Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

David a przy jakiej wadzę ciśniesz te 120x6 ? ładny wynik :good: ze 140 pewnie by poszło spokojnie :naughty:

ja rok temu kończyłem klatkę na płaskiej 130x2, 125x3 ale przydarzył mi się wypadek i grubo ponad pół roku przerwy ... no i teraz co człowiek chce wrócić do formy to albo jakaś grypa złapie albo przeziębienie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pytanko do tych którzy już trochę ćwiczą. Ile macie w pasie, a ile u udzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David a przy jakiej wadzę ciśniesz te 120x6 ? ładny wynik :good: ze 140 pewnie by poszło spokojnie :naughty:

ja rok temu kończyłem klatkę na płaskiej 130x2, 125x3 ale przydarzył mi się wypadek i grubo ponad pół roku przerwy ... no i teraz co człowiek chce wrócić do formy to albo jakaś grypa złapie albo przeziębienie :kwasny:

przy wadze 94kg wzrost 186 wiesz nie mam jak sprawdzic maxa bo cwicze na silowni w pracy a tam na 30 osob tylko ja cwicze wiec nie ma kto stanac za mna :disgust: jakis czas temu mnie sztanga przygniotla :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przy tej wadze David ładne wyniki :good: no niestety bez asekuracji to trzeba bardzo uważać.

ja w sumie też nigdy maxa nie sprawdzałem bo zazwyczaj sam ćwiczyłem. A teraz to i tak ćwiczę małymi ciężarami więc pewnie z siłą cienko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cwicze sam bez asekuracji biore 130 na serie

:good:

szkoda ze nie ma partnera do wyciagniecia sztangi ze stojakow,troche z energii sie na tym traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem po przerwie kilku miesięcznej wyciskam więcej jak podczas treningu. :):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do tych którzy już trochę ćwiczą. Ile macie w pasie, a ile u udzie?

Napisze ktoś, czy tylko na gablu sobie mierzycie ile macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w październiku 2010r. postanowiłem poprawić swoją sywletkę, właśnie w lutym mam zamiar zacząć nowy trening. Obecnie ćwiczę pon/śr/piąt FBW(ogólnorozwojowy na masę) Waga 77kg,wzrost 178. Już widzę poprawę w samopoczuciu, zaczynają mi się kształtować mięsnie(najgorzej idzie z tricepsem,brzuchem-o tym za moment). Problem mam jedynie z tym, że mam trochę tłuszczyku tzw. "fałdkę" i chyba muszę dołożyć w wt/czw/sob trochę aerobów. Najgorszy jest fakt, że nie mam diety i na razie nie mogę jej wprowadzić (mieszkam z rodzicami, a że jem domowe żarełko to wiadomo jak to jest). Wymarzona sylwetka to taka jak Jasona Statham lub Andy'ego Whitfield. Szukam dobrego treningu na brzuch oraz porad czy mam ćwiczyć dalej ten sam FBW czy zmienić na bardziej "wysiłkowy" by nabrać trochę masy, potem zgubić tłuszcz, dobić sylwetkę i regularnie ćwiczyć- nie chce być koksem, sylwetka ww. osób mi wystarczy:). Jakby ktoś znalazł chwilkę to proszę o kontakt na pm(osoby doświadczone), pozdrawiam wszystkich ćwiczących!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha co za ziom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myslalem ze to jaja jakies se robi, moze ze 40kg tam bylo :decayed:

bartek niestety musze cie zmartwic ,bo bez dobrego zarcia zaden trening nie da dobrych rezultatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha co za ziom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myslalem ze to jaja jakies se robi, moze ze 40kg tam bylo :decayed:

jeszcze gość sobie ściągnął więc myślałem że to rozgrzewka, a jakiś koleś szczelił komenta:

Zdobył brąz w wyciskaniu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha co za ziom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myslalem ze to jaja jakies se robi, moze ze 40kg tam bylo :decayed:

jeszcze gość sobie ściągnął więc myślałem że to rozgrzewka, a jakiś koleś szczelił komenta:

Zdobył brąz w wyciskaniu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...