Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale u mnie są wolne ciężary :wink4: Ja tam się nie kłócę ale wiem, że nic lepszego nie znajdę i na pewno przez długi długi czas nie zmienię siłowni :good:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to cena wyje**** w kosmos no ale na takiej silce bym potrenowal :slina:

Opublikowano

no to cena wyje**** w kosmos no ale na takiej silce bym potrenowal :slina:

nie wiem co miałeś na myśli pisząc "wyje**** w kosmos", bo ogólnie jest to śmieszna cena :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no jak nie na plocku karnet kosztuje 50zł max a nie orjentuje sie w cenach ale dla mnie amatora to jest za duza kwota

Opublikowano

ale powiedz mi za jaką siłownię taka cena :cool1: bo nie wierzę, że gdziekolwiek znajdziesz taniej za to co mam na tej siłce, oczywiście pamiętaj, że sauna, sporty walki i 20% zniżki na suple mam w cenie, no i karnet OPEN od 6 do 24 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ahaaaa zmienia postac zeczy

Opublikowano

no jak nie na plocku karnet kosztuje 50zł max a nie orjentuje sie w cenach ale dla mnie amatora to jest za duza kwota

Hehe u mnie to na osiedlowych silowniach takie ceny sa :P ja za swoja place 100 i od 9:30 do 22:30 moge sie zameldowac :P

Opublikowano

dlatego wali w piwnicy :decayed:

koszty... hmm dojazd 1 KM :decayed:

1,5 litra wody :decayed:

lustra z pracy sobie wziałem..

za prad placi wlasciciel pomieszczenia..

sprzet ogolnowiejska sciepka :cool1:kto co miał w domu przytargal

Opublikowano

Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS.

Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę.

Więcej szczegółów na PW.

www.infinityfitness.pl

Opublikowano
  • Autor

Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS.

Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę.

Więcej szczegółów na PW.

www.infinityfitness.pl

uuuu tylko gdzie ja bede tyle km jechal zeby se potrenowac heee ale gest sie liczy

Opublikowano

Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS.

Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę.

Więcej szczegółów na PW.

www.infinityfitness.pl

uuuu tylko gdzie ja bede tyle km jechal zeby se potrenowac heee ale gest sie liczy

Opublikowano

Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS.

Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę.

Więcej szczegółów na PW.

www.infinityfitness.pl

uuuu tylko gdzie ja bede tyle km jechal zeby se potrenowac heee ale gest sie liczy

:oklaski:
Opublikowano

obraz005zz.jpg

Tylko sie nie smiac :polew:

musze za***rdalac z nogami bo Bida straszna

Opublikowano

Juz CI pisałem rusz tylko nogi a zobaczysz jak szybko pójdą.... :) :) tak ogolnie to kawał byka z Ciebie;p ja siebie nie pokarze na razie bo tez dobry kogut zemnie wagowo:)) będzie bliżej 100 to pomyśl:)))

Opublikowano

Panowie jak to jest z treningiem siłowym? Ile powtórzeń i z jakim obciążeniem? Czy jest to do max. 6 powtórzeń z max. obciążeniem? :mysli:

Opublikowano

na silowym możesz zejść nawet do 2 powtórzeń.....90% manx) chociaż tu mogę sie mylić)

Opublikowano

na treningu siłowym serie robisz ciężarem 90-95% Twojego maksymalnego pojedynczego powtórzenia, a ile powt i serii to już od planu zależy

Opublikowano

no ja robię na razie 4 serie po 6 powtórzeń max, na niektórych ćwiczeniach zjeżdżam ostatnie serie do 4-2 powtórzeń :decayed:

Opublikowano

i prawidlowo... nawet do jednego mozesz;>

Robicie powtorzenia negatywne;>??

Opublikowano

a co to znaczy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.