Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam a co? tzn tak mi się wydaje, bo moja bliska koleżanka mi to ogólnie proponowała ale mogę wypytać czy to jeszcze na pewno to :good:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam a co? tzn tak mi się wydaje, bo moja bliska koleżanka mi to ogólnie proponowała ale mogę wypytać czy to jeszcze na pewno to :good:

ja mam a co? tzn tak mi się wydaje, bo moja bliska koleżanka mi to ogólnie proponowała ale mogę wypytać czy to jeszcze na pewno to :good:

PW

Opublikowano

Po pierwsze zwiększcie masę. :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kontuzja barku....;/ a byl taki okres ze sila szla jak szalona z treningu na trening :( :( :(

Opublikowano
  • Autor

klata i tric zrobiony...

zrobilem tylko 2tyg przeprwy a spadki mam takie ze szok ;(

Opublikowano

Ja po 4 miesiącach jakoś spadków nie zauważam. Kończę nawet serie większym ciężarem jak wcześniej. Masa poszła w dół i mnie delikatnie przylało. :naughty:

Opublikowano

klata i tric zrobiony...

zrobilem tylko 2tyg przeprwy a spadki mam takie ze szok ;(

Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma :wink4:

Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy :decayed: może zacznę coś ćwiczyć :mysli:

Opublikowano

5 km wjechało- 26min

Opublikowano

klata i tric zrobiony...

zrobilem tylko 2tyg przeprwy a spadki mam takie ze szok ;(

Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma :wink4:

Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy :decayed: może zacznę coś ćwiczyć :mysli:

kłopoty zaczynają się od 140 :tongue4:

Opublikowano

po 2 latach przerwy to na pewno bo normalnie to brałem więcej :wink4:

Opublikowano

szkoda przeciążać stawy :)

Opublikowano
  • Autor

no wiem pochodze z 2tyg i zregeneruje sie wszystko ja mam dopiero 20 lat wiec do 140kg jeszcze mnie daleko narazie rekrod zyciowy 110kg

Opublikowano

no wiem pochodze z 2tyg i zregeneruje sie wszystko ja mam dopiero 20 lat wiec do 140kg jeszcze mnie daleko narazie rekrod zyciowy 110kg

Na płasko ile kończysz?

Opublikowano

ja jak mialem trening plaskiej (2 miechy temu) to konczylem 120kg 6 x teraz nie robie plaskiej a skos,ogolnie plaska jest niebezpieczna - mozna latwo barki dowalic,trzeba uwazac.tak samo nie robcie wyciskania zza karku ja przestalem to robic i nie mam problemow z barkami :notworthy:

Opublikowano

Ja miałem problemy z barkami, Animala Flexa zeżarłem i już jest dobrze. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no wiem pochodze z 2tyg i zregeneruje sie wszystko ja mam dopiero 20 lat wiec do 140kg jeszcze mnie daleko narazie rekrod zyciowy 110kg

Na płasko ile kończysz?

ja 100kg na 2 razy przy wadze 57kg i ok 4-ech lat treningu :rolleyes:

Opublikowano

ja jak mialem trening plaskiej (2 miechy temu) to konczylem 120kg 6 x teraz nie robie plaskiej a skos,ogolnie plaska jest niebezpieczna - mozna latwo barki dowalic,trzeba uwazac.tak samo nie robcie wyciskania zza karku ja przestalem to robic i nie mam problemow z barkami :notworthy:

po tym cwiczenie trzeba przyznac ze bary ladnie ida:)) no ale staw jest nie w swoim anatomicznym polozeniu i po dluzszym treningu moze pojawic sie bol...

Opublikowano

dzisiaj bic i barki..

po sobicie myslałem ze bedzie kiepsko...

1 wodki poszedl... cała niedziela zdychania..

i znowu poł roku przerwy od %%%

Opublikowano

złota metoda na bycie wielkim :naughty: Trzeba jeść dużo krowy i nie ma opierdalania się :>

Opublikowano

ja polykam tylko kurczaki,i sporo kilo miesiecznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.