Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmmm panowie co jest njlepsze na odblokowanie po cyklu tescia met i omki ??

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nolvadex & clomiphene

Opublikowano
  • Autor

dzieki a jakie ta sa koszty tego??

Opublikowano

clomi na receptę ok. 20 zeta 10 tabsów

polskim odpowiednikiem nolvy jest tamoxifen 30 tabsow po 10 mg ok. 10 zeta

Opublikowano
  • Autor

a z kad ja mam recepte wziasc :cool1:

Opublikowano

od doktora :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hmmmm panowie co jest njlepsze na odblokowanie po cyklu tescia met i omki ??

nie bierz tego gówna[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 19:20_________________________________________________omnadren zatrzyma ci tylko wode i nic poza tym , met scharata wątrobe i serce a teść będziesz andpobudliwy i nerwowy, chcesz zainwestuj w dobre odzywki plus dobra dieta masz 19 lat to organizm fajnie sie będzie rozwijał

Opublikowano

coleman jak cos to pisz na gg do mnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm panowie co jest njlepsze na odblokowanie po cyklu tescia met i omki ??

nie bierz tego gówna[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 19:20_________________________________________________omnadren zatrzyma ci tylko wode i nic poza tym , met scharata wątrobe i serce a teść będziesz andpobudliwy i nerwowy, chcesz zainwestuj w dobre odzywki plus dobra dieta masz 19 lat to organizm fajnie sie będzie rozwijał

ja nie mam kasy na droge odrzywki

Opublikowano

ja nie mam kasy na droge odrzywki

nie ma kasy, nie ma masy :decayed: ogólnie żeby mieć dobrą sylwetkę trzeba kupe $$ na to wydać, no chyba że dostaliśmy w prezencie złote geny od rodziców

Opublikowano
  • Autor

ja jak bym wygladal jak ojciec to bym sie wogole za silownie nie bral :naughty:

Opublikowano

dzisiaj klateczka i tric.... :naughty:

jeszcze w piatek przed wigilia cos sie machnie

Opublikowano
  • Autor

ja przez ten okres swiateczny nie mam czasi na trenowanie

Opublikowano
:hi: podajcie jakies suplementy (coś co na bazie kofeiny :co: :co: ) mianowicie po paru seriach cwiczen brakuje pałera :decayed: a checi są ....
Opublikowano

25mg Efedryny + kawa przed treningiem :gwizdanie: powera nie powinno brakowac :decayed:

Opublikowano

Pimp blast,chain reaction,no-xplode,napalm

Opublikowano

x-plode rózowy :good:, pump expres olimpa daje też rade wbrew temu co słyszałem

Opublikowano
Pimp blast

potwierdzam... jak cwicze od 18-20 to 00:00 oczy jeszcze jak 5 zł :kox:

Opublikowano

potwierdzam... jak cwicze od 18-20 to 00:00 oczy jeszcze jak 5 zł :kox:

:polew: :polew: :polew:

słyszałem coś o Carbo :co:

Opublikowano

ćwiczę od 6 lat i jedno wam powiem, szkoda kasy na te odżywki większość jest przereklamowana... a jak wam koledzy się chwalą że na kreatynie zrobili w miesiąc 10 kg na klatkę to pewnie do tego było coś z pod lady :naughty: podstawa to dieta, 5-6 wartościowych posiłków, jeśli nie macie zbytnio czasu na jedzenie to można dołożyć do tego jakiegoś bulka ( 50-50 białko z węglowodanami) jako uzupełnienie diety.

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.