Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zależy bo jeśli jesz te europejskie to nie dziwię się że tak uważasz, zjedz coś amerykańskiego i powiedz że jest to przereklamowane.

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no cóż może nie na każdego działa tak samo, ale jedno jest pewne bez diety to nawet najlepsze odżywki pójdą na marne :)

Opublikowano

wiem ze pewnie juz kazdy siedzi przy stole i wigilia... ale ja dopiero skonczyłem barki i bica :hi: jaka wigilia taki cały rok

Opublikowano

wiem ze pewnie juz kazdy siedzi przy stole i wigilia... ale ja dopiero skonczyłem barki i bica :hi: jaka wigilia taki cały rok

jaki sylwester taki cały rok :wink4:

u mnie niestety siłka wczoraj zamknięta była i tak do poniedziałku :thumbdown: ale w domu pompki chociaż sobie robię :przebiegly:

Opublikowano

Witajcie.

Na dyspozycji w domu mam zakurzony atlas i ławeczke do brzuszków. Jaki polecacie układ treningów na tym dla amatora :decayed:?

Opublikowano

na atlasie zrobisz większość parti mięsniowych zalezy jeszcze jaki atlas, ławeczka do brzuszków wiadomo bruchy i jakbys miał hantle to zrobisz na ławce klatke skos dół

Opublikowano

Witajcie.

Na dyspozycji w domu mam zakurzony atlas i ławeczke do brzuszków. Jaki polecacie układ treningów na tym dla amatora :decayed:?

tak jak kolega wyżej napisał wszystko zależy od atlasu, ja jednak preferuję wolne ciężary :good: na maszynie to jedynie barki tył robię a tak to wszystko wolnymi :przebiegly: jakoś maszyny mi nigdy nie podchodziły

Opublikowano

na początek zalecaja ćwiczenia na maszynach, jest troche łatwiej później tylko wolne cięzary inaczej pracuja partie mięsniowe, na maszynie mięsnień przyzyczaja sie do jednego ruchu

Opublikowano

Ale nie wiemy ile kolega ma lat, bo jak ma 30 to ćwiczenia na maszynie będą chyba bez sensu :mysli:

Poza tym wiele maszyn takich jak atlasy mają małe maksymalne obciążenie, którym nic nie zrobi. Tzn może się rozgrzeje ale na pewno nie zrobi fajnej masy mięśniowej :thumbdown:

Ale tak jak zaznaczyłeś, że na sam początek powinno być ok.

Jednak ja mimo to bym zainwestował w karnet na siłownię :cool1:

Opublikowano

wiadomo siłownia to inna motywacja, więcej możliwości tylko trzeba chcieć, systematyczność najważniejsza w tej dyscyplinie

Opublikowano
u mnie niestety siłka wczoraj zamknięta była i tak do poniedziałku thumbdown ale w domu pompki chociaż sobie robię przebiegly

wczoraj i dzisiaj rano po 60 tam na lepsze samo poczucie zrobiłem :kox:

Opublikowano

a ja tylko raz zrobiłem, bo mi się nie chciało :decayed: ale za to odpocząłem sobie jak nigdy, a dzisiaj znowu do roboty na 6 rano :confused4: gdyby jeszcze kasa była przyzwoita, a tu taka lipa, że szkoda gadać :no:

ale za to po południu pojadę sobie na siłkę i wyżyję się na treningu :evil:

Opublikowano

ja mam wolne do 3 stycznia :kox:

smigam zaraz zrobic Trica i klate :cool1:

rano tylko na rozgrzewke 40 pompek

Opublikowano

zobaczylem na allegro pimp blast i to by bylo cos bo nie zawiera kreatyny :good: teraz mam przerwe w kreatynie wiec by sie nadalo ale cena troche spora bo 200zl :gwizdanie:

Opublikowano

No pimp blast nie ma kreatyny... pobudza przed treningiem

kupiłem w promocji 2 w cenie 1 wiec wyszło duzo taniej :good:

Opublikowano

a gdzie kupiles na allegro? sprzedaj z jedna :rolleyes:

Opublikowano

Kolega 98Igo zalatwiał z suple.com czy cos tam.... była promocja w listopadzie 2 w cenie 1

Opublikowano

suple.us i teraz już nie ma tamtej promocji teraz jest inna PIMP BLAST + Fire Ignition Lemon Ice za 199zł

a podpis jest do tego niemożliwy:

Pimp Blast

Podrasuj Sie i … Jaaazda!

Leszczom opadaja kopary, piczki robia sie mokre :polew: :polew:

Opublikowano

ja praktycznie nigdy nie cwiczyłem...

róznica jest taka ze robie klate doł, góre , rozpietni i koledzy na rozpietkach jadac 20 Kg na lape padaja na 7-8 razie a ja cisne po 12. dalej jedziemy trica i do samo sie dzieje oni po 10-10-8-8 a ja 12-12-12-12.

cos oddziałowuwuje na mnie.... na 100% ciezej zasnac po tym :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.