Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu wam Hardcorowy Koks ujawni sekret swojej masy :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tu wam Hardcorowy Koks ujawni sekret swojej masy :polew: :polew:

czysta prawda niestety :confused4: i skąd on bierze kasę na to wszystko :blink: nie chodzi mi oczywiście o ten obiad, który je ale o np. niezłe auto, nie sądzę, że z kulturystyki aż tyle wyciąga :mysli:

Opublikowano

tu wam Hardcorowy Koks ujawni sekret swojej masy :polew: :polew:

czysta prawda niestety :confused4: i skąd on bierze kasę na to wszystko :blink: nie chodzi mi oczywiście o ten obiad, który je ale o np. niezłe auto, nie sądzę, że z kulturystyki aż tyle wyciąga :mysli:

Cyber go sponsoruje to chyba oczywiste :wink4:

a Cybera sponsoruje 50tys uzytkownikow imperium sportu

Opublikowano

a kto to jest ten Cyber? bo ciągle o nim gada :mysli:

Opublikowano

a kto to jest ten Cyber? bo ciągle o nim gada :mysli:

Cyber to jest wodz imperium sportu,zalolzyciel tego forum,do niego naleza suple.us

REVANGE to jego marka odzywek

Opublikowano

o to k*rwa nieźle w takim razie :kox: niezłą kapuste musi trzepać :rolleyes:

Opublikowano

o to k*rwa nieźle w takim razie :kox: niezłą kapuste musi trzepać :rolleyes:

nawet nie snimy o takiej :cool1:
Opublikowano

kiedyś też taką będziemy obracać :cool1: trzeba być dobrej myśli :decayed:

Opublikowano

kiedyś też taką będziemy obracać :cool1: trzeba być dobrej myśli :decayed:

Wcale ta minka na koncu nie jest potrzebnaaa:) wszystko sie da zrobic:) jak inni zrobili czemu TY nie mozesz jestes inny;> a Pozytywne nastawienie to polowa sukcesu torche pracy i masz;d

Opublikowano

piotrek ja to chyba przeprowadzam sie do Smoczej pieczary

tam 1.6 ma 400 Mn...

Koxuje sie na maxa bedac bezrobotnym

same pozytywy.

Jutro zaczyna sie officjalny sezon 2011..

Klata + tric :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

piotrek ja to chyba przeprowadzam sie do Smoczej pieczary

tam 1.6 ma 400 Mn...

Koxuje sie na maxa bedac bezrobotnym

same pozytywy.

Jutro zaczyna sie officjalny sezon 2011..

Klata + tric :gwizdanie:

no dokładnie dzis klata i tric

Opublikowano

a u mnie sezon 2011 zaczyna się dopiero jutro, dzisiaj niestety musiałem zrobić sobie wolne :disgust: i będę zaczynał od pleców i tricepsa :kox:

Opublikowano
:hi: sie przywitam i spadam na pierwszy wtym roku trening, oby nie ostatni :decayed: bo dopiero zaczalem, ale hardcorowy koksu mnie dobrze nastraja, przestalem jesc kanapeczki, dobrze wpierdalam i ide trenowac sile, bedzie pompa :kox:
Opublikowano

:hi: sie przywitam i spadam na pierwszy wtym roku trening, oby nie ostatni :decayed: bo dopiero zaczalem, ale hardcorowy koksu mnie dobrze nastraja, przestalem jesc kanapeczki, dobrze wpierdalam i ide trenowac sile, bedzie pompa :kox:

No to Dobrze widać ze dotarły do Kogoś Słowa Hardkorowego Koksa :decayed:

i nie ma opier*dalania sie na siłowni tylko cwiczym bajceps i pimpujem nogi :naughty:

Opublikowano

Ja dorzucam aeroby ; ) + mięśnie brzucha razem z klatą i tricepsem ; pp

Opublikowano
  • Autor

no u mnie z jedzeniem kicha teraz jelitowka mnie zlapala :embarrassed:

Opublikowano

a ja jeszcze nie byłem na siłowni w tym nowym roku :confused4: niestety ale plecy tak mnie nawalają po robocie, że nie dałbym rady jeszcze iść na siłownie i je obciążać :thumbdown:

ale mam nadzieję, że już od przyszłego tygodnia wrócę do systematycznych treningów, na razie to tylko pompki i podciąganie w domu

Opublikowano
Opublikowano

dzisiaj bariera psychologiczna przełamana. 85 Kg wycisniete :naughty:

w sumie po miesiacu cwiczenia

Opublikowano

dzisiaj bariera psychologiczna przełamana. 85 Kg wycisniete :naughty:

w sumie po miesiacu cwiczenia

ee to ładnie ładnie :naughty: a ile ważysz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.