Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie, że w Koszalinie nie działa żaden stacjonarny radar ?

Działa Działa

Znam osobiście gościa który koordynuje rozstawienie fotoradarów na terenie miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Działa Działa

Znam osobiście gościa który koordynuje rozstawienie fotoradarów na terenie miasta

to może na bieżąco info na forum na temat foto :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :>,kolega mógłby informować kiedy i gdzie jest nabity.Jak jade do domciu to czasami jakiś mi błyśnie to w Karniszewicach albo Kozia Góra narazie niechcę szpecić auta anteną cb :sick3:

Audiola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że kolega ma słabą kolekcje punktów

ja mam magnesówke i za ładnie nie wygląda bo pod skosem stoi, ale po pół roku poczułem ze warto po szpecić auto ( zazwyczaj łapałem po 2-4 punkty msc.)

Jestem za :>,kolega mógłby informować kiedy i gdzie jest nabity.Jak jade do domciu to czasami jakiś mi błyśnie to w Karniszewicach albo Kozia Góra narazie niechcę szpecić auta anteną cb :sick3:

Audiola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :>,kolega mógłby informować kiedy i gdzie jest nabity.Jak jade do domciu to czasami jakiś mi błyśnie to w Karniszewicach albo Kozia Góra narazie niechcę szpecić auta anteną cb :sick3:

Audiola.jpg

W Koziej praktycznie zawsze jest nabity :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad masz takie info?? bo ja wczoraj osobiscie widzialem jak blysnoł gościowi na zwyciestwa

Byłem na szkoleniu prowadzonym przez P. Damiana Dubasa z koszalińskiej sekcji ruchu drogowego. Ów oficer twierdził, że w związku z niejasnymi przepisami dotyczącymi oznakowania radarów stacjonarnych w Koszalinie zdecydowano się na nie korzystanie z nich. Więcej w przypadku ewentualnego mandatu na podst. zdjęcia z takiego radaru radził oddać sprawę do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dobrze wiedzieć takie rzeczy, ale może kolega jest bardzo złym panem policjantem, który chce nam zrobić drogą sesję fotograficzną? :polew: :polew: ja tam wolę przy radarach jeździć 50km/h. Zwykle jeździłem 60-65km/h przed radarem, ale ostatnio byłem w Kobylnicy i zrobiło mi zdjęcie przy 63km/h, więc już sobie podarowałem taką jazdę :cool1: jeden jest ustawiony na 70km/h a drugi na 60km/h :P słyszałem też, że w Kobylnicy za ten radar gmina bierze 7mln rocznie :shocked: wszystko przez to, że tam właśnie ustawili ten radar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dobrze wiedzieć takie rzeczy, ale może kolega jest bardzo złym panem policjantem, który chce nam zrobić drogą sesję fotograficzną? :polew: :polew: ja tam wolę przy radarach jeździć 50km/h. Zwykle jeździłem 60-65km/h przed radarem, ale ostatnio byłem w Kobylnicy i zrobiło mi zdjęcie przy 63km/h, więc już sobie podarowałem taką jazdę :cool1: jeden jest ustawiony na 70km/h a drugi na 60km/h :P słyszałem też, że w Kobylnicy za ten radar gmina bierze 7mln rocznie :shocked: wszystko przez to, że tam właśnie ustawili ten radar ;)

i mówią ze bieda w kraju a gminy nie mają kasy na remonty dróg :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Panowie kiedy jakies spotkanko bo 10 maja idę na operację i nie będe mógł przez miesiąc może mniej pomykac oooo ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak muszę się spotkać z Pawłem ale na razie nie ma czasu :wallbash: :wallbash:

ale temperaturka już jest także pomału do przodu brak czasu ale muszę to ogarnąć pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek moze spocik ;p ?

na tą chwilę ok ale gdzie i o której ???[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 09:31_________________________________________________

tak muszę się spotkać z Pawłem ale na razie nie ma czasu :wallbash: :wallbash:

ale temperaturka już jest także pomału do przodu brak czasu ale muszę to ogarnąć pozdro

no to super :good: :good:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 09:32_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:21_________________________________________________i nici z piątku ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) Pozdrawiam ....Ja z przyjemnością się spotkam i wymienię poglądami ...;) Na wyścigi ze mną nie liczcie, bo nie chcę Wam zrobić wstydu :)))) ;) Pozdro dla wszystkich dumnych ze swoich czterech OOOO ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) Pozdrawiam ....Ja z przyjemnością się spotkam i wymienię poglądami ...;) Na wyścigi ze mną nie liczcie, bo nie chcę Wam zrobić wstydu :)))) ;) Pozdro dla wszystkich dumnych ze swoich czterech OOOO ;)

HEHE nie no co tu z 136 koniami szalejesz ja mam tylko 180.. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) Pozdrawiam ....Ja z przyjemnością się spotkam i wymienię poglądami ...;) Na wyścigi ze mną nie liczcie, bo nie chcę Wam zrobić wstydu :)))) ;) Pozdro dla wszystkich dumnych ze swoich czterech OOOO ;)

HEHE nie no co tu z 136 koniami szalejesz ja mam tylko 180.. :polew:

I dlatego mam zamówioną na środę wizytę u Piero w Gdańsku ;) Pozdro

no ja mam tylko 200 i tez musze wybrac termin na malego bonusa :naughty:

co jest z tym spotem?

jutro, sobota o 17 na parkingu przy amfiteatrze pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...