Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie w smaku to ochydztwo straszne :sick3: wiem bo jadłem kiedyś , musiałem nos zatykać bo nie szło przełknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chlopaki nierozumie was torche... to niema smakowac to ma dawac efekty , nie pasuje to nie zrec tego i spokoj. odzwyki sa od czegos innego a nie od smakowania... mowie ogolnie to nikogo nie pije. Jak mozna oceniac odzywke pod wzgledem tego czy smakuje dobrze czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nierozumie was torche... to niema smakowac to ma dawac efekty , nie pasuje to nie zrec tego i spokoj. odzwyki sa od czegos innego a nie od smakowania... mowie ogolnie to nikogo nie pije. Jak mozna oceniac odzywke pod wzgledem tego czy smakuje dobrze czy nie...

no wybacz ale ja trzy razy dziennie nie byłbym w stanie pić sików, to już bym wolał w ogóle sobie darować niż się zmuszać, a daje sobie głowę uciąć że niestety te co są smaczniejsze to dają lepsze efekty czyli pozostaje przy swoim zdaniu że białko ma smakować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sikach nikt nie mowi:) te smaczniejsze to jedyne w czym sa lepsze to to ze wiecej slodzikow maja;) nie mowie tu o ostrowi bo to gowno jest nawet jakby smakowalo jak cukierek. tylko ogolnie o odzwykach .. ta za gorzka tu strasznie chemia czuc... kur** panowie a odrzywka to nie chemia... jak daje efekty to jest dobra jakby nie smakowala... tylko nie popadajmy w skrajnosci zeby nikt zaraz nie napisal a jakby gowno dawalo efakty tez bys jadl...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 14:21_________________________________________________

chlopaki nierozumie was torche... to niema smakowac to ma dawac efekty , nie pasuje to nie zrec tego i spokoj. odzwyki sa od czegos innego a nie od smakowania... mowie ogolnie to nikogo nie pije. Jak mozna oceniac odzywke pod wzgledem tego czy smakuje dobrze czy nie...

no wybacz ale ja trzy razy dziennie nie byłbym w stanie pić sików, to już bym wolał w ogóle sobie darować niż się zmuszać, a daje sobie głowę uciąć że niestety te co są smaczniejsze to dają lepsze efekty czyli pozostaje przy swoim zdaniu że białko ma smakować :tongue4:

Kolego tak to Nigdy nie mow zebys kiedys glowy nie stracil:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby nie smakowala... tylko nie popadajmy w skrajnosci zeby nikt zaraz nie napisal a jakby gowno dawalo efakty tez bys jadl...

miałem to napisać ale nie chciałem żeby ktoś pobrudził sobie klawiaturę jakby podczas pisania akurat coś jadł:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby nie smakowala... tylko nie popadajmy w skrajnosci zeby nikt zaraz nie napisal a jakby gowno dawalo efakty tez bys jadl...

miałem to napisać ale nie chciałem żeby ktoś pobrudził sobie klawiaturę jakby podczas pisania akurat coś jadł :gwizdanie:

hehehe :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie również smak powinien być znośny, bo można wtedy odżywkę dłużej przyjmować :good: wiadomo, że niedobre lekarstwo działa najlepiej ale po co aż tak siebie katować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Xpanda (tego starszego z kofeiną) mozna brać w przerwie od kreatyny? Bo wiem, że ten nowszy w jednej porcji ma chyba 5 g kreatyny :mysli: Więc teoretycznie po kreatynie powinienm zrobić 4 tyg przerwy i dopiero wziąć Xpanda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamącę wam temat o koxach hehe , robi ktos 6 weidera?? ciekawy jestem realnych efektów tych ćwiczeń??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamącę wam temat o koxach hehe , robi ktos 6 weidera?? ciekawy jestem realnych efektów tych ćwiczeń??!!

jak skończysz cały cykl to będziesz zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za uja nie mam zacięcia do tego je*anego brzucha :confused4: mam otłuszczony i powinienem go robić jak najczęściej ale nie mam do tego motywacji :thumbdown: mam nadzieję, że jak zacznę jeździć na rolkach to będzie lepiej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepiej brzuszek robić z jakimś obciążeniem. :wink4:

a6w mym zdaniem przereklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie podejme tej 6W przyłoże sie i zobacze co to jest warte , nie mam brzucha ale coś tam tłuszczyku sie odłożyło i pasuje to zrzucić a tak jak mówicie na siłce za cholere sie nie chce brzucha ćwiczyć. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 tyg ćwiczeń 6W powiem tak : mięśnie wzmacniają sie niesamowicie , tkanka tłuszczowa zanika :decayed: , wkurza mnie długość cwiczeń i ból w odcinku lędźwiowym , zdecydowanie nie chce mi się tego robić ale się zmuszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kurde ćwicząc brzuch poprzez A6W strasznie się męczymy i zużywamy energię. Co za tym idzie organizm musi pobrać energię. Nie pobiera jej tylko z obrębów brzucha"?" Według mnie lepiej brzuszek jechać z obciążeniem na masę i do tego aero z pasem na brzuchu. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam brzuch robie 5 razy w tygodniu po kazdym treningu:)) brzuszki porecze sklony boczne z hantlami:) rower do tego i krata byla.... ostatnio jestem na cyklu podbilem WW i mnie przylalo torche ale do wakacji sie odrobi :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...