Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kebaby i zapiekanki przed snem i waga skoczy :kox: masa na siłce i już w ogóle będzie gitara :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja patrze na siebie przed lustrem to widzę uszkodzoną dętkę :polew:

173cm

80kg

kurdę muszę mieć mobilzacje na siłkę

dwa lata i będą efekty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak dziwna przemiane materii ze mi w pas nic nie idzie

Mi kiedyś też nie szło żebym nie wiem co zjadł, a teraz to trzeba uważać, bo w pasie szybciej idzie niż w mięśnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 serii bezsens ...

bez sensu jest ten post oraz wpie*rzanie 4x kurczaka z ryżem skoro można te 3x zastąpić innym posiłkiem równie wartościowym.

Jak zrobię 20 serii to wcale nie jestem zmęczony, więc dla mnie taki trening jest bez sensu znawco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 serii bezsens ...

bez sensu jest ten post oraz wpie*rzanie 4x kurczaka z ryżem skoro można te 3x zastąpić innym posiłkiem równie wartościowym.

Jak zrobię 20 serii to wcale nie jestem zmęczony, więc dla mnie taki trening jest bez sensu znawco

:polew: :polew: :polew: prosze oburzony dzieciak...nie bede z toba dyskutowal, bo nie ma sensu.cwicz sobie jak chcesz tylko nie zarażaj innych tymi glupimi 35seriami.widocznie nie wiesz co to prawdziwy trening,pewnie ciezar jakim robisz miesci sie w przedziale worka kartofli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie wiesz co to prawdziwy trening,pewnie ciezar jakim robisz miesci sie w przedziale worka kartofli.

Pewnie tak wszechwiedzący znawco, trening mam intuicyjny zależy jaki dzień. napisałem 'nawet' 35 co nie oznacza że jest tak na każdym treningu, ale 25 to raczej standard. Na początku jest tendencja wzrostowa jeśli chodzi o podnoszone kg, po ok 15 seriach już spadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli robisz np 25seri po np 12 powtórzeń ? jeśli tak to nie mówię że to nie możliwe bo jak najbardziej jest ale to tylko przepalanie mięśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dla ciebie jedzenie kurczaka kilka razy dziennie to bezsens,to widac ze na temat diety nic nie wiesz.bialko zwierzece jest najbardziej wartosciowe.

jadlblym 6razy dziennie,tylko czasem zygac mi sie chce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...