Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Tzieland zrezygnuj z wyciskania sztangi zza karku i podciagania sztangi do brody to bardzo kontuzjogenne cwieczenia,jak chcesz miec problemy z barkami to rob tak dalej a Ci co cwicza troche to wiedza ze najgorsze sa bole w barkach bo czuc to prawie przy kazdym cwiczeniu :kwasny: na szerokosc barkow najlepsze cwiczenia to unoszenie hantli na boki stojac/siedzac,mozna tez robic jedna reka na wyciagu lub tez hantlem

to co, zamiast podciągania sztangi do brody robić lepiej te wymachy na boki? znam to ćwiczenie i wiem jak je robić, więc nie chodzi mi o wytłumaczenie co i jak, ale czy będzie odpowiednim zamiennikiem :mysli:

z tym bicepsem to sobie odpusc takie dobijanie bo mimo ze to maly miesien to regeneracja tez musi byc

z tym bym się nie do końca zgodził, bo wg mojej wiedzy małe grupy mięśni regenerują się 24-36 h, a dodoajmy że ja robie tylko jedną taką serię na dobicie, czyli nie za dużo i ten mięsień to raczej zbyt zmęczony nie jest :wink4:

a co do mięśni brzucha to dalej będę robił tak jak robię :wink4: na 6 Weidera nie mam motywacji, a myślę, że mój sposób nie jest najgorszy na świecie i mięśnie mają trochę czasu na regenerację :wink4: jeszcze nigdy nie miałem tak, żebym podczas ćwiczeń czuł mięśnie brzucha po poprzednim treningu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wymachy na boki a unoszenie hantli bokiem.

Co do bicepsa potrzebuje ok 30 godzin na regeneracje jako mala grupa ale zauwaz ze pracuje takze przy treningu innych grup, np. mocno dostaje w dupe przy plecach... Male grupy mozna cwiczyc 2 razy w tygodniu, duze takze ale wtedy jeden trening ciezki a drugi lzejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymachy na boki a unoszenie hantli bokiem.

Co do bicepsa potrzebuje ok 30 godzin na regeneracje jako mala grupa ale zauwaz ze pracuje takze przy treningu innych grup, np. mocno dostaje w dupe przy plecach... Male grupy mozna cwiczyc 2 razy w tygodniu, duze takze ale wtedy jeden trening ciezki a drugi lzejszy...

wiem, że chodzi o unoszenie :tongue4: myślałem, że to logiczne :wink4:

jeśli chodzi o bicepsa to oczywiście robię normalne ćwiczenia razem z plecami, to chyba też oczywiste :gwizdanie: przy innych grupach robie tylko jedna serię na maxa i tyle :przebiegly:

a co do tych treningów to ja robię 2 razy w tygodniu wszystko tak samo, szczerze to nie słyszałem o tym, że jeden trening normalny a drugi lżejszy :blink::mysli:

w każdym bądź razie nie zamierzam na chwilę obecną niczego zmieniać, bo wielu znajomych, którzy są w temacie od wielu lat tak robi i są zadowoleni :cool1: być może po paru miesiącach coś zmienię jak zacznie się stagnacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto używa jakiś dopalaczy? może coś polecicie na masę i/lub na kondycje (dużo biegam i chciał bym poprawić swoje czasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto używa jakiś dopalaczy? może coś polecicie na masę i/lub na kondycje (dużo biegam i chciał bym poprawić swoje czasy)

Do biegania to jakies antykataboliki, spalacze, bialko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju na mase kreatynka i bialko ale jak 'urosniesz' to czasy beda raczej gorsze;) Polecilbym Ci raczej pojsc w druga strone i uzyc karnityny, albo poprostu czegos z kofeina, zeby tylko pobudzic podczas wysilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych treningów to ja robię 2 razy w tygodniu wszystko tak samo, szczerze to nie słyszałem o tym, że jeden trening normalny a drugi lżejszy :blink: :mysli

Mięśnie się kiedyś muszą zregenerować, jak będziesz ćwiczył cały czas dużymi obciążeniami przy takiej intensywności (tzn. każda partia 2 razy w tygodniu) to po miesiącu przyrostów zacznie Ci spadać siła zamiast rosnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto używa jakiś dopalaczy? może coś polecicie na masę i/lub na kondycje (dużo biegam i chciał bym poprawić swoje czasy)

Kreatyna + BCAA :good: Najlepsze według mnie to Multipower :cool1: Dzięki BCAA możesz dłużej ćwiczyć no a kreatyna daje siłe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czytam to i kurde ile tu fachowcow :polew: :polew: :polew:

od koksów :polew:

no od koksow najwiecej

nie ma to jak doradzac lebkowi ktory ma 19lat zeby bral omke i mete :good:

ale moge cie pocieszyc bo jelfa wydala pismo na swojej stornie o tysiacach podrobek omnadrenu wiesz moze masz wyjebke :kox:

http://www.jelfa.com.pl/pl/main/about/events?id=24513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...