Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście, nie mnie to mówić. :) Tyle że 97kg tłuszczu objętościowo to więcej, niż 97kg mięśni - taka mała pomyłka. Tłuszcz jest lżejszy, niż muskle. :hi:

nie zgodze sie, postaw koło siebie dwóch gości jeden ma 97kg samego tłuszczu a drugi 97kg smaych mięsni ,który będzie większy ?

wiadomo ze ten umięśniony , sam brzuch obtłuszczony ile waży a gdzie reszta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś zrobili badania i wyszło że mięśnie są o 30%cięższe od tłuszczu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rzeżbę to więcej powtórzeń :cool1:

tak ale na spalenie mięśnia

no nie wiem, bo praktycznie każdy kogo widzę jak robi na rzeźbę robi więcej powtórzeń, 14-16, ale mniejszym ciężarem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda na rzeźbe mnejszy cięzar powtórzeń koło 20 stu, na siłe i mase progresją do 6 powtórzeń w ostatniej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co doradzicie koledze? bo sam z chęcią usłyszę jakieś opinie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął to pierwsze, uważam że nie ma sensu przepłacać, białko to suplement który wspomaga proces budowania mięśni poza dobrą dietą i jeżeli ćwiczysz a nie gadasz z kolegami to na każdym białku cos Ci pójdzie do przodu- regularnośc stosowania tez jest ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz proporcje i ile chcesz na tym zrobić?

trzeba pamiętać że każdy ma inną przyswajalność białka i jest granica której nie przeskoczysz, jeden weźmie odżywke z 80 % białka prawie wszystko przyswoi a drugi albo część "wysra" albo wyskoczy mu w syfach..... nie można tez przesadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nie mnie to mówić. :) Tyle że 97kg tłuszczu objętościowo to więcej, niż 97kg mięśni - taka mała pomyłka. Tłuszcz jest lżejszy, niż muskle. :hi:

nie zgodze sie, postaw koło siebie dwóch gości jeden ma 97kg samego tłuszczu a drugi 97kg smaych mięsni ,który będzie większy ?

wiadomo ze ten umięśniony , sam brzuch obtłuszczony ile waży a gdzie reszta :wink4:

100kg mięśniak może i jest szerszy w barach i w klacie, ale to brzuchacz będzie objętościowo większy. Wiem po sobie, bo kiedyś byłem dość otyły, potem schudłem i teraz, po ćwiczeniu na siłowni mam tą wagę, którą miałem wtedy, kiedy byłem otyły. Optycznie jestem mniejszy, tj. mam mniejszą powierzchnię całkowitą. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro szerszy w barach i klatce to optycznie większy :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:59_________________________________________________brzuchacz ma tylko większy brzuch a w barkach i rączkach chudzieńki jak kurva mać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął to pierwsze, uważam że nie ma sensu przepłacać, białko to suplement który wspomaga proces budowania mięśni poza dobrą dietą i jeżeli ćwiczysz a nie gadasz z kolegami to na każdym białku cos Ci pójdzie do przodu- regularnośc stosowania tez jest ważna.

nie zgadzam się, nie ważne jest samo białko, tylko po pierwsze lepiej jak nie jest to tylko serwatka i zawiera też inne rodzaje białek które się dłużej przyswajają, po drugie do białka potrzebne są również inne dodatki pozwalające je lepiej przyswajać, bo jak się najesz samej serwatki to nie dziwie się że zostawisz większość wiadomo gdzie. Białko to budulec mięśnia więc to podstawa, ale tak jak mówisz nie same suplementy są ważne.

Co do białek z tych 6-ciu to ja brałem te:

http://allegro.pl/bsn-syntha-6-2288g-gratisy-mocny-matrix-bialko-i1533633831.html

http://allegro.pl/gaspari-myofusion-2-3kg-super-bialko-mega-cena-i1530498037.html

Bardzo dobre białka bardzo dobry smak i wchłanialność, zwykle kupuję białko w cenie 110-130zł za 2,3kg, te powyższe spróbowałem ponieważ były w promocji z przedtreningówkami bsn no-xplode oraz gaspari super pump, normalnie bym aż tyle nie dał, stosunek ceny do jakości to bym polecił:

http://www.musclepower.pl/pvl-2x-whey-maxx-2x-2270g/odzywki-bialkowe

lub serwatkę

http://www.musclepower.pl/ultimate-nutriton-2x-prostar-whey-protein-2x-22kg/odzywki-bialkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem ze ważne jest samo białko ? wiadomo ze inne suplementy łączone z głową dadzą dobry efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie biore zadnych bialek :decayed: wszytsko opieram na jedzeniu

bo u Ciebie w krwioobiegu płynie białko zamiast krwi :naughty: i Ty już go więcej dostarczać nie musisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żre http://sport.siegnij.pl/product_info.php?cPath=5_83&products_id=5554 i jest bardzo dobre :) Trening normalny na "rzeźbe" + do tego aerobi 30-40minut po treningu i w 1 miesiąc spadło 10 kilo sadła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, bo praktycznie każdy kogo widzę jak robi na rzeźbę robi więcej powtórzeń, 14-16, ale mniejszym ciężarem :mysli:

to prawda na rzeźbe mnejszy cięzar powtórzeń koło 20 stu, na siłe i mase progresją do 6 powtórzeń w ostatniej serii

swego czasu pare lat na forach kulturystycznych spędziłem, ćwiczę w sumie z 7 lat i taki trening "na rzeźbe" co robisz po 15-20 powtórzeń postawił bym na tej samej półce co dieta niskotłuszczowa na odchudzanie ........

to jest tylko i wyłącznie dla osób które mają sam tłuszcz ze znikomym mięśniem i faktycznie podczas robienia tych 15-20-30 powtórzeń pocisz się mocniej niż przy 5 czy 8 powtórzeniach

przy takim zestawieniu palisz zarówno tłuszcz jak i mięsień - organizm nie potrzebuje utrzymywać mięśnia do machania małymi ciężarami po 15-20 powtórzeń

jeśli jednak cel to zgubienie tkanki tłuszczowej przy jak najlepszym utrzymaniu obecnego mięśnia to jedziesz trening siłowo-masowy na dużych ciężarach 5-8 powtórzeń + po treningu 15 min aerobow + w dni beztreningowe 10-15min treningu typu HIIT + dieta low-carb 50% tłuszcz/25% węgle/25%białko + oczywiście ujemny bilans kaloryczny max -500kcal

dorzucasz aminokwasy po treningu siłowym/przed aerobami + carbo z białkiem po treningu aerobowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMeM zgadzam sie w 100 % :good: , ja na każdym treningu aeroby stosuje 15-20 minut przed i 10 minut po

jak ktoś chce szybko zrzucić tłuszcz to polecam ubrac cos nieprzepuszczającego powietrze- grunt to sie dobrze wypocić i na maxa aeroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...