Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I ja się powoli wziąłem... :kox:

Koledzy zażywał ktoś może odżywki sojaprotein w tabletach ?

To jest ponoć na przyrost masy, dobrze po tym idzie?

brałem kiedyś to ale to jest mało wartościowe białko. Ale warto sobie to kupić, bo jest tanie a swoje na pewno zrobi.

:good: zamówie sobię w poniedzielnik, od czegoś trzeba zacząć :gwizdanie: mój główny problem to brak masy na 184cm waże 67kg ;( od poniedziałku sobię zrobię może jakąś rozpiskę, a jadł ktoś może ryż z serkiem homooo + banan ?? też słyszalem że warto sobie poszamać taki posiłeczek

To w Twoim przypadku zainwestowałbym w węgle jakieś porządne. A białko tylko po siłce brał.

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ziomy jakie spalacze tłuszczu polecacie :rolleyes: (...Fat Burnery)

Opublikowano

I ja się powoli wziąłem... :kox:

Koledzy zażywał ktoś może odżywki sojaprotein w tabletach ?

To jest ponoć na przyrost masy, dobrze po tym idzie?

brałem kiedyś to ale to jest mało wartościowe białko. Ale warto sobie to kupić, bo jest tanie a swoje na pewno zrobi.

:good: zamówie sobię w poniedzielnik, od czegoś trzeba zacząć :gwizdanie: mój główny problem to brak masy na 184cm waże 67kg ;( od poniedziałku sobię zrobię może jakąś rozpiskę, a jadł ktoś może ryż z serkiem homooo + banan ?? też słyszalem że warto sobie poszamać taki posiłeczek

To w Twoim przypadku zainwestowałbym w węgle jakieś porządne. A białko tylko po siłce brał.

Nie koniecznie, węgle to będę wpieprzał z żywnością, a sojke bym sobie dziennie łykał po 6 tabsów po 2 w ciągu dnia x3 do tego dość intensywny trening i powinno iiiiśććć.

Opublikowano

ziomy jakie spalacze tłuszczu polecacie :rolleyes: (...Fat Burnery)

stary venom,hyperdrine,Thyrotherm,killer bee's,thermal pro
Opublikowano

I ja się powoli wziąłem... :kox:

Koledzy zażywał ktoś może odżywki sojaprotein w tabletach ?

To jest ponoć na przyrost masy, dobrze po tym idzie?

brałem kiedyś to ale to jest mało wartościowe białko. Ale warto sobie to kupić, bo jest tanie a swoje na pewno zrobi.

:good: zamówie sobię w poniedzielnik, od czegoś trzeba zacząć :gwizdanie: mój główny problem to brak masy na 184cm waże 67kg ;( od poniedziałku sobię zrobię może jakąś rozpiskę, a jadł ktoś może ryż z serkiem homooo + banan ?? też słyszalem że warto sobie poszamać taki posiłeczek

To w Twoim przypadku zainwestowałbym w węgle jakieś porządne. A białko tylko po siłce brał.

Nie koniecznie, węgle to będę wpieprzał z żywnością, a sojke bym sobie dziennie łykał po 6 tabsów po 2 w ciągu dnia x3 do tego dość intensywny trening i powinno iiiiśććć.

skoro wiesz lepiej, to ok.

Opublikowano

bialko sojowe to bym w ogole odpuscil strata kasy...

Opublikowano

Pany a powiedzcie od jakiej odżywki najlepiej zacząć, tak ogólnie, bo mi na razie wszystko ładnie idzie, zresztą dopiero zacząłem :gwizdanie:

Ale powiedzmy, że na początek chciałbym jeszcze przywalić w siłę i żeby mięśnie jeszcze urosły :kox:

Sama kreatynka będzie ok :mysli:

Opublikowano

bralbym stack PT i mono

Opublikowano

ziomy jakie spalacze tłuszczu polecacie :rolleyes: (...Fat Burnery)

stary venom,hyperdrine,Thyrotherm,killer bee's,thermal pro

i jeszcze teraz jest taka dobra nowość FA Lipoburn

Opublikowano

Piotr a możesz po polsku :decayed: bo ja nie panimajet pa Twoju :gwizdanie:

Opublikowano
mój główny problem to brak masy na 184cm waże 67kg

tak miałem w wieku 16 lat...

musisz duzo jesc.

ja dzisiaj klateczka tric + allahy.

wyjebka na sobotni wieczor

Opublikowano

Piotr a możesz po polsku :decayed: bo ja nie panimajet pa Twoju :gwizdanie:

chodzi mi o jakis stack przedtreningowy do tego np. monohydrat kreatyny universala
Opublikowano

Piotr a możesz po polsku :decayed: bo ja nie panimajet pa Twoju :gwizdanie:

chodzi mi o jakis stack przedtreningowy do tego np. monohydrat kreatyny universala

aha no i wszystko jasne :decayed: będzie trzeba poprosić Mikołaja, żeby przyniósł coś na święta :kox:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy bedzie na tyle dobry ze przyniesie to co chcemy.... :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________90901.jpg

Opublikowano

ja swojego nie wrzucam... :no:

jeszcze nie pora

Opublikowano

sweet focia przed lustrem :polew:

Opublikowano
  • Autor

sweet focia przed lustrem :polew:

ba no musi bys swetasnie

Opublikowano

dawaj fotę na nk a zaraz małolaty się zlecą i będą komenty zostawiać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

juz dodalem heee jak narazie zadna nie jest godna komentarza hee :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale zrobilem sobie dzisiaj wyzerke duza paczka lejsow i czekolada :decayed:

zygac mi sie po tym chce,ale styknie na dlugi czas :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.