Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zielu to jak wezmiesz cos PT to cie z butow wysadzi,inna motywacja jest jednak niz naturalnie...

a może spróbować tego AAKG? bo takiego stacka to chciałbym walnąć jak przestanie mi się chcieć chodzić na siłkę, czyli pewnie gdzieś przed wakacjami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a motywacja to połowa sukcesu, nie wyobrażam sobie ćwiczyć na niczym i nie mam tu na myśli niedozwolonych środków bo w to sie nie bawie. Mięśnie szybciej sie regenerują, lepiej pompują i szybciej rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie dla kogoś kto ćwiczy regularnie juz miesiąc i chciałby przybrać masy mięsniowej. Na razie nic nie bierze a jakby miał coś wziąść to coś bezpiecznego jest coś takiego na rynku ?? ja wiem z młodych lat ze wszystko działa źle na organizm nie wiem jak to dzisiaj jest kolega tez sie nie zna więc pytamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubson, miska miska i jeszcze raz miska. :decayed: Dowal białka i gainera dobrego a momentalnie pójdziesz z masą(może nie tak jak na mieciu i teściu). :)

Mój brzuch mnie deprymuje. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wagi 70kg w dzień treningu ile białka sie powinno brać i w dzien bez ???

http://allegro.pl/gainer-737-3kg-przyrost-masy-probka-gratis-i1508117299.html

coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubson, miska miska i jeszcze raz miska. :decayed: Dowal białka i gainera dobrego a momentalnie pójdziesz z masą(może nie tak jak na mieciu i teściu). :)

Mój brzuch mnie deprymuje. :gwizdanie:

Teraz trochę późna pora na łapanie masy... teraz trzeba rzeźbić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"B0sheee!" :polew: Odpowiedzmy sobie na pytanko czy mamy z czego rzeźbić a potem za rzeźbę się bierzmy. :D Nie lubię sezonowców. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wagi 70kg w dzień treningu ile białka sie powinno brać i w dzien bez ???

http://allegro.pl/gainer-737-3kg-przyrost-masy-probka-gratis-i1508117299.html

coś takiego ?

Ja sobie kupiłem to:

http://allegro.pl/gainer-1-4-8kg-vitalmax-gratisy-kurier-0-i1523555610.html

średni ma to gówno smak ale.... nie ma nic Łatwo. :sick3:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________

"B0sheee!" :polew: Odpowiedzmy sobie na pytanko czy mamy z czego rzeźbić a potem za rzeźbę się bierzmy. :D Nie lubię sezonowców. :sick3:

haha sezonowców...

do mnie pijesz? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nie zależy żeby miec sylwetke stron mena z wiszącym brzuchem i mega masą , tylko dobrze wysportowane ciało nad którym mam panowanie w 100 % i kondycje dobrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mase robie caly czas:) zrobie 100 podrzezbie i dobije do 100 na rzezbie i wtedy bede zadowolony :decayed: :decayed: masa masa masa:P sa agregaty 70kg zywej wagi i on bedzie rzezbil:D

Każdy ma swoje cele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nie zależy żeby miec sylwetke stron mena z wiszącym brzuchem i mega masą , tylko dobrze wysportowane ciało nad którym mam panowanie w 100 % i kondycje dobrą

Nikt nie robi wiszacego brzucha:) tak nie zorbie bo smaic mi sie chce z takich "kulturystow":)) czyasta masa to jest to co jest dobre:) geste i twarde miesnie:) mysle ze przy 188cm 100kg takiej masy to jest to o czym piszesz:)[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________

ja tam mase robie caly czas:) zrobie 100 podrzezbie i dobije do 100 na rzezbie i wtedy bede zadowolony :decayed: :decayed: masa masa masa:P sa agregaty 70kg zywej wagi i on bedzie rzezbil:D

Każdy ma swoje cele...

taaak ale powiedz mi co mozna zrobic z 70kg wagi jaka rzezbe jak tam skora i kosci sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100kg przy prawie 190 to spoko waga :good:

Ja masę robiłem od jesieni, teraz zacząłem katować się na rzeźbę. Aktualnie ważę ok 85kg przy 178

po sezonie będę dążył do 90kg i to chciałbym utrzymywać :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________

taaak ale powiedz mi co mozna zrobic z 70kg wagi jaka rzezbe jak tam skora i kosci sa

Pisałeś wcześniej że trochę doświadczyłeś na siłowni... A nie uważasz że teraz to trochę zły okres na wydawanie kasy w gainery i bóg wie co?

Nie przybierze teraz na masie jak będzie się ciepło robiło.

Przynajmniej ja nie mogłem masy złąpać o okresie letnim. Wydaje mi się ze z prostych powodów... mniej sie chce jeść i gorąco robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tego AAKG i zobaczymy co to da w połączeniu z kreatynką :mysli: teraz jeszcze tylko carbo, żeby kreatynka miała lżej, a po 10 jakieś białko chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile gram białka i węgla jecie po treningu z suplementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tego AAKG i zobaczymy co to da w połączeniu z kreatynką :mysli: teraz jeszcze tylko carbo, żeby kreatynka miała lżej, a po 10 jakieś białko chyba :mysli:

jak kapsulki to 6 przed treningiem:))

kileeer masz racjeee ciezko w cieple dni zlapac mase mniej jemy itp... jedyne co to zostaja nam treningi na podtrzymanie no i rzezbe:0 ja sie nie smieje z rzezby bron boze smiac mi sie chce tylko z ludzi wazacych po 70 kg i robiacych rzezbe zeby im miesnie staly sie widoczne:) zeby bylo widac to musi byc co ;) wiec najpierw miecho pozneij rzezba:). ze okres sie zbliza na rzezbe z tym sie zgadzam w 100% :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie każdy kto przyjdzie na siłkę i więcej gada niż ćwiczy, a jak robi serię to nie na 100% tylko tak macha od niechcenia to robi rzeźbę. Bez skupienia i prawidłowo wykonywanych ćwiczeń sylwetki fajnej nie będzie. A po co robić najpierw masę a potem rzeźbę, jak można to połączyć i mieć 5 kilo wyrzeźbionej masy, a nie 15 mięcha. A dziś na siłce to tak z 10 sezonowców od rzeźby przyszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...