Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry trening poznaje sie po zakwasach ,wyznaje ta szkole :evil:

to jak się nie ma zakwasów to trening do d*py :mysli:

nie mam zamiaru tutaj kwestionować twojej wiedzy ale duża część moich znajomych na pewno nie ma jakiś mega zakwasów po treningu, co najwyżej 1 dzień, a są sporych rozmiarów :mysli:

to wcale nie oznacza że dobrze ćwiczą

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 388,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry trening poznaje sie po zakwasach ,wyznaje ta szkole :evil:

to jak się nie ma zakwasów to trening do d*py :mysli:

nie mam zamiaru tutaj kwestionować twojej wiedzy ale duża część moich znajomych na pewno nie ma jakiś mega zakwasów po treningu, co najwyżej 1 dzień, a są sporych rozmiarów :mysli:

to wcale nie oznacza że dobrze ćwiczą

dlatego tez cwiczenia nalezy układac pod siebie ,sprawdzic co i jak wchodzi indywidualnie :) i pompowac :naughty:
Opublikowano

dobry trening poznaje sie po zakwasach ,wyznaje ta szkole :evil:

to jak się nie ma zakwasów to trening do d*py :mysli:

nie mam zamiaru tutaj kwestionować twojej wiedzy ale duża część moich znajomych na pewno nie ma jakiś mega zakwasów po treningu, co najwyżej 1 dzień, a są sporych rozmiarów :mysli:

to wcale nie oznacza że dobrze ćwiczą

ale nie znaczy, że ćwiczą źle :wallbash: to, że masz zakwasy nie musi oznaczać, jak w jakiejś wyroczni, że jest super mega za***iście :wink4:

oczywiście jak Piotrowi to odpowiada to ok :wink4:

ale idąc tokiem myślowym michała, to dlaczego moi znajomi rosną i nie mają z tym problemów :naughty: ćwiczą tak od wielu lat i nie mają jakiś spadków formy itp

Opublikowano

pokaz ich forme ocenimy :kox:

Opublikowano

bo dopiero jak poćwiczysz naprawdę intensywnie to będziesz miał zakwasy (co przy regularnym ćwiczeniu nie jest już takie łatwe), bez zakwasów mięśnie też rosną :wink4:

Opublikowano

Dobra Panowie, bez napinki, powiedzcie mi jak mam zapodać dietę sporo pracuję na III zmiany, fizycznie :rolleyes:

generalnie to jest zasada, chcesz schudnąć, jedz ostatni raz o 19, a jak to zrobić w moim przypadku? :mysli:

pracuję w dość uciążliwych warunkach, więc zabieranie jakiś sałatek i kurczaków do roboty odpada

Opublikowano
  • Autor

zmien prace heee :tongue4:

Opublikowano

zmien prace heee :tongue4:

nie da rady, lubię :wink4:

mam 188 cm wzrostu, teraz ważę 98kg, ważyłem 106 w czerwcu, nie chodziłem na siłownie, jadłem mniej i mniej fastfoodów, efekt widzę, ale to zbyt mało :gwizdanie:

Opublikowano

thermal pro ew venom duzo aerobow i ogranicz wegle=efekt murowany :decayed:

Opublikowano

zmien prace heee :tongue4:

nie da rady, lubię :wink4:

mam 188 cm wzrostu, teraz ważę 98kg, ważyłem 106 w czerwcu, nie chodziłem na siłownie, jadłem mniej i mniej fastfoodów, efekt widzę, ale to zbyt mało :gwizdanie:

pucol odstaw piwo i vóde :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zmien prace heee :tongue4:

nie da rady, lubię :wink4:

mam 188 cm wzrostu, teraz ważę 98kg, ważyłem 106 w czerwcu, nie chodziłem na siłownie, jadłem mniej i mniej fastfoodów, efekt widzę, ale to zbyt mało :gwizdanie:

pucol odstaw piwo i vóde :polew: :polew: :polew:

piwa nie piję, vódkę raz, dwa w miesiącu :decayed:

nawet gazowanego nic a nic :rolleyes:

Opublikowano

vódkę raz, dwa w miesiącu :decayed:

ale od rana do wieczora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ewentualnie zagadaj z maxem on tam miał jakąś mega diete

Opublikowano

zaraz wrzucę jakiegoś pikczersa znajomka :wink4:

Opublikowano

zaraz wrzucę jakiegoś pikczersa znajomka :wink4:

:slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaraz wrzucę jakiegoś pikczersa znajomka :wink4:

:slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bulik, nie pij tyle, nie spamuj :wink4:

Opublikowano

38455155621974360011784.th.jpg

n11784262782669968415.th.jpg

38198155622934384011784.th.jpg

koleś ogólnie schudł jakieś 15 kg odkąd wyjechał do roboty za granicę, może nie jest jakimś wielkim koksem ale wygląda tak jak ja bym chciał mniej więcej wyglądać, swego czasu podnosił spore ciężary (teraz już nie pamiętam, bo to było jakieś 5-6 lat temu ale na klatę w granicach 160-170) i wiem na pewno, że nie ćwiczy tak aby mieć jakieś mega kosmiczne zakwasy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a co takiego robisz ze lubisz swoja prace??

nie da rady, lubię :wink4

Opublikowano

a co takiego robisz ze lubisz swoja prace??

nie da rady, lubię :wink4

pracuję w kopalni

pod ziemią oczywiście :)

Opublikowano
  • Autor

yhmmmmm ja tam nigdy nie zadnych diet nie robilem bo to i tak mi nie wychodzi

Opublikowano

yhmmmmm ja tam nigdy nie zadnych diet nie robilem bo to i tak mi nie wychodzi

najlepsze jest to że mam nowo wybudowany basen i nową siłownię 3 kilometry od domu, ale siara mi się tam pokazać :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.