Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

na klatke np ruch negatywny to jest opuszczanie ciezaru wyrywac pomaga Ci partner treningowy(jesli go masz bez niego tego sie nie zrobi) cwiczenia te przyzwyczajaja uklad nerwowy do wiekszych ciezarow.... i oswajaja CIE z wiekszymi ciezarami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja w treningu siłowym pierwsza seria ciężar z ostatniej serii treningu na masę (zwykle jest to 6 powtórzeń), a następne serie - 4, 2 powtórzenia, na następnym treningu obowiązkowo zwiększa się ciężar (z 1 treningu z 2 i 3 serii a na 3 trzeba dołożyć coś kolejnego), co siłownię dokładamy chociaż miałby być to jedynki na stronę, trening siłowy to tak 4-5 tygodni, ale odradzam taki trening osobom które dopiero zaczynają przygodę z siłownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w treningu siłowym pierwsza seria ciężar z ostatniej serii treningu na masę (zwykle jest to 6 powtórzeń), a następne serie - 4, 2 powtórzenia, na następnym treningu obowiązkowo zwiększa się ciężar (z 1 treningu z 2 i 3 serii a na 3 trzeba dołożyć coś kolejnego), co siłownię dokładamy chociaż miałby być to jedynki na stronę, trening siłowy to tak 4-5 tygodni, ale odradzam taki trening osobom które dopiero zaczynają przygodę z siłownią.

nie no spoko :wink4: dzięki, że się o mnie martwisz ale dam radę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padam na ryj po tej j**anej siłowni :embarrassed:

Przeciez to jest w tym wszystkim najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no dzisiaj juz fajnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jem kanapeczki w pracy, później obiadek na godzinkę przed siłownią a po siłowni jeszcze jeden posiłek (obiad lub duża kolacja) i jak na razie jest ok :good:

a od przyszłego tygodnia jeszcze węgle dorzucam do diety i aminokwasy ale to za 2 tygodnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam..zapierdalacie na siłowni ? czy kanapeczki ? :decayed:

Nastały czasy, kiedy podrapanie się po plecach, jest trudniejsze niż zawiązanie buta jedna ręką. :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: koksy postanowiłem sie przezucic na cos pobudzającego, od 2 tygodni biore Xpand XP, z początku było OK ale teraz to jest dosłownie "ogień z d*py" :piroman:

kto ma jakies dowiaczenia z Xpandem ,chętnie wysłucham opini ,moze tak ma byc :rolleyes: moze nie .....

[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 17:56_________________________________________________czytałem juz po forach ,ale nic konkretnego :rolleyes: nie znalazłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień z d*py to ja po Hyperdrinie w miałem. hehe :polew: Do 30 minut biegania lipa, a potem to już nawet nie zwracałem uwagi na czas bo tylko przyjemność była z biegania. :D Pociłem się jak koń.

Myślę że na płasko do kwietnia max mi wpadnie 120kg. Trening mam na masę ale nawijam aeroby ostro, bo niestety jest 20-25% bf. Nie jadam dużo, za to treściwie, ale i tak nie lecę w dół. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt po XP jest- płaska 140kg :naughty:

...ale ten "efekt niepozadany " :facepalm: i niewiem dlaczego ,nie pije tego codziennie ,,, :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt po mleku łaciatym 130kg razy 14 bez asekuracji(balem sie wiecej) decayed

Angele popros, moze z 15 bedzie jak ci zaasekuruje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bareczki zrobione i jak na razie siła powolutku idzie :naughty:

Również barki moje dźwigały dzisiaj żelastwo. Siła jest gorzej z kontuzją łokcia :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...