Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

David a przy jakiej wadzę ciśniesz te 120x6 ? ładny wynik :good: ze 140 pewnie by poszło spokojnie :naughty:

ja rok temu kończyłem klatkę na płaskiej 130x2, 125x3 ale przydarzył mi się wypadek i grubo ponad pół roku przerwy ... no i teraz co człowiek chce wrócić do formy to albo jakaś grypa złapie albo przeziębienie :kwasny:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale mi sie nie chce trenowac mam lenia od kąd skończylem cykl ;(

Opublikowano

ale mi sie nie chce trenowac mam lenia od kąd skończylem cykl ;(

trzeba bylo mostek robic i next :decayed:
Opublikowano

Ja mam pytanko do tych którzy już trochę ćwiczą. Ile macie w pasie, a ile u udzie?

Opublikowano

David a przy jakiej wadzę ciśniesz te 120x6 ? ładny wynik :good: ze 140 pewnie by poszło spokojnie :naughty:

ja rok temu kończyłem klatkę na płaskiej 130x2, 125x3 ale przydarzył mi się wypadek i grubo ponad pół roku przerwy ... no i teraz co człowiek chce wrócić do formy to albo jakaś grypa złapie albo przeziębienie :kwasny:

przy wadze 94kg wzrost 186 wiesz nie mam jak sprawdzic maxa bo cwicze na silowni w pracy a tam na 30 osob tylko ja cwicze wiec nie ma kto stanac za mna :disgust: jakis czas temu mnie sztanga przygniotla :gwizdanie:

Opublikowano

no to przy tej wadze David ładne wyniki :good: no niestety bez asekuracji to trzeba bardzo uważać.

ja w sumie też nigdy maxa nie sprawdzałem bo zazwyczaj sam ćwiczyłem. A teraz to i tak ćwiczę małymi ciężarami więc pewnie z siłą cienko :tongue4:

Opublikowano

ja cwicze sam bez asekuracji biore 130 na serie

Opublikowano

o cyborgach nie mowia :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

ja cwicze sam bez asekuracji biore 130 na serie

:good:

szkoda ze nie ma partnera do wyciagniecia sztangi ze stojakow,troche z energii sie na tym traci

Opublikowano

a no co poradzic cwicze w domu :wink4:

zawsze tez trzeba to 1powtorzenie zostawic na koniec w razie czego,bo mogloby byc niewesolo :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jakim cudem po przerwie kilku miesięcznej wyciskam więcej jak podczas treningu. :):tongue4:

Opublikowano

Ja mam pytanko do tych którzy już trochę ćwiczą. Ile macie w pasie, a ile u udzie?

Napisze ktoś, czy tylko na gablu sobie mierzycie ile macie?

Opublikowano

pas 85 udo 62

Opublikowano

ćwiczycie tak samo jak ten rusek :polew:

Opublikowano

ćwiczycie tak samo jak ten rusek :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: yebaaaaaaaaaaaaaaany

Opublikowano

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w październiku 2010r. postanowiłem poprawić swoją sywletkę, właśnie w lutym mam zamiar zacząć nowy trening. Obecnie ćwiczę pon/śr/piąt FBW(ogólnorozwojowy na masę) Waga 77kg,wzrost 178. Już widzę poprawę w samopoczuciu, zaczynają mi się kształtować mięsnie(najgorzej idzie z tricepsem,brzuchem-o tym za moment). Problem mam jedynie z tym, że mam trochę tłuszczyku tzw. "fałdkę" i chyba muszę dołożyć w wt/czw/sob trochę aerobów. Najgorszy jest fakt, że nie mam diety i na razie nie mogę jej wprowadzić (mieszkam z rodzicami, a że jem domowe żarełko to wiadomo jak to jest). Wymarzona sylwetka to taka jak Jasona Statham lub Andy'ego Whitfield. Szukam dobrego treningu na brzuch oraz porad czy mam ćwiczyć dalej ten sam FBW czy zmienić na bardziej "wysiłkowy" by nabrać trochę masy, potem zgubić tłuszcz, dobić sylwetkę i regularnie ćwiczyć- nie chce być koksem, sylwetka ww. osób mi wystarczy:). Jakby ktoś znalazł chwilkę to proszę o kontakt na pm(osoby doświadczone), pozdrawiam wszystkich ćwiczących!

Opublikowano

hahahahaha co za ziom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myslalem ze to jaja jakies se robi, moze ze 40kg tam bylo :decayed:

bartek niestety musze cie zmartwic ,bo bez dobrego zarcia zaden trening nie da dobrych rezultatow.

Opublikowano

hahahahaha co za ziom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myslalem ze to jaja jakies se robi, moze ze 40kg tam bylo :decayed:

jeszcze gość sobie ściągnął więc myślałem że to rozgrzewka, a jakiś koleś szczelił komenta:

Zdobył brąz w wyciskaniu :polew:

Opublikowano

hahahahaha co za ziom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myslalem ze to jaja jakies se robi, moze ze 40kg tam bylo :decayed:

jeszcze gość sobie ściągnął więc myślałem że to rozgrzewka, a jakiś koleś szczelił komenta:

Zdobył brąz w wyciskaniu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.