Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

virus01 , niezły biceps :good:

powiedzcie mi Pany, jak tu szybko złapać z 7 , 8 kg ? przy wzroście 177 cm ważę obecnie 67 kg. cztery razy w tygodniu ćwiczę (ale tylko w chacie) po około 40 minut - brzuszki, pompki, ciężarki. dwa razy w tygodniu basen po półtorej godziny . Godzina pływania i jacuzzi oraz sauna po 15 minut. Nie palę od 8 miesięcy, nie piję procentów . tylko nie szydźcie ze mnie bo się zamknę w sobie ... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dieta + suplementy + dobry trening

zapodaj jakieś białko, kreatyne, wegle itp. Nie kupuj żadnych mixów wszystko w jednym np mas xxl tylko wszystko osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus :good: dobra ta druga fota z dorobiona maska :polew: wygladasz jak do sexu sado-maso :bicz::polew:

dlaczego przestales cwiczyc? szkoda bo juz dobre wyniki miales :good: ja wlasnie wrocilem z silki dzisiaj nogi przysiad ze sztanga 120kg na 8 razy tylko w przysiadach nie lubie bio im wiekszy ciezar tym bardziej cisnie w kark :confused4:

Sixu na mase polecam Ci mutant mass 6.8 kg za ok 180zl na allegro tylko musisz pilnowac brzucha bo latwo sie otluscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestałem bo czasu brak 12h w pracy i 1.5h siłowni dziennie to było za dużo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestałem bo czasu brak 12h w pracy i 1.5h siłowni dziennie to było za dużo :gwizdanie:

3 razy w tygodniu, codziennie to chyba mało kto może chodzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staż miałem już spory 3 razy w tygodniu to dla początkujących i średnio zaawansowanych w sam raz, ale dla mnie 5 było idealnie. Każdą partie mięśni można przećwiczyć bardzo dokładnie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: teraz to czy masz w bicu 50 czy 30 to mozna pod gimanzjum isc :naughty: Teraz liczy sie ilosc Władka Jagiełło w portfelu :tongue4:

Panny z liceum leca na fure moze byc jakas gorsza

Studentki na lepsze fury + najlepiej własne mieszkanie :cool1:

to gdzieś w okolicach pomorza było kręcone :polew: pewnie jakieś Kartuzy albo Kościerzyna :mysli: ale dziewczyna niczego sobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/123ee28.jpg na zdjęciu 19,5 lat, 78 kg, 180cm, trenuje już 5 lat od 15 roku życia z przerwami na wakacje, dieta i odżywki oczywiście standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/123ee28.jpg na zdjęciu 19,5 lat, 78 kg, 180cm, trenuje już 5 lat od 15 roku życia z przerwami na wakacje, dieta i odżywki oczywiście standard

Ładna sylwetka bardziej na mase chyba cwiczysz niz na rzezbe.

ja trenuje tak 17-18 najlepiej mi sie trenuje przynajmniej mi tak bo znajomy lubie po objedzie... ja to przyjezdzam do domu o 16 wszama godzinke odpoczynku i na trening :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/123ee28.jpg na zdjęciu 19,5 lat, 78 kg, 180cm, trenuje już 5 lat od 15 roku życia z przerwami na wakacje, dieta i odżywki oczywiście standard

Ładna sylwetka bardziej na mase chyba cwiczysz niz na rzezbe.

ja trenuje tak 17-18 najlepiej mi sie trenuje przynajmniej mi tak bo znajomy lubie po objedzie... ja to przyjezdzam do domu o 16 wszama godzinke odpoczynku i na trening :good:

Na zdjęciu miałem widoczną krate.

Treningi bardziej wytrzymałościowe, potrafię zrobić nawet 35 serii po 10-15 powtórzeń na jedną partię. Trenuje 5 razy w tygodniu. Aktualnie 5kg do przodu niż na zdjęciu bo na wakacje spada mi średnio 3kg (brak ćwiczeń, odżywek, diety i więcej piję %). Do końca zimy planuje jeszcze z 3kg ubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


35 serii bezsens ...

10zalet dla ktorych warto uprawiac sport :cool1:

http://facet.wp.pl/gid,12799973,img,12800055,kat,1007871,galeriazdjecie.html?T


=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...