Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tam chlopaki mozna sobie poluzowac z dieta w swieta :tongue4: :tongue4:

pamiętajcie o szejkach z dodatkiem prądu :polew:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już się tak rozleniwiłem na święta, że nawet mi się białka nie chce pić :P We wtorek powrócimy :D

Opublikowano

tam chlopaki mozna sobie poluzowac z dieta w swieta :tongue4: :tongue4:

pamiętajcie o szejkach z dodatkiem prądu :polew:

Nie pijemy szejkow z pradem :bicz: :bicz: :bicz: ( piwko gora 5 mozna tylko:P:) pamietajcie ze gorac sie robi i brzuch musi byc coby sie nie wstydzic ze chlop i w ciazy:P

dobra lece na trening wielki piatek to wielkie ciezary beda hahaha

Opublikowano

leć leć :D Ale avatar to masz po prostu kosa hehehe :D

Opublikowano

( piwko gora 5 mozna tylko:P:)

:good: :good: :good:

`

falsiunia góra dwie :good: :good:

Opublikowano

juz komus poprzeszkadzal avatar przyznawac sie ktory zglosil!!??

Opublikowano

a jaki miałeś?

Opublikowano

mial dobry avatar :naughty: fajna była :naughty:

ja dziś zrobiłem klate i bica i powiem ze dowaliłem go na maxa i tak ma być, do wtorku jem wszystko bedzie nad czym pracować :naughty:

Opublikowano

nie ma opjejdalanja czeba cwiczyc hardkorowo,duzy moze zawsze wiecej :tongue4:

Opublikowano

ja zrobiłem dzisiaj przedświąteczny trening i dobrze było :good:

Opublikowano

ja tez dzisiaj nakurwiam

Opublikowano

przeciez to zwykly dzien wiec nie wiem czemu by treningu nie zrobic :)

Opublikowano

bo np. moja siłownia ma jutro zamknięte i w poniedziałek, więc dzisiaj był trening z nazwy przedświąteczny :wink4:

Opublikowano

a ja w swieta robie sobie przerwe zeby uniknac przetrenowania, i troche od diety odpoczac. trzeba sobie czasem pofolgowac. a od poniedzialku hardkorowo zaczynam.

Opublikowano

no ja do wtorku będę miał wolne, więc siła pójdzie :kox:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________Panowie Wesołych Świąt i mega przyrostów :kox:

Opublikowano
  • Autor

również życze wszystkim wesołych !!!!!!!!!!!

Opublikowano

najlepszego Panowie niech Wam bice rosną :naughty:

Opublikowano

wlasnie wrocilem z treningu i jestem megaaaaaaaaaaaaa zadowolony:)) niema opier****nia sie chlopaki :)

Ps. masa idzie kratka ginie... chyba bede w koszulkach po plazy smigal :decayed: :decayed:

Opublikowano

wlasnie wrocilem z treningu i jestem megaaaaaaaaaaaaa zadowolony:)) niema opier****nia sie chlopaki :)

Ps. masa idzie kratka ginie... chyba bede w koszulkach po plazy smigal :decayed: :decayed:

ja będę zaczynał robic kratkę od maja :kox: jakies dopalacze trzeba będzie chyba kupić :gwizdanie:

Opublikowano
:) ja tez od maja przyszlego roku:) teraz to non stop lece z masa bo jestem chudy strasznie:P a wycinka bez masy niema sensu;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.