Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1268079909_by_beny7_500.jpg widzieliście to :polew:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 389,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

angry pokaz sie i Ty :mysli: z0obaczymy czy nie masz miesnia piwnego :polew:

Opublikowano

angry pokaz sie i Ty :mysli: z0obaczymy czy nie masz miesnia piwnego :polew:

on jest mocny w gadce jedynie
Opublikowano

pokazywałem jak byłem mały teraz się wstydzę :embarrassed:

Opublikowano

Piotrek a waga przy jakim wzroscie?

widze ze z Toba moge gadac o silowni :) dajesz rade co 2 godz jesc? ja jem co 2,5-3h narazie zalewasz ryz olejem lnianym/arachidowym? ja dodalem ostatnio no i zarcie lepiej smakuje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

angry pokaz sie i Ty :mysli: z0obaczymy czy nie masz miesnia piwnego :polew:

on jest mocny w gadce jedynie

no bez kitu masz racje :naughty:

Opublikowano

192cm 102kg jem co 3h...nie moge orzechow jesc mam uczulenie,dojadam slonecznik

Opublikowano

to nie konkurs piękności zapraszam na siłownię se-bi w Rybniku ćwiczę w każdy wtorek i piątek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pon

Klatka:

1) Wyciskanie na płaskiej sztangą 12-10-8

2) Wyciskanie na ławce skośnej 12-10-8

3) Rozpiętki na płaskiej 12-10-8

Triceps:

1) Prostowanie ramion nachwytem na wyciągu 12-10-8 (tak się to cwiczenie nazywa)

2) Wyciskanie hantlą za głową stojąc 12-10-8

Śr.

Plecy:

1) Podciąganie na drążku 3-4 s max

2) Wiosłowanie sztangą- podchwyt 12-10-8

3) Unoszenie tułowia w leżeniu na brzuchu max-max-max

Biceps:

1) Uginanie ze sztangą stojąc podchwytem 12-10-8

2) Uginanie z hantlą- chwyt młotkowy 12-10-8

Przedramię:

1) Uginanie nadgarstków podchwytem ze sztangą 2-3 s moze byc 8-12, ale moze byc tez do palenia, jesli zmniejszysz ciezar

2) Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem 2-3 s moze byc 8-12, moze byc tez do palenia, jesli zmniejszysz ciezar

Pt.

Barki:

1) Wyciskanie sztangi z klatki 12-10-8

2) Unoszenie hantli bokiem lub podciąganie sztangi do brody, lub unoszenie w przód 12-10-8

3) Unoszenie hantli w opadzie tułowia 12-10-8-6

4) Szrugsy 12-10-8-6

Nogi:

1) Przysiady ze sztangą 12-10-8-6

2) Przysiady wykroczne 12-10-8

3) Martwy ciąg na prostych nogach albo inne cwiczenie na dwuglowy 12-10-8

4) Wspięcia stojąc 4 s (zakres 20-50)

moja rozpiska od wczoraj jak myslicie da rade :mysli:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 15:53_________________________________________________a ja zapraszam na trening do Małej Wsi kolo plocka jestem tam co drugi dzien :tongue4:

Opublikowano

192cm 102kg jem co 3h...nie moge orzechow jesc mam uczulenie,dojadam slonecznik

wysoki jestes :good: ja 186/94kg

Coleman z tego co mi wiadomo nie cwiczy sie lydek z udami,ogolnie moze byc dobra rozpiska ale nie wiemy jak cwiczysz...czy dobrze technicznie-techniki musisz sie nauczyc sam,musisz czuc ze dany miesien pracuje-musisz go wyczuc

Opublikowano
  • Autor

jak narazie daje rade

Opublikowano

to nie konkurs piękności zapraszam na siłownię se-bi w Rybniku ćwiczę w każdy wtorek i piątek :cool1:

az wpadne na tego spota do rybnika z ciekawosci :kox:

coleman ja nie trzymam jakiegos okreslonego schematu,mam glowne cwiczenia na dane partie,reszte robie intuicyjnie jak czuje miesien w danym dniu rozne ustawienia katy ciezary i ilosc powtorzen.

Opublikowano

a ja krasnal i tak wam najeb......

STI :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja sie staram trzymac rospisek latwiej jest [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:01_________________________________________________

a ja krasnal i tak wam najeb......

??

STI :polew:

Opublikowano

dobry jest ryż z jogurtem i rodzynkami :good:

Opublikowano
  • Autor

ja nie lubie rodzunkow :no:

Opublikowano

ja jadłem tak

125g ryzu duży jogurt 2banay to było często przed i po treningu

jak ćwiczyłem pompki , drążek itd.

Opublikowano

najwiezniejsze to poznac swoje cialo ,wiedziec na jaki trening najlepiej reaguje.

tak samo z jedzeniem,umiem zrobic mase, a pozniej w 2 miesiace żyłe i krate na brzuchu.

Opublikowano
  • Autor

ja mam zla przemiane materi ja mam ciezko przytyc

Opublikowano

ja mam zla przemiane materi ja mam ciezko przytyc

mialem to samo,kiedys wazylem 65kg przy 188cm

zacznij jesc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.