Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klata- płasko 90kg ostatnia.

Klata- skos górny spokojnie 70kg ostatnia.

Progres dosyć duży przez ostatnie treningi.

25km na rowerze zrobione.

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

używacie czegoś na stawy??? 4flex ostegon??

Sprobuj Animal Flex... bedziesz napewno zadwolony:)) ale Twoja kieszen mniej :decayed:

Opublikowano

Sprobuj Animal Flex... bedziesz napewno zadwolony:)) ale Twoja kieszen mniej :decayed

Potwierdzam. Dobry produkt.

Opublikowano

Panowie niech ktoś rozpisze mi trening for beginer ale żadne pierdoły tylko od razu ogień-lato sie zbliża a u mnie stówa pękła (największy problem samara ale to między inymi partiami będę ćwiczył)

Opublikowano

Marcin mysle ze tu masz kopalnie wiedzy i cos dla siebie znajdziesz www.sfd.pl :) :)

Opublikowano

Od jutra HIIT pełną parą. :decayed:

Opublikowano

ja korzystam z tego przy układaniu planu treningu:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

opisane wszystko dokładnie co na co wchodzi

Opublikowano

Panowie niech ktoś rozpisze mi trening for beginer ale żadne pierdoły tylko od razu ogień-lato sie zbliża a u mnie stówa pękła (największy problem samara ale to między inymi partiami będę ćwiczył)

Na poczatek wywal S4 z profilu :gwizdanie:

pozniej Ci pomozemy :D

Opublikowano

Ja mam zamiar wrócić do ćwiczenia ale niestety na razie mi to słabo wychodzi... wracam już ze 3 lata :decayed:

Kiedyś była niezła forma i niezłe wyniki, teraz... niezły brzuch :thumbdown: Mam nadzieję że się zbiorę i odbuduję w najbliższym czasie swoją dawną sylwetkę :)

Opublikowano

Sejtan... pameitaj pod duzymi kamieniami duze weze sie kryja... :polew::decayed:

Opublikowano

Ja mam pytanko do tych którzy już trochę ćwiczą. Ile macie w pasie, a ile u udzie?

Napisze ktoś, czy tylko na gablu sobie mierzycie ile macie?

w pasie 83... w udzie 60cm;> wrocilem na silownie kolo swiat i od tamtego czasu do dzisiaj poszlo mi po 6cm w udach;> ... ida szybko wiec panowie Cwiczyc nogi efakty szybkie a nie tylko zestaw plaza :decayed: :decayed:

Opublikowano

pas 95 :polew:

udo 60 :gwizdanie:

Opublikowano

niemalipy.jpg

Pas 83

Udo 53 :polew: masakra

Bic 38

Kiedys nabiore masy :decayed:

Opublikowano

niemalipy.jpg

Pas 83

Udo 53 :polew: masakra

Bic 38

Kiedys nabiore masy :decayed:

niedługo łapę będziesz miał większą od uda :polew: :polew: :polew: i będziesz jak papaj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Magic jak TY to zrobiles;> w kablu mam 2 cm mniej niz TY:) ale tez niedlugo cwicze... rob przysiady!!!!! Tez mialem uda nie wiele wieksze... a torche ponad miecha 6 cm:)) trzymaj michee!!! i masa musi isc

Opublikowano

Jak juz wczesniej pisałem... ja zawsze byłem patyczek... 16 lat 60 KG i 185 CM

Gram w siate od 10 lat.. i mam torche problemy z kolanami zeby przysiady robic

trzymaj michee!!! i masa musi isc

z tym problemy mam... wazyłem na poczatku stycznia 84 KG teraz 79 :shocked:

Opublikowano

Jak juz wczesniej pisałem... ja zawsze byłem patyczek... 16 lat 60 KG i 185 CM

Gram w siate od 10 lat.. i mam torche problemy z kolanami zeby przysiady robic

trzymaj michee!!! i masa musi isc

z tym problemy mam... wazyłem na poczatku stycznia 84 KG teraz 79 :shocked:

na suwnicy spokojne ruchy jak będziesz robił to krzywdy sobie nie zrobisz. To jak grasz w siatę to nogi chyba powinny być bardzo mocne...

Opublikowano

nie mam suwnicy :decayed:

Wiejska siłka...

2 laweczki , wyciag i teraz jeszcze 2 urzadzenia do podciagania + taki podłokietnik na brzuch i trica :hi:

kiedys na wyciagu robiłem w szkole sredniej ale to bylo 5 lat do tyłu

Opublikowano

nie mam suwnicy :decayed:

Wiejska siłka...

2 laweczki , wyciag i teraz jeszcze 2 urzadzenia do podciagania + taki podłokietnik na brzuch i trica :hi:

kiedys na wyciagu robiłem w szkole sredniej ale to bylo 5 lat do tyłu

No to pół przsiady nie obciązają mocno kolan. Bo pełne przysiady pupą do gleby rozwalają stawy masakrycznie. Dużo kisielków jedz i będzie :good:

Ja k**wa rozjebałem łokieć i niestety ale :thumbdown: ograniczam swoje ćwiczenia na siłce :wallbash:

Ale cóż za błędy i głupotę trzeba płacić bólem :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.