Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czeladż a ty juz nie jezdzisz po slasku?dupki nie ma :gwizdanie:

eee co wy mowi prawde :kox: :kox:

dokładnie, już nie bywam na śląsku :decayed: nadszedł czas na zmiany, teraz mam przynajmniej więcej czasu dla siebie :good: poza tym w przyszłym roku chcę iść na drugie studia, więc i tak bym nie miał czas na wyjazdy na czorny śląsk :wink4:

a co do Twojej sylwetki to nie wierzcie w ani jedno słowo, chłop ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu, garba od roboty, gile zwisają mu z nosa i jeździ audi z silnikiem 1.6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ostro :kox:

co tam teraz jecie ciekawego?

ja wlasnie testuje stacki przedtreningowe Pimpblast i chain reaction

a co tam ciekawego jest w ich składzie?[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:27_________________________________________________dobra już poczytałem na google - stack przedtreningowy bez kreatyny o działaniu mobilizującym podobnym do tego w cyklu z kreatyną - tzw. wypełnienie między cyklami kretki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczalem od poniedzialku Universal Storm i Shock Teraphy ale powiem wam ze z pobudzaczy przedtreningowych nic jeszcze nie dalo mi tak kopa jak no xpolde :naughty: Piotrek jakie bialko polecasz? ja mam teraz BSN Syntha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz BSN Syntha

też to teraz mam ale nie czuje za dużej różnicy w stosunku do tańszych typu np. Syntrax Matrix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weglowodany to odrazu po treningu ja jak zrobie ostatnio serie to max 5 min i wypijam gainera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weglowodany to odrazu po treningu ja jak zrobie ostatnio serie to max 5 min i wypijam gainera

do pół godziny po trzeba coś zjeść, albo posiłek albo węgle a niedługo po jakiś posiłek, jeśli się tego nie dopilnuje to po tym czasie zaczyna się efekt kataboliczny, a przed treningiem to aminokwasy itp. nie można jeść zaraz przed siłownią bo jesteś ociężały itd. każdy wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze zjadlem chyba wszystko co jest na rynku ze stackow przed treningowych

na opakowaniu pisze 1miarka,ja sype 2 i czuje moc :decayed:

moge polecic napalm,no-xplode,chain reaction,pimp blast z czystym sumieniem.

hmb,bcaa itp itd strata kasy dla mnie,cwiczylem biorac to i bez tego nie widze roznicy.

dla mnie nawazniejsza jest motywacja do nakur...dobry trening to polowa sukcesu, a reszte robie na zarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napalm też mogę polecić (najlepszy z tego wszystkiego z przedtreningówek co brałem), superpump trochę gorszy,

ale taka prawda bez skupienia na siłowni traci się bardzo dużo z efektu ogólnego, żarcie oraz sumiennie i poprawnie technicznie wykonywane ćwiczenia to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coleman :good:

to prawda jest duza roznica ze stackiem i bez,stack daje powera i wielka ochote do treningu :kox: wedlug mnie najwazniejszy jest trening,pozniej zarcie i regeneracja(sen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...