Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że poleci ktoś z Efką, clenem bądź t3. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie są czami nienormalni,. Wszystko by wpierdalali, co by im tam nie napisał i nie dał. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są czami nienormalni,. Wszystko by wpierdalali, co by im tam nie napisał i nie dał. :gwizdanie:

do kogos kileeer to jest skierowane personalnie...;> wiesz wszystko jest dla ludzi ja jestem tego zdania tylko z glowa:) niebralem jeszcze nic cwicze caly czas na sucho ale nie powiem ze nigdy niczego nie wezme:) na szczescie torche sie uczylem o tych wszystkich rzeczach i jak juz zrobie cykl to zrobie go z glowa i jak najmniejszymi skutkami ubocznymi... porzadny cykl kosztuje grubooo ponad 1000zl a to ze niektorzy maja tylko na soki a reszte(slonki odblok itp) maja w pupie to ich sprawa:)

Pozdrawiam

Dawidoks tylko ze T3 jest duzo potezniejsze nic clen bo t3 robi balagan w naszych hormonach a sam zdajesz sobie sprawe jakie moga byc tego skutki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmija, dobrze wiem jak każdy środek działa. :gwizdanie:

Co do tego, że wszystko jest dla ludzi to prawda. Przecież te wszystkie środki biorą ludzie. Inną sprawą jest jak przyjdzie koleś, 3 raz na siłkę i podbija do gościu o koksy, albo skrobie coś na forach kulturystycznych a nawet kreatyny nie brał.

U mnie dobrze na razie łapa 43, tylko dosyć duże BF.

Idę szamać kurde i warzywka. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmija, dobrze wiem jak każdy środek działa. :gwizdanie:

Co do tego, że wszystko jest dla ludzi to prawda. Przecież te wszystkie środki biorą ludzie. Inną sprawą jest jak przyjdzie koleś, 3 raz na siłkę i podbija do gościu o koksy, albo skrobie coś na forach kulturystycznych a nawet kreatyny nie brał.

U mnie dobrze na razie łapa 43, tylko dosyć duże BF.

Idę szamać kurde i warzywka. :kox:

Niektore biora konie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna juz 60 stron prawie natrzaskaliscie :kox: koksy z a4 klubu :)

Ja mam taka propozycje zeby ktos kto ogarnia ten temet konkret :good:

podpiał temat i na samej gorze kazdej strony powinno byc:

1. jakis trening rospisany przykładowy :) (na tydzien)

2. jakies odzywki co z czym najlepiej brac :) takie zestawy np dla poczatkujacego itp itd (wraz z nazwami produktów)

:) :) :)

Bo duzo jest juz zawarte w tych 60 stronach tylko szkoda tak ciagle wertowac te strony :confused4:

1. od takich informacji roi się na forach kulturystycznych

2. jeść i ćwiczyć bo na odżywki przyjdzie czas później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko komu się chce takie rzeczy robić :decayed: ja dzisiaj byłem pierwszy raz po chorobie (nie byłem na siłowni 4 dni) i niestety duży spadek ale za to tak się spompowałem, że masakra :kox:

duzy spadek po 4ch dniach :blink:

zobaczymy jak dzisiaj pójdzie :kox: a choróbsko rzeczywiście strasznie mnie osłabiło, 3 dni ciągle w łóżku leżałem z gorączką, więc lipa + jakieś piguły i jest efekt :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie prócz choroby pany zrobilem sobie przerwe miesieczna z chudłem 2kg ale to nic nie tak dawno zachorowałem rozłożyło mnie na maxa i 3kilo znów poszło sie *ebać juz mnie szlak trafia kto zna jakieś odrzywki czy wszame zeby w miare wszystko wrucilo do normy nie mowie od razu bo to nie mozliwe ale zawsze co robie przerwe to pare kilo chudne a przy mojej 58kilowej wadze to jest duzo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie prócz choroby pany zrobilem sobie przerwe miesieczna z chudłem 2kg ale to nic nie tak dawno zachorowałem rozłożyło mnie na maxa i 3kilo znów poszło sie *ebać juz mnie szlak trafia kto zna jakieś odrzywki czy wszame zeby w miare wszystko wrucilo do normy nie mowie od razu bo to nie mozliwe ale zawsze co robie przerwe to pare kilo chudne a przy mojej 58kilowej wadze to jest duzo :wallbash:

Ty tak powaznie z ta waga;>>???? zarcie zarcie zarcie:) i wszystko wroci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz dużo stejków :kox: i zapodaj sobie jakiegoś dobrego supla, najlepiej białkowego :wink4: albo METKE :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz dużo stejków :kox: i zapodaj sobie jakiegoś dobrego supla, najlepiej białkowego :wink4: albo METKE :gwizdanie:

niech chlopak pocwiczy troche 3ma troche michy ... na zapoznanie sie z Mieczysławem przyjdzie jeszcze czas:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki metabolizm, że przejeść nie mogę tego co mam jeść. :polew:

Oszalałem dzisiaj na siłce. :D Płasko kończyłem 95, a skos 75. :slina: Dietka czyni cuda i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz dużo stejków :kox: i zapodaj sobie jakiegoś dobrego supla, najlepiej białkowego :wink4: albo METKE :gwizdanie:

niech chlopak pocwiczy troche 3ma troche michy ... na zapoznanie sie z Mieczysławem przyjdzie jeszcze czas:))

Z metką to żartowałem, bo tylko żołądek sobie rozwali :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie wziąłem od lutego do roboty.

Klatke zaczynałem seriami od 60kg, teraz juz 85kg.

Tez nie mam rozpiski, co i jak cwiczyc. Moze ktos wrzuci swoja rozpiske ?

Póki co, cwicze tylko klate i bica. Z suplementów to tylko planuje kreatynke póki co, a pozniej zobaczymy, narazie przyrosty są bez niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie wziąłem od lutego do roboty.

Klatke zaczynałem seriami od 60kg, teraz juz 85kg.

Tez nie mam rozpiski, co i jak cwiczyc. Moze ktos wrzuci swoja rozpiske ?

Póki co, cwicze tylko klate i bica. Z suplementów to tylko planuje kreatynke póki co, a pozniej zobaczymy, narazie przyrosty są bez niczego.

:bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

Zestawom plaza MOWIMY stanowcze NIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no bo rozpiski nie mam :wink4:

Ale i tak póki co rozćwiczam się. Ważne że progres formy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: Mało rozpisek w sieci? Musisz sam rozpiskę robić bo nikt nie wie jakim sprzętem operujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja zaczałem po długiej przerwie tydzień temu na siłke popylać, Wy tez tak macie ze po długiej przerwie nie chce sie wracać na siłke i człowiek to odwleka odwleka i odwleka. Przygode z siłką zaczynałem 13 lat temu ćwiczyłem przez 5 lat potem 4 lata przerwy, wróciłem w tamtym roku przed wakacjami i wytrwałości starczyło do listopada. :disgust:

Teraz ostro zabrałem sie do pracy bo motywacja jest duża, przy mojej wadze 95 kg i wzroście 188cm chciałbym dobic do 100kg i zrzucic przy tym troche tłuszczyku choc nie jest go za wiele.

Mam juz wszystko rozpisane i wspomagam sie jedynie kreatyną plus carbo i moze cos na pompowanie przed treningiem zarzuce tyle.

Najgorsze sa zakwasy na początku i to ze wydaje Ci sie ze mozesz jeszcze raz wycisnąc a tu ręce odmawiają posłuszeństwa zastój i koniec :wallbash: ale potrzeba czasu zeby wskoczyc w rytm, zdaje sobie z tego sprawe.

Dla początkujących - nie bierzcie sie za niedozwolone środki tylko róbcie wszystko żeby nie chodzic głodnym i ograniczyc słodycze. jeść mało a często a wyniki przyjda same :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to..., że chce jakąś konkretną rozpiskę, poprostu tak pytam, może ktoś sie pochwali jak ułożył swoje ćwiczenia, wtedy bym sobie coś wybrał i dostosował do swoich możliwości i sprzętu.

Wiem że na sieci może i jest tego dużo ale ja tylko tu zaglądam :wink4: raczej nie lubie sie rejestrować na 10 forach.

Pozatym nie ma to jak porozmawiać z klubowiczami. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...