Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli chodzi o mnie to dość często jem ryby, nawet bardzo często, do tego piersi z kurczaka, od czasu do czasu jakiś słodycz, rano staram sie jeść kanapki np z żółtym serem albo białym.. sporo makaronu na obiady, wieczorem przeważnie ryby, lub jakiś ryż z piersią z kurczaka..staram się jak najwięcej jeść tego co ma białko. Zjem dużo, za chwile czuje że musze iść na kibel. nawet nie zdąży wszystkich składników wyciągnąć.

apropo tuńczyka też szamie sałatki z tuńczykiem.

Mam 184cm i waże 67kg.[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:22_________________________________________________aaaa i kaszy też jem sporo z sosem i np wołowiną.

I NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55kg teraz waze rano jajka sniadanie kasze z tunczykiem obiad ryz kolacja jakies kanapki w miedzy czasie jeszcze cos tam sie traci kanapka czekolada jakas

i co to ma byc?

wiem wiem, nie raz to pewnie slyszeliscie, ze dieta to podstawa,ale niestety tak jest w tym sporcie ,ze bez tego nie ma sie szans osiagnac cos nawet biorac SAA.

napisze wam co ja jem

9-200g sera bialego 150gr chleba +20gr slonecznika / 5jajek +100gr sera bialego+100gr chleba ciemnego

11-bialko

12-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu

14-bialko

15-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu

18-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu

21-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu / 200gr sera bialego 100gr chelba razowego

22-23 bialko

i tak od 3lat codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55kg teraz waze rano jajka sniadanie kasze z tunczykiem obiad ryz kolacja jakies kanapki w miedzy czasie jeszcze cos tam sie traci kanapka czekolada jakas

i co to ma byc?

wiem wiem, nie raz to pewnie slyszeliscie, ze dieta to podstawa,ale niestety tak jest w tym sporcie ,ze bez tego nie ma sie szans osiagnac cos nawet biorac SAA.

no i co teraz ?? ja powiedzialem w skrucie swoja diete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55kg teraz waze rano jajka sniadanie kasze z tunczykiem obiad ryz kolacja jakies kanapki w miedzy czasie jeszcze cos tam sie traci kanapka czekolada jakas

i co to ma byc?

wiem wiem, nie raz to pewnie slyszeliscie, ze dieta to podstawa,ale niestety tak jest w tym sporcie ,ze bez tego nie ma sie szans osiagnac cos nawet biorac SAA.

napisze wam co ja jem

9-200g sera bialego 150gr chleba +20gr slonecznika / 5jajek +100gr sera bialego+100gr chleba ciemnego

11-bialko

12-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu

14-bialko

15-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu

18-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu

21-250gr piersi +100gr ryzu/kaszy/makaronu / 200gr sera bialego 100gr chelba razowego

22-23 bialko

i tak od 3lat codziennie

nie no ... kurde... nie da rady tak... i Co nic innego żadnej dodatkowej kolacji ??jakaś pizza, kfc czy cokolwiek ? idziesz z panna na kolacje wyjmujesz z kieszeni ryz i kotleta i szamiesz? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde podziwiam, dieta wydaje się trudniejsza niż sam trening :gwizdanie: utrzymać to wszystko i paplać dzień w dzień to samo, tzn również staram się jeść te same produkety, ale częściej pozwalam sobie na inne fast food'y z braku np czasu żeby jechać do domu na obiad niestety.

Szczerze dieta może dużo daje, ale w sumie jak człowiek odżywia się białkiem i węglowodanami na codzień nie stosując diety tzn. raz zje tyle, raz tyle, raz rybe, a raz kurczaka z kfc + sumiennie intensywny trening to myśle że również coś z tego wyjdzie. Osobiście znam człowieka ( niestety z więzienia ) który odżywiał się tym co mu dawali zero wspomagaczy ani diet ani c**j wie czego, ćwiczenie raz w tygodniu na siłowni + w celi jakimiś zgrzewkami wody, krzesełkami itp. po półtora roku wyszedł tak wyrzeźbiony i umięsniony że aż miłobyło popatrzeć - to jednak o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś nie jednemu strogmenowi by mógł nastukać :kox:

mój ojciec były wicemistrz Polski w zapasach :naughty: jak miał 19 lat to wymyki na drązku robił 50 razy czyli pełne podciąganie się nadchwytem i podniesienie na drązku i tak koło 50razy

jak ten kolo

drążek trójbój

ja tylko trochę tego liznołem

jedynie podciąganie nadchwytem tylko 27 razy robiłem :confused4:

moim zdaniem jak chcesz mieć łapę jak imadło to tylko drążek i wszystkie ćwiczenia z tym związane :kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 00:14_________________________________________________

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec jak mowie pilnowac michy ,ciezkie treningi i mozna cos tam osiagnac :wink4:

no i wazne tez chciec bo jak to sie mowi ' z niewolnika nie ma pracownika"

Ja to podziwiam ludzi ze maja taka zajawke te diety, treningi itp itd :> Ja osobiscie wole isc na melanz :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojechaliście z tym spamem :gwizdanie: jedzenie to 50 % sukcesu nie dla mnie bardzo lubię pizzę big macki itp. właśnie wróciłem z siłowni i trza coś wszamać rolada kluski kapucha i duuużo sosu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...