Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na klatke np ruch negatywny to jest opuszczanie ciezaru wyrywac pomaga Ci partner treningowy(jesli go masz bez niego tego sie nie zrobi) cwiczenia te przyzwyczajaja uklad nerwowy do wiekszych ciezarow.... i oswajaja CIE z wiekszymi ciezarami

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w treningu siłowym pierwsza seria ciężar z ostatniej serii treningu na masę (zwykle jest to 6 powtórzeń), a następne serie - 4, 2 powtórzenia, na następnym treningu obowiązkowo zwiększa się ciężar (z 1 treningu z 2 i 3 serii a na 3 trzeba dołożyć coś kolejnego), co siłownię dokładamy chociaż miałby być to jedynki na stronę, trening siłowy to tak 4-5 tygodni, ale odradzam taki trening osobom które dopiero zaczynają przygodę z siłownią.

Opublikowano

padam na ryj po tej j**anej siłowni :embarrassed:

Opublikowano

ja w treningu siłowym pierwsza seria ciężar z ostatniej serii treningu na masę (zwykle jest to 6 powtórzeń), a następne serie - 4, 2 powtórzenia, na następnym treningu obowiązkowo zwiększa się ciężar (z 1 treningu z 2 i 3 serii a na 3 trzeba dołożyć coś kolejnego), co siłownię dokładamy chociaż miałby być to jedynki na stronę, trening siłowy to tak 4-5 tygodni, ale odradzam taki trening osobom które dopiero zaczynają przygodę z siłownią.

nie no spoko :wink4: dzięki, że się o mnie martwisz ale dam radę :cool1:

Opublikowano

padam na ryj po tej j**anej siłowni :embarrassed:

Przeciez to jest w tym wszystkim najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

padam na ryj po tej j**anej siłowni :embarrassed:

Przeciez to jest w tym wszystkim najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no dzisiaj juz fajnie :naughty:

Opublikowano

i jak tam..zapierdalacie na siłowni ? czy kanapeczki ? :decayed:

Opublikowano

szteki caly czas sa grane :decayed: :decayed:

Opublikowano

a ja jem kanapeczki w pracy, później obiadek na godzinkę przed siłownią a po siłowni jeszcze jeden posiłek (obiad lub duża kolacja) i jak na razie jest ok :good:

a od przyszłego tygodnia jeszcze węgle dorzucam do diety i aminokwasy ale to za 2 tygodnie :good:

Opublikowano

i jak tam..zapierdalacie na siłowni ? czy kanapeczki ? :decayed:

Nastały czasy, kiedy podrapanie się po plecach, jest trudniejsze niż zawiązanie buta jedna ręką. :decayed:
Opublikowano
Opublikowano

:hi: koksy postanowiłem sie przezucic na cos pobudzającego, od 2 tygodni biore Xpand XP, z początku było OK ale teraz to jest dosłownie "ogień z d*py" :piroman:

kto ma jakies dowiaczenia z Xpandem ,chętnie wysłucham opini ,moze tak ma byc :rolleyes: moze nie .....

[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 17:56_________________________________________________czytałem juz po forach ,ale nic konkretnego :rolleyes: nie znalazłem :mysli:

Opublikowano

Ogień z d*py to ja po Hyperdrinie w miałem. hehe :polew: Do 30 minut biegania lipa, a potem to już nawet nie zwracałem uwagi na czas bo tylko przyjemność była z biegania. :D Pociłem się jak koń.

Myślę że na płasko do kwietnia max mi wpadnie 120kg. Trening mam na masę ale nawijam aeroby ostro, bo niestety jest 20-25% bf. Nie jadam dużo, za to treściwie, ale i tak nie lecę w dół. :wallbash:

Opublikowano

efekt po XP jest- płaska 140kg :naughty:

...ale ten "efekt niepozadany " :facepalm: i niewiem dlaczego ,nie pije tego codziennie ,,, :mysli:

Opublikowano

efekt po mleku łaciatym 130kg razy 14 bez asekuracji(balem sie wiecej) :decayed:

Opublikowano

efekt po mleku łaciatym 130kg razy 14 bez asekuracji(balem sie wiecej) :decayed:

Niema nic lepszego :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
efekt po mleku łaciatym 130kg razy 14 bez asekuracji(balem sie wiecej) decayed

Angele popros, moze z 15 bedzie jak ci zaasekuruje :decayed:

Opublikowano

Bareczki zrobione i jak na razie siła powolutku idzie :naughty:

Opublikowano

Bareczki zrobione i jak na razie siła powolutku idzie :naughty:

Również barki moje dźwigały dzisiaj żelastwo. Siła jest gorzej z kontuzją łokcia :embarrassed:

Opublikowano

no to rzeczywiście lipa, bo praktycznie większości ćwiczeń nie możesz robić co :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.