Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam codzinie w pracy silke

:good:

codzinnie płyty wiorowe przerzucam jedna 68 Kg... czasami po 20 dziennie. a najgorsze wnoszenie mebli na 10 pierto jak sie w winde nie miesci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez mam codzinie w pracy silke

:good:

codzinnie płyty wiorowe przerzucam jedna 68 Kg... czasami po 20 dziennie. a najgorsze wnoszenie mebli na 10 pierto jak sie w winde nie miesci :decayed:

ja na co dzień siedzę plackiem na d*pie przed kompem. Kumple to mówią mi że mogę być adminem na forum :polew:

A dopiero wieczorem zasuwam tyrać kg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam suwnicy :decayed:

Wiejska siłka...

2 laweczki , wyciag i teraz jeszcze 2 urzadzenia do podciagania + taki podłokietnik na brzuch i trica :hi:

kiedys na wyciagu robiłem w szkole sredniej ale to bylo 5 lat do tyłu

No to pół przsiady nie obciązają mocno kolan. Bo pełne przysiady pupą do gleby rozwalają stawy masakrycznie. Dużo kisielków jedz i będzie :good:

Ja ku***a rozjebałem łokieć i niestety ale :thumbdown: ograniczam swoje ćwiczenia na siłce :wallbash:

Ale cóż za błędy i głupotę trzeba płacić bólem :kwasny:

Od madrych ludzi slyszlaem ze nawet dla niektorych pol przysiady sa lepsze;> bo w pelnych niektorzy gubia napiecie miesniowe ..wiec pol wchodzi lepiej:) probuj nikt Ci nie karze dzwigac niewiadomo ile...Ale musze sie przyznac ze keidys gralem w pilke i uda mialem ogormne przez co nosilem szerokie spodnie wiec dziwie sie ze w siatce takie sie nie wyrabiaja;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze wiekszosc z nas co gra to nogi ma bardziej zylaste... najwyzej lapie kumpel co ma 190 cm i wazy 73 Kg... jakies 335 w ataku, patyk na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie inne dyscypliny umnie nogami wiecej sie robilo:)) no i zanim musialem przestac grac w pilke to w wieku 16 lat mialem wieksze uda niz mam teraz... wiec pameic miesnia jest i dlatego tak szybko usroslo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee no nie mam zamiaru do lipca cwiczyc zeby w Mielnie dobrze wyglada :embarrassed: silowania pomaga mi sie odprezyc wyciszyc itp Dobra Zajawka:) a Tobie mozna pogratulowac wytrwalosc i izaparcia:) chyba ze zawodowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobie foty to pokaze wam stodołe w jakiej cwicze :kox:

Tak jak hardcorowy koksu, zaczynasz w jakiejś szopie?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie przymierzam do silowni :) wszystko zaplanowane, rozgrzewkowy miesiac mam za soba na atlasie. Teraz przyszla kolej na cos wiekszego :P od marca karnet na silownie i jedziemy :) Jakies suple i do przodu hehe :) a tak powaznie to plan jest taki na poczatek Gainer Vitalmaxa 310cb7ad1fbb565dm.jpg i tak z 5kg wpadlo do masy, a pozniej zobaczymy jak to bedzie :) jesli ktos z was ma jakis dobry plan treningowy na mase to pochwalcie sie :) Zdjec na razie nie wrzucam bo nie ma sie czym chwalic.

Mam 191cm 83,5kg wagi jak dobije do 90kg bede zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobie foty to pokaze wam stodołe w jakiej cwicze :kox:

takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> :) silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobie foty to pokaze wam stodołe w jakiej cwicze :kox:

takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> :) silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox: :kox:

skoro zapach potu i testosteronu, który wsiąkł w każdą możliwą część starej siłowni Cię podkręca to spoko :cool1: ale na siłowni, którą ja pokazałem akurat nie ma żadnych babek, one mają oddzielny budynek :wink4: piz*ek też tam żadnych nie ma ale pewnie Ty wiesz lepiej :polew: więc jak nie wiesz to nie pisz głupot :good:

poza tym "domowe" siłownie może i są fajne ale jak długo da radę tak ćwiczyć? na takich siłowniach nie ma za dużego pola manewru jeśli chodzi o zmianę ćwiczeń a na takiej gdzie jest "najnowszy sprzęt, najnowszej generacji" zrobisz o wiele, wiele więcej :) mogę się założyć, że 3/4 sprzętu nie potrafiłbyś poprawnie nazwać i zapewne wcześniej takiego nie widziałeś :wink4:

więc Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, chociaż sam chodziłem na siłownię zrobioną w piwnicy u kumpla :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj idę na nową siłownię :kox:

http://www.powerpit.pl/index.php?id=70&lang=1

już możecie zazdrościć :evil:

no ja juz zazdroszcze ja to trenuje w piwniczanej silowni heee

najlepsza jest cena :decayed: i to, że w cenie są codziennie 2 godziny sztuk walki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobie foty to pokaze wam stodołe w jakiej cwicze :kox:

takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> :) silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox: :kox:

skoro zapach potu i testosteronu, który wsiąkł w każdą możliwą część starej siłowni Cię podkręca to spoko :cool1: ale na siłowni, którą ja pokazałem akurat nie ma żadnych babek, one mają oddzielny budynek :wink4: piz*ek też tam żadnych nie ma ale pewnie Ty wiesz lepiej :polew: więc jak nie wiesz to nie pisz głupot :good:

poza tym "domowe" siłownie może i są fajne ale jak długo da radę tak ćwiczyć? na takich siłowniach nie ma za dużego pola manewru jeśli chodzi o zmianę ćwiczeń a na takiej gdzie jest "najnowszy sprzęt, najnowszej generacji" zrobisz o wiele, wiele więcej :) mogę się założyć, że 3/4 sprzętu nie potrafiłbyś poprawnie nazwać i zapewne wcześniej takiego nie widziałeś :wink4:

więc Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, chociaż sam chodziłem na siłownię zrobioną w piwnicy u kumpla :good:

Nie mialem na mysli Twojej silowni tylko wszystkie nowoczesne wiec pochamuj troche.... Moze na Twojej ich niema ale nie powiesz mi ze na takich silowniach niema w UJ lanserow robiacych klate i biceps na lato? moze i nieumialbym nazwac:> ale wcale mi to nie potrzebne bo wole cwiczyc na wolnych ciezarach a nie maszynach:) maszyny sa dla dziewczyn:)) Nie chodzi mi o silownie w piwnicy tylko stara silownie z klimatem a nie najnowszym sprzetem :)

PS. jezeli chodzi o cene i te 2 godziny sztuk walki... no to zazdroszcze;> :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...