Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wagi 70kg w dzień treningu ile białka sie powinno brać i w dzien bez ???

http://allegro.pl/gainer-737-3kg-przyrost-masy-probka-gratis-i1508117299.html

coś takiego ?

Tego nie kupuj bo wyrzucisz po 1 razie. Masakrycznie niedobre. Juz ten gainer vitalmaxa w porownaniu z tym 737 to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja przed treningiem jem kreatyne a w czasie treningu carbo pije sobie przez cały trening i jest ok. po treningu dobry obiad i starcza a wieczorem glutamine przed snem ( została mi więc dokończe puszke )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie co to jest kurde trening na rzeźbę? :tongue4:

opierdalanie się na siłowni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rzeźbę to można aero jechać. :cool1: Tak apropo właśnie wskakuję na rowerek. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie co to jest kurde trening na rzeźbę? :tongue4:

tzn że masz walić w siebie wino..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie co to jest kurde trening na rzeźbę? :tongue4:

opierdalanie się na siłowni :polew:

:polew: no i tak właśnie wygląda w większości trening na rzeźbę, tak naprawdę chyba widziałem z 2 gości co robią trening na rzeźbę z prawdziwego zdarzenia, reszta to chodzi na siłownie po to żeby się pochwalić że "pakują na siłowni" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o winstrolu :mysli: dobrze rzeźbi , widziałem gościa na siłowni u Nas jak zrobił na tym brzuch ale to nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też pomykam na siłkę, nie jakoś ekstremalnie ale po prostu lubię :).

Z moich doświadczeń sprawa z siłownią ma się tak:

- po pierwsze liczy się systematyka chodzenia, jeśli to jest efekty będzie widać nie ma bata,

- po drugie dobra dieta albo dla takich mizerniaków jak ja po prostu szamać dużo, często i systematycznie. Organizm przyzwyczajony do systematycznego spożywania posiłków potrafi sobie dawkować niezbędne budulce i energię.

- po trzecie odżywki jakie brałem i dawały efekty to gainery w zasadzie dla zwykłych wyjadaczy chleba bez różnicy jakie, testowałem kilka, kreatyna dla wigoru i nabrania wody też jest ok. Osobiście uważam że najpierw trzeba wziąć od organizmu co sam może zaoferować a później dopiero suplami się wspomagać.

Treningi zależą od tego co chcecie osiągnąć. Jeśli nabrać masy tak jak ja, a zaznaczę, że mam cholernie szybki metabolizm, na siłownie chodzić wystarczy 3-4 razy tygodniowo, każdą partię robić raz w tygodniu, intensywnie do bólu. Raz w tygodniu bo mięśnie żeby rosnąć muszą się regenerować i odpoczywać. Nie da się tego przyśpieszyć. Osobiście za czasów kiedy byłem w formie, praktykowałem stosowanie trzech serii na każde ćwiczenie po 12, 10, 8 powtórzeń przy czym wraz ze zmniejszaniem powtórzeń zwiększałem ciężar. Ciężar należy dobierać z rozsądkiem. Najważniejsze żeby ćwiczenia dobrze wykonywać technicznie. Kiepsko wykonywane ćwiczenia to po prostu strata czasu. Dla budowania masy najlepiej używać wolnych ciężarów - sztangi, hantle itd .. a nie maszyn.

Obecnie po 2 latach przerwy (zmiana pracy, delegacje, kontuzja stawu skokowego z efektem nogi w gipsie, praca dyplomowa) od miesiąca tyram i staram się wrócić do formy :).

Siłownia to sport dla wytrwałych :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na siłowni jestem prawie codziennie, z tym że codziennie robię co innego :kox: nie wiem jak wam się udaje robić więcej niż jedną partię dziennie :mysli: ja jak zrobię porządnie jedną partię to jestem styrany masakrycznie i nie mam siły na co innego :rolleyes:

ale dzisiaj zrobiłem sobie wolne i się w końcu wyspałem :evil: a jutro idę męczyć klatkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na jednym treningu staram sie robić dwie partie mięsniowe , dziś zrobiłem najszerszy grzbietu i triceps chodze 3 razy w tygodniu co 2 dzień i w zupełności wystarczy, dziś stanąłem na wadze i wyskoczyło 97 kg :kox: zatem 2 kg przytyłem , magiczna granica niedaleko :naughty: ale ja ćwicze intensywnie , jak wychodze z siłki to problem mam z trzymaniem kierownicy w aucie i tak ma być.

Do tego odłożyłem całkowicie słodycze, jem ciemny chleb i mięso z kurczaka bez panierki. Dieta jest istotnym elementem budowania masy mięsniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz wzrostu? Bo dla kogoś z 190-200cm 97kg to wcale nie dużo.

No i jak już ktoś wcześniej napisał, bez systematycznego chodzenia nie ma właściwie co tracić czasu. A co do diety, to da się, ale wszystko idzie znacznie wolniej. A gainery to zło. :decayed: Miałem problem z nabraniem masy, żarłem jak wieprz itd no i gainera kupiłem. Po miechu, dwóch dostałem 10kg, ale za to pojechało na tłuszcz. Brat teraz cytogenix cytonox, cytocel i białko wpieprzał to urósł w ciągu 2 miechów, siły nabrał, ale w tłuszcz nie obrósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze 97kg przy 188cm to nie dużo ale zauważ ze 97kg tłuszczu a 97 kg mięsni to zupełnie inaczej optycznie wygląda, taka sama objętość tłuszczu waży dużo więcej niz taka sama objętość mięsni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dobrym białku zawsze urośniesz :wink4: zależy jeszcze ile tego jesz ale jak jesz porcje większe niz przewidywane to dostarczasz sporo czystego białka co równa się przyrostowi masy mięśniowej (jeżeli się ćwiczy) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...