Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a co sądzisz bsn-nitrix

ja tam przedtreningówek żadnych nie biorę i tylko jak jestem mega padnięty to zapodam Napalma i latam :banan:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

racja napalm rozwala!! ale ja to sie przymierzam do cyklu storm+shock+ napalm w czasie treningu popijac he

Opublikowano
niesłodziż razem sie pisze :decayed:

A bo w pośpiechu wyprałem słownik razem z dresem.Dżjenki za ówagie.

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

ówagię

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

ówagię

Opublikowano
racja napalm rozwala!! ale ja to sie przymierzam do cyklu storm+shock+ napalm w czasie treningu popijac he

a piłeś tego skondensowanego napalma w małych buteleczkach? :naughty:

Opublikowano

czy chodzi o to http://allegro.pl/fa-napalm-240-kaps-fitness-authority-wysylka-0zl-i2292368311.html do tego co można dorzucić by były lepsze efekty i czy na serio to jest taka rewelacja ...................

Opublikowano

tak, mi chodzi o to ale w buteleczkach http://allegro.pl/fitness-authority-napalm-12-x-60ml-nowosc-i2310285019.html

na mnie i większość znajomych z silowni działa mega dobrze, niektórzy wręcz (a są to duże chłopaki) mówili mi, że więcej tego nie wezmą, bo dla nich za mocne :naughty:

i oczywiście mówimy tutaj tylko o pobudzeniu

a tak z innej beczki, Ci kolesie z filmiku to na syntholu chyba są?

Opublikowano

tak to sa chlopcy syntholowcy wydaje mi sie ze to mexyki albo tam na poludnie z ameryki a wlasnie u nich ten cud preparat jest niezwykle popularny a igf-1 albo zwykly hormon wzrostu mozna kupic w aptece z usa ludzie jezdza do mexow po sterydy he

a tu paru amatorow syntholu

a tu valentino dzieki niemu swiat sie dowiedzial ze synthol to lipa i jakie sa jego skutki uboczne

i jeszcze jeden

podobno synthol sie bierze normalnie w kulturystyce zawodowej z tym ze z umiarem niewiele sobie tego wstrzykuja zeby nie bylo dysproporcji

Opublikowano

Napompowane jak balony :grin: pewnie tak

Opublikowano

Mają co niektórzy fantazję,aż strach się bać."Debilizm ludzki nie zna granic"mawiał rosyjski uczony Sofronow.

Opublikowano

trzeba miec nasrane zeby brac to gówno..... nieproporcjonalnie sie wygląda i wręcz obrzydliwie, przedramie chudziutkie i nagle biceps nienaturalny, nie mówiąc o tricepsie zdeformatowanym na maxa ....... beznadzieja .......

Opublikowano

tzn to jest fajne jak sie delikatnie to daje tam 2centy a nie 20 pozatym w polsce niedoostepny jest trzeba sprowadzac

Opublikowano

Znajomy prowadzący sklep z odżywkami opowiadał mi o gościu który go naprawdę zdziwił.Pokupił jakiś ojdżywki i pokazał się znowu po miesiącu,ale z łapami 2 razy większymi.Pochwalił się swoim patentem,a wstrzykiwał sobie olej kujawski w mięśnie.Także synthol-polo istnieje,nawet niedrogie jest.Nie polecam;)

Opublikowano

Do mojej pracy też przyjeżdżał kurier, który miał w łapie z 60 cm ale zero mięsa, tylko taki balon :facepalm:

Opublikowano

Ani to fajnie wygląda ani z tego siły nie ma, nie rozumiem :facepalm:

Opublikowano

Ale jest rispekt wśród ziomóff :kox:

I lasencje same gacie ściągają

Opublikowano

Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

Opublikowano
Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

:polew:

Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie :banan:

Opublikowano
Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

:polew:

Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie :banan:

:polew:

Opublikowano
Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

:polew:

Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie :banan:

Przez głowę ściągają.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

;))

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

;))

Opublikowano

kokokoko euro spoko :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.