Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się... ja pierwszy rok totalnie zmarnowałem, zalałem się, rozstępy i tyle :thumbdown: A supli teraz praktycznie nie używam...dietą nadganiam. Czasem ewentualnie walnę sobie porcje xplode'a na pobudzenie po robocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Danie 1-wątroba wieprzowa.A wieprzowa bo nie ma tam tyle antyboityków co w kurzęcej;/ Za to jest :ATP,tak tak ,witamina B12 a jak,i w k*rwe holesterolu przez co jest omijana przez amatorów kaloryfera.

(poszukuję sprawdzonych przepisów na nie smarzoną)

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 14:48 ----------

Mnie po buraku pompuje jak na jakiejś kreatynie,dlatego nie przesadzam i nie chcę sobie obrzydzić .Zrobiłem przerwę bo zaczęło mnie pruć na barkach;)

A suple nie biorą się z kosmosu,kreatyna z wołowiny i tym podobne historie.A przemysł wymyśla syntetyki naśladujące naturę,ale zawsze jest jakieś niedojeb@nie w działaniu.Wiadomo wolny wybór,żremy co chcemy.Szkoda tylko że wiadomości o naturalnych sposobach ma znikoma ilość ludzi.Ta niewiedza jest skrupulatnie pielęgnowana przez przemysł farmaceutyczny i sporzywczy.Lekarze też jeżdżą po znachorach jak coś dolega ich dzieciom,a pacjentom przepisują syf .

Ja niestety nie mieszkam w polsce i nie mam tak jak wielu z was dostępu do warzywek bez pestycydów,kożystajcie bo macie z czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w takim razie jestem chemiczny joe ha ha. a kiedys kolega (starszy gosc) doswiadczony kulturysta z medalami trofeami powiedzial mi ze kulturystyka nie ma nic wspolnego ze zdrowym trybem zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden sport uprawiany a'la profesjonalnie nie jest zdrowy.Tylko zawodowcy łączą swojego bzika z zarabianiem pieniędzy,i po to nadwyrężają znacznie organizm.Zaczynali bo lubili,jakieś osiągnięcia na zawodach jako małolat,a potem albo praca albo całkowite poświęcenie dla "sportu" jako zawodowiec.I tu się żarty kończą,porzeczka wysoka,bez wspomagania nie da rady całej reszcie,która już z niego korzysta.

Istnieje coś takiego jak kulturystyka naturalna http://www.mnbbc.com/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy rozwalone :facepalm: na rowerze je sobie dobiłem :decayed: ale jutro mam zamiar zaatakować siłownię, więc liczę że do jutra się wszystko naprawi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja już dzisiaj trening zaliczyłem :decayed:

P.S.Świeżaki dziwnie na mnie patrzą gdy trzymam ciężar nieruchomo 30s. :whistling: Ale kable wyłażą pięknie :kox:

malo kto mysli ze to cos da a malo tego SPILT PONAD WSZYSTKO hahah a nie tedy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michail5566 na co wchodzi najlepiej ten Twój trening? bo ani to siła, ani masa, ani rzeźba? czy to tylko tak na krótki okres czasu, żeby mięśnie odzwyczaić od "normalnych" treningów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super filmik niektóre bawią a niektóre przerażają ale to przestroga dla wszystkich korzystających z siłownia więc nie ma żarów panowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam większość ćwiczących na tym filmiku to totalna amatorka, bardziej bym odebrał ten filmik jako wyśmiewanie większej grupy osób które przychodzą na siłownie i robią za statystów, zajmując tylko miejsce tym podchodzącym do siłowni na poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo boksujesz i ile masz lat? bo ja się zastanawiam czy nie zacząć jakiegoś sportu walki :eusathink: tylko chyba juz za stary jestem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klubie boksuje od tygodnia, wcześniej uprawiałem Karate i Kraf-mage, troche liznęłem MMA. Ale zdecydowanie polecam boks!

Jak za stary? Ja na treningu dostałem dziadka sparingpartnera, lekceważyłem go za bardzo hehe.

Mam 25 lat - 180cm - 90kg i trenuje regularnie na siłce (w domowych warunkach ale siłka jak najbardziej pro)

Boks jest dobry na rozkmine, i dla mnie najlepszy bo moge go trenować jak jestem w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztanga zawsze była nie bezpieczna, najważniejsze żeby dobrać odpowiednie obciążenie a nie powinno się nic przytrafić... ktoś ogarnie jaki najlepszy byłby trening dla boksera, chodzi mi głównie o ciężary.

Pytaj swojego trenera...powinien wiedzieć najlepiej :thumbup1:

Ja pomimo treningów kickboxerskich ćwiczę jak wszyscy inni... tylko, że masy już nabierać nie mogę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę wszyscy ostro napierdzielają :decayed: i prawidłowo :banan:

ja niestety od kiedy miałem dłuższą przerwę nie mogę się jakoś zmobilizować do regularnego ćwiczenia i jak zrobię 1 trening na tydzień to jest sukces :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pomimo bólu w plecach ide dzisiaj na siłkę :banan: nie moge juz w domu wytrzymać :grin: zrobię bica i trica to plecy nic nie odczuja :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...