Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie naśmiewajcie się z kolegi on się taki urodził :decayed:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 388,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahaha :polew:

michał flaszka dla Ciebie za text roku 2010 :polew:

Opublikowano

hahaha :polew:

michał flaszka dla Ciebie za text roku 2010 :polew:

no nie wiem czy dla mnie to są jego słowa, ja je tylko zacytowałem

a tak na marginesie to przez zimę trzeba ćwiczyć a nie nadużywać alkoholu, w sylwestra się można dopiero zapomnieć :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie piję prawie w ogóle, jak wypiję jednego browara raz na dwa tygodnie to jest dobrze :wink4:

dzisiaj plecy i biceps :kox:

Opublikowano

ja nie piję prawie w ogóle, jak wypiję jednego browara raz na dwa tygodnie to jest dobrze :wink4:

dzisiaj plecy i biceps :kox:

i co bierzesz cos przed treningiem?czy na sucho
Opublikowano

A ja pije, imprezuje, ćwicze i biegam i jest gitara :)

ja też, i jest si

Opublikowano

ja nie piję prawie w ogóle, jak wypiję jednego browara raz na dwa tygodnie to jest dobrze :wink4:

dzisiaj plecy i biceps :kox:

i co bierzesz cos przed treningiem?czy na sucho

na razie na sucho ale sadze, ze od nowego roku jakis stack wpadnie
Opublikowano
  • Autor

no panowie ja dzis bareczki i bicho...

Opublikowano
dzisiaj plecy i biceps kox

widze ze wszycy jada według schematu :cool1:

to samo od 18... :naughty:

Opublikowano

ja normalnie robiłbym barki ale dni mi się poprzestawiały :gwizdanie:

Opublikowano

wyjebka na maxa... :decayed:

całe 37,5 cm w lapie :kox:

poracha

Opublikowano

wyjebka na maxa... :decayed:

całe 37,5 cm w lapie :kox:

poracha

jesteśmy na tym samym poziomie wtajemniczenia widzę :decayed:

słuchajcie pytanie do starych wyjadaczy na siłce, co ile zmieniać program treningowy (głównie ćwiczenia) żeby nie popaść w rutynę :mysli:

dodam, że ćwiczę od 2 miesięcy teraz i na razie to łapię z powrotem formę :rolleyes: i nie wiem czy jest sens już zmieniać ćwiczenia czy poczekać do końca roku już? :mysli:

jak myślicie koledzy pimpiarze :kox:

Opublikowano
jesteśmy na tym samym poziomie wtajemniczenia widzę decayed

no ja w sumie 2 tyg w domu pompki i bica robiłem... a teraz do kumpla chodze, w sumie 2 tydzien...

w sumie szału nie ma 189 cm i 81 Kg wagi wiec latwo nie bedzie

jak miałem 16 lat miałem 185 i 60 Kg wagi :decayed: mogłem sie chowac za znakiem drogowym

Opublikowano
  • Autor

z tego co slyszalem to 2 miesiace trening pare tyg przerwy zeby miesnie sie zregenerowaly i inny zestaw tak slyszalem a jak jest to nie wiem

ja tak robie od 2 lat i jest ok

:good:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:36_________________________________________________

jesteśmy na tym samym poziomie wtajemniczenia widzę decayed

no ja w sumie 2 tyg w domu pompki i bica robiłem... a teraz do kumpla chodze, w sumie 2 tydzien...

w sumie szału nie ma 189 cm i 81 Kg wagi wiec latwo nie bedzie

jak miałem 16 lat miałem 185 i 60 Kg wagi :decayed: mogłem sie chowac za znakiem drogowym

he ja mam 159 i 56 kg tez sie chowam za znakiem heee ale na silowni to koledzy sie chowaja z zaskoczenia podnosze 2x tyle co waze heee

Opublikowano

nie gadaj ze 110 dzwigniesz :decayed:

ja 90 atakowałem na klate minimalnie brakuje :cool1:

Opublikowano

co ty myślisz że mięśnie po dwóch miesiącach wpadna w rutynę? :wallbash: po miesiącu dopiero dochodzą do formy po przerwie :gwizdanie:

w drugiem miesiącu dopiero nie mam zakwasów przy intensywnych treningach.

Ja zmieniłem system treningów dopiero po ok 9 miesiącach i zrobiłem ok 2.5-3 miesięcy przerwy.

Opublikowano

w drugiem miesiącu dopiero nie mam zakwasów przy intensywnych treningach.

obym miał podobne efekty.. bo trica czuje od poniedziałku

Opublikowano

nie gadaj ze 110 dzwigniesz :decayed:

ja 90 atakowałem na klate minimalnie brakuje :cool1:

im krótszy zasięg ramio tym łatwiej na klate się bierze :cool1: No ja ostatnio 110kg mnie zatrzymało w połowie :bag:

A z tymi przerwami to poczytajcie o treningu 100 czy jakoś tak :wink4:

Opublikowano
im krótszy zasięg ramio tym łatwiej na klate się bierze

ae za to długa reke + fajny bic wyglada o niebo lepiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.