Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

A ten metanabol radziecki to pewnie już umknął z listy zakupów;)

Jak miałem 19 lat to cwiczyłem z kumplem i jego siostrzeńcem czasami.To że kumpel na sucho targał 150 to było dobrze,ale małolat (14 lat)po paru miesiącach ćwiczenia klatki 3 razy na tydzień terz pchał 150 ;)) A jaki morał z tego,ano taki że obaj byli płascy jak deska do prasowania.Tak jest jak się ćwiczy tylko na siłę,negatywy i zero regeneracji.A to tylko żeby wycisnąć maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam chyba stronę wcześniej pisałem ile wyciskam w realu :facepalm: i w sumie mam to w d*pie, bo wiem że zawsze będą lepsi, długo nie ćwiczę więc mnie to jakoś mocno nie rusza, ważne że dla mnie jest ok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne ile się bierze, ważne żeby było dobre pobudzenie, pompa i żeby fajnie rosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taki mlody chlopaczek podszedl do mnie na silowni i zapytal sie czy stane za sztanga w asekuracji. Mysle sobie spoko.. wycinal 80 KG, raz.. I pytam sie czy tylko raz czy serie bedziesz robil, a on powiedzial ze chcial sprawdzic ile mu sie uda.. zapytalem sie a nie robisz serii ? a on yyy .. I od jakiegos czasu widze ze macha juz 60 kg w serii :wink: . Ja od wczoraj wlecialem na FBW, i powiem ze dzis mam takie dziwne zakwasy na calym ciele ze szok.. fajnie :naughty: . Zawsze na splicie sie lecialo, czasem push and pull i pozniej znowu standard.. i teraz cos nowego.. polece z tym z miesiac i zobacze jakie beda rezultaty.. idziem spac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie robie FBW (nie HST choc moze zaczne od maja) powiem tak rozkladam sobie trening 3 dni jeden dzien typowa sila czyli 5-8pow drugi dzien 10-12pow i trzeci dzien izometria i powiem szczerze ze na mnie to super dziala mimo ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic ale powiem sila i pompa idziie do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam chyba stronę wcześniej pisałem ile wyciskam w realu :facepalm: i w sumie mam to w d*pie, bo wiem że zawsze będą lepsi, długo nie ćwiczę więc mnie to jakoś mocno nie rusza, ważne że dla mnie jest ok :grin:

historia zoltej ciezemki sie chowa do niektorych postow :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam chyba stronę wcześniej pisałem ile wyciskam w realu :facepalm: i w sumie mam to w d*pie, bo wiem że zawsze będą lepsi, długo nie ćwiczę więc mnie to jakoś mocno nie rusza, ważne że dla mnie jest ok :grin:

historia zoltej ciezemki sie chowa do niektorych postow :facepalm:

że co? że ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że po nawet długiej przerwie ale zawsze po dwóch, trzech treningach swoją wagę muszę wycisnąć seriami i to nie jest jakiś taki wielki wysiłek, mimo że nie ćwicze i te 87kg zawsze sie wyciśnie 5x5. Choć to chyba nie jest reguła bo znam dwóch gosci, mniej wiecej w podobnej masie, obaj nigdy nie ćwiczyli, ważą około 100kg, podobnej budowy ciała a jeden nie może nawet 60kg wycisnąć a drugi szarpnął 100kg - z tym że jednorazowo poderwał. O seriach nie było nawet mowy.

Co macie dobrego na mase do żarcia ? Bo może sie wziął za siebie :D w koncu lato idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że po nawet długiej przerwie ale zawsze po dwóch, trzech treningach swoją wagę muszę wycisnąć seriami i to nie jest jakiś taki wielki wysiłek, mimo że nie ćwicze i te 87kg zawsze sie wyciśnie 5x5.

Co macie dobrego na mase do żarcia ? Bo może sie wziął za siebie :D w koncu lato idzie

a co bys chcial?? chodzi ci o diete czy o odzywki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzisiaj na siłce obiło mi się o uszy coś o treningu redukcyjnym 3x w tyg każda grupa...

miało by to wyglądać tak: 1 trening siła, 2 trening dużo liczba powtórzeń i ok. 30s przerw między seriami , a trzeci właśnie nie wiem :whistling:

to nie bajka jakaś? Bo trochę mnie to zdziwiło :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzisiaj na siłce obiło mi się o uszy coś o treningu redukcyjnym 3x w tyg każda grupa...

miało by to wyglądać tak: 1 trening siła, 2 trening dużo liczba powtórzeń i ok. 30s przerw między seriami , a trzeci właśnie nie wiem :whistling:

to nie bajka jakaś? Bo trochę mnie to zdziwiło :whistling:

nie zupelnie nie jest to bajka ja tak robie i wszystko idzie na ostatni dzien robie izometrie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dietą może być ciężko, staram sie wszystko jeść, aż sie zapcham :D może to nie dobrze...

Jeśli możesz to doradź coś... może uda mi sie zastosować.

Z odżywek sobie właśnie kupiłem creatyne i mutant mass.

Waże ok 85kg, Wzrost 187cm, chce coś przybrać na wadze jeszcze. Cwicze tylko klatkę i bicepsa. Na więcej jakoś brak czasu.

Póki co dwa razy w tygodniu ćwicze po 40min. Klatkę i biceps. Może dorzucić coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dobrze bo jak jeszc wszystko to moze byc tak ze masz za dluzo tluszczy za malo bialka, weglowodanow i moze ci przyblokowac nabieranie masy miesniowej nawet przy crecie mozesz sie tylko zalac woda albo nabrac tluszczu i zaraz po zakonczeniu cyklu organizm wroci do dawnego stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tu czytałem że są jakieś nasiona dobre do jedzenia ale juz nie moge znaleść, ciężko sie dokopać do starszych postów.

Jak możesz to zapodaj jakąś przykładową dietę dla początkującego. Taką bez przesadyzmów. Zebym się nie zniechęcił za szybko.

A jak nie to będe kopał w strych postach i moze cos znajde dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dietą może być ciężko, staram sie wszystko jeść, aż sie zapcham :D może to nie dobrze...

Jeśli możesz to doradź coś... może uda mi sie zastosować.

Z odżywek sobie właśnie kupiłem creatyne i mutant mass.

Waże ok 85kg, Wzrost 187cm, chce coś przybrać na wadze jeszcze. Cwicze tylko klatkę i bicepsa. Na więcej jakoś brak czasu.

Póki co dwa razy w tygodniu ćwicze po 40min. Klatkę i biceps. Może dorzucić coś jeszcze ?

Szybko ułóż sobie konkretny plan i dietę... Ja na początku też dietę olałem...jadłem wszystko i do oporu... po czym zalało mnie prze okrutnie. W efekcie w czasie w którym mogłem dalej walczyć o suchą masę...musiałem się spalać :thumbdown:

Michail5566 przybliż temat bo zainteresowało mnie to... jak wygląda trening izometryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ten trening to ja nie slyszalem od nikogo nic sam znudzony juz fbw doszedlem do wniosku ze zrobie sobie 1 dzien sila, drugi dzien masowka, a trzeci wytrzymalosc/rzezba, z tym ze po dluzyszym czasie znudzila mnie masa w srodku tygodnia ktora to bardzo oslabiala mi regeneracje wiec postanowilem zrobic na poniedzialek jako najbardziej wyczerpojaca sile czyli zakres powt to miedzy 5-8 i ciezar 90-110% mniej wiecej dobijajc co tydzien kolo 5kg wiecej na wieksze partie i 3-4kg na mniejsze, co do drugiego treningu to zakres powtorzen wzrasta do 12-15 i z ciezarem spadam do 80-90% tak zeby wszystko zachowalo proporcje, ostatni trening czyli izometria jest tym wiekszym urozmaiceniem o ile komus sie chce ja robic robie takie cwiczenia w ktorych fajnie mozna napiac miesnie i przytrzymac od 15-30sec i po 3-4 serii na partie z minutowym odpoczynkiem bardzo poprawia sie podczas takich cwiczen jakosc miesni przy nawet znikomej diecie mowie o diecie ubozszej o wegle choc ja sam stosuje carb cycling i to na mnie najlepiej dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ten trening to ja nie slyszalem od nikogo nic sam znudzony juz fbw doszedlem do wniosku ze zrobie sobie 1 dzien sila, drugi dzien masowka, a trzeci wytrzymalosc/rzezba, z tym ze po dluzyszym czasie znudzila mnie masa w srodku tygodnia ktora to bardzo oslabiala mi regeneracje wiec postanowilem zrobic na poniedzialek jako najbardziej wyczerpojaca sile czyli zakres powt to miedzy 5-8 i ciezar 90-110% mniej wiecej dobijajc co tydzien kolo 5kg wiecej na wieksze partie i 3-4kg na mniejsze, co do drugiego treningu to zakres powtorzen wzrasta do 12-15 i z ciezarem spadam do 80-90% tak zeby wszystko zachowalo proporcje, ostatni trening czyli izometria jest tym wiekszym urozmaiceniem o ile komus sie chce ja robic robie takie cwiczenia w ktorych fajnie mozna napiac miesnie i przytrzymac od 15-30sec i po 3-4 serii na partie z minutowym odpoczynkiem bardzo poprawia sie podczas takich cwiczen jakosc miesni przy nawet znikomej diecie mowie o diecie ubozszej o wegle choc ja sam stosuje carb cycling i to na mnie najlepiej dziala

Mógłbyś wymienić ćwiczenia ostatniego treningu? Ile powtórzeń? Mi właśnie najbardziej zależy na poprawie jakości mięsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to np klatka plaska trzymanie okolo 5centow ponad klatka, grzbiet ja robie trzymANIE dwoch hantli lezac na lawce plaskiej ustawionej na 50stopni do gory cos w stylu wioslowania hantla w opadzie tulowia ruch ten sam tez nie podciogajac do fula tylko troche nizej niz konczy sie ruch prawidlowy w tym cwiczeniu, barki to trzymanie sztangi oburacz przed soba na rowno z barkami cos w stylu unoszenia sztangi badz hantli przed siebie, biceps to zwykle uginanie ze sztanga z tym ze trzymam ja przed koncem ruchu prawidlowego na najmocniejszym spieciu sam to musisz wyczuc nogi to przysiad z zaczepieniem sie o uchwyt a sztanga na karku kat prosty, no i brzuch cos w stylu A6W o czyms zapomnialem pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to np klatka plaska trzymanie okolo 5centow ponad klatka, grzbiet ja robie trzymANIE dwoch hantli lezac na lawce plaskiej ustawionej na 50stopni do gory cos w stylu wioslowania hantla w opadzie tulowia ruch ten sam tez nie podciogajac do fula tylko troche nizej niz konczy sie ruch prawidlowy w tym cwiczeniu, barki to trzymanie sztangi oburacz przed soba na rowno z barkami cos w stylu unoszenia sztangi badz hantli przed siebie, biceps to zwykle uginanie ze sztanga z tym ze trzymam ja przed koncem ruchu prawidlowego na najmocniejszym spieciu sam to musisz wyczuc nogi to przysiad z zaczepieniem sie o uchwyt a sztanga na karku kat prosty, no i brzuch cos w stylu A6W o czyms zapomnialem pytaj

:hi: jedno ćwiczenie na partię tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...