Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra to nie po świętach a wtedy gdy 130kg wpadnie. :kox: Muszę sprawić jakieś białeczko, bo kurde w szkole nie mam czasu na jedzenie. :wallbash:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na rzezbie :przebiegly

A z czym to się je? :D hehe Ja muszę kilka kg zrzucić, ale to po świętach. :gwizdanie:

ale po których świętach bo nieprecyzyjnie się wyraziłeś?? :gwizdanie:

Opublikowano

ale po których świętach bo nieprecyzyjnie się wyraziłeś?? :gwizdanie

Wielkanocnych. :decayed: Tylko problemy coraz większe z jedzeniem, bo ceny masakryczne. :) Filecik z kurczaka 17zł. :OMG:

Opublikowano

ok, moze jak sie wkoncu zapisze to ktos mi doradzi bo takei bezmyslne pakowanie mnie nie interesuje chce zbic to mieso z brzucha ;)

Opublikowano

miecho to dobra rzecz:> masz na mysli fat chyba:> kazdy tu pakuje zeby nabic torche miecha:))

Opublikowano

ja to nazywam zbednym balastem hehe:p

Opublikowano

dzisiaj pękły bareczki i nawet dobrze się ćwiczyło :naughty: ale niestety nie odbyło się bez wtopy i trener aż musiał do mnie podejść i skorygować wykonywanie ćwiczenia :embarrassed: wiocha na maksa :decayed:

Opublikowano

Zadna wiocha!!! :) widac ze trener jest po cos:) naucyzsz sie wykonywac cwiczen w prawidlowy sposob:) a nie jak coniektorzy;d mysle ze kazdy widzial paru "zawodowcow" z ktorych mozna bylo sie posmiac torche

Opublikowano

nie no racja :cool1: ja też się cieszę, że przyszedł i mnie poprawił, bo ciągle żyłbym w nieświadomości :rolleyes:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

dzisiaj zrobiłem sobie dzień wolny, żeby trochę urosnąć :kox: a jutro klateczka :naughty:

Opublikowano

a ja dzis zrobilem klate i triceps po 10 h roboty myslalem ze nie dam rady... ale mniejsze ciezary krotszy czas odpoczynku i spompowalo masakrycznie;d :decayed:

Opublikowano

moze kogos uraze,ale jak widze "ulanca" z bebnem to mnie smiech ogarnia.

bo nie sposob utyc i wygladac jak swinia,dla mnie liczy sie niski BF i wymiary przy tym.

np wazyc 110kg i miec BF 10% i do tego dobre okablowanie,to jest sztuka.

Opublikowano

moze kogos uraze,ale jak widze "ulanca" z bebnem to mnie smiech ogarnia.

bo nie sposob utyc i wygladac jak swinia,dla mnie liczy sie niski BF i wymiary przy tym.

np wazyc 110kg i miec BF 10% i do tego dobre okablowanie,to jest sztuka.

Nie każdemu zależy na rzeźbie, niektórzy idą typowo na masę.

Opublikowano

moze kogos uraze,ale jak widze "ulanca" z bebnem to mnie smiech ogarnia.

bo nie sposob utyc i wygladac jak swinia,dla mnie liczy sie niski BF i wymiary przy tym.

np wazyc 110kg i miec BF 10% i do tego dobre okablowanie,to jest sztuka.

Nie każdemu zależy na rzeźbie, niektórzy idą typowo na masę.

Albo dla własnego lepszego samopoczucia.

Opublikowano

moze kogos uraze,ale jak widze "ulanca" z bebnem to mnie smiech ogarnia.

bo nie sposob utyc i wygladac jak swinia,dla mnie liczy sie niski BF i wymiary przy tym.

np wazyc 110kg i miec BF 10% i do tego dobre okablowanie,to jest sztuka.

zgadzam sie....Pandzior nie kazdy idzie na rzezbe, niektorzy na mase ale czy uchodowac sobie beben to cos fajnego ;>

ja tez cwicze na mase... ale liczy sie dlamnie miecho a nie kupa tluszczu...

Opublikowano

Jeden lubi pomarańcze , drugi jak mu nogi śmierdzą.[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:55_________________________________________________Ja tam lubię swoje sadełko. :kox:

Opublikowano

Jeden lubi pomarańcze , drugi jak mu nogi śmierdzą.[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:55_________________________________________________Ja tam lubię swoje sadełko. :kox:

yebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jeden lubi pomarańcze , drugi jak mu nogi śmierdzą.[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:55_________________________________________________Ja tam lubię swoje sadełko. :kox:

yebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wierze Ci :tongue4: :tongue4: ciezko Ci sie pozbyc i tak mowisz :polew: :polew:

nie widzialem nikogo cwiczacego na silowni po to zeby sadla nabrac... po co sie meczyc wystarczy nic nie robci samo urosnie...

Opublikowano

Jeszcze przed chwilą byłem zadowolony z siebie i swojego ciała, teraz wprawiłeś mnie w kompleksy :decayed:

Nie wiem czy ciężko się pozbyć, bo nie próbuję, może jak nabiorę odpowiedniej masy.

A tak poza tym ja wy możecie ćwiczyć tricepsa po klacie, ja bym juz chyba nic nie podniósł. Tricepsa robię razem z bicepsem, a dziś bareczki i nogi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.