Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Z dietą może być ciężko, staram sie wszystko jeść, aż sie zapcham :D może to nie dobrze...

Jeśli możesz to doradź coś... może uda mi sie zastosować.

Z odżywek sobie właśnie kupiłem creatyne i mutant mass.

Waże ok 85kg, Wzrost 187cm, chce coś przybrać na wadze jeszcze. Cwicze tylko klatkę i bicepsa. Na więcej jakoś brak czasu.

Póki co dwa razy w tygodniu ćwicze po 40min. Klatkę i biceps. Może dorzucić coś jeszcze ?

Czy to prowokacja?? Jeśli nie to w googlach szukaj haseł "trening siłowy","siłownia","Cwiczenia siłowe dla początkujących","moja pierwsza wizyta na siłowni","biceps+klata-trening buraka","czy mając 13 lat mogę ćwiczyć ciężarami","ile ćwiczyć żeby nie było siary na plaży","po ile chodzi łonadren" itp.

Łaaaaaaaaaa!

NO z tymi tekstami to przesadziłeś, cwicze kilka lat tylko nie sukcesywnie. Z dużymi przestojami, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzę. A innych partii nie robiłem bo albo nie było czasu albo nigdy nie trafiłem na kogoś kto by doradził.

Sam sobie jesteś winny.Przecież internet masz,podstawy się nie zmieniły od kilkudziesięciu lat,więc nawet dziadka mógłbyś podpytać.Idż raz na dużą siłownie (gratis pierwszy raz),i zapytaj kogokolwiek kto będzie ćwiczył sam,lub trenera żeby cię oprowadził i rozjaśnił temat.

Dopuki nie zaczniesz ćwiczyć wszystkich głównych mięśni,będziesz maskotką na tym forum.Poważnie myślałem że któryś z forumowiczów robi se jajca na wielkanoc.Znasz pojącie "sezonowiec" bez poińcia?Najpierw złap minimalną wiedzę,potem ćwicz regularnie.I nie przesadzam,wierz mi.

---------- Post added at 09:57 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

4k na suple miesięcznie to nie realne :facepalm: chyba że zamiast normalnych posiłków żywił się suplami :naughty:

Na początku kariery Pudziana pokazywali o nim taki dokument.Jak se macha na chacie i lata z oponą wkoło chałupy.Tam wtedy rzucił takim hasłem,tylko nie wiadomo czy anaboliki były w to wliczone.

A realne to jest nawet na samo koryto tyle wydawać miesięcznie,gdybyś chciał dobrego białka 2,5g/kg ciała.Wpierd*lając wołowinkę i dorsza mogłoby jeszcze braknąć.Kiedyś Puma jadał po kilka kilo bydlęcia dziennie i był większy i gęstrzy od Arnolda o 10 kilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiadomo, że na dobre białko w pozywieniu to można i więcej niż te 4 k zł wydać :wink: ale na same suple :shock3: proszę was :facepalm:

ja dzisiaj robiłem plecy i na pierwszym ćwiczeniu cos jebło w dolnej partii :kwasny: tzn mięsień raczej mocno naciągnięty niż coś zerwane ale dyskomfort w poruszaniu się i zginaniu jest :doh: teraz pewnie będę musiał odpuścić na jakiś czas ćwiczenia przy których napina się dół pleców :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub najpierw spróbować solidnie rozgrzać plecy, jeżeli przy minimalnych ciężarach nadal z plecami będzie źle to wtedy można by odpuścić trening. Jeśli jednak ból ustąpi, można poćwiczyć plecy bez podchodzenia do maksymalnych ciężarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce za wszelka cene cos osiagnac to za kazda cene ja wydalem tyle kasy i sie nie wstydze bralem wszystkiego co bylo i do tego z usa mi sprowadzal znajomy to byl rok 2004-2005 wiec jeszcze u nas nawet xpanda nie byla a moze byl w planach sprzedazy wiec wiecie osiagnolem co chcialem i teraz nie wydaje tyle ale znam chlopakow ktorzy sie przygotowywuja np do jakis zawodow silowch trojboj wyciskanie itd to potrafia w ciaga pol roku przed zawodami wydac 15tys zl wiec to co ja wydalem to i tak jest malo!! z tym ze ja to dla siebie robilem nie na zadne zawody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-5k to rocznie się wydaje na suplementy, ja tam myślę że w to wchodziły kurczaki, "stejki", jajka i reszta żarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak sie cwiczy jezeli podejdziesz pro to ci 4-5k na rok nie styknie ja teraz jak robie cykl ODZYWEK plus dieta to mnie na poltora miecha wychodzi cos 1500-2000tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail5566 jestem po pierwszym dniu trening o którym wczoraj gadaliśmy i powiem, że dawno nie miałem takiej sesji :kox:

mowilem :D sam sobie to wymyslilem i widze ze nie tylko na mnie dziala :D zobaczysz jutro jakie zakwasy beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to dobrze ja za mocna na 1 raz pocwiczylem i pozniej nie moglem sobie tylka dotknac przez zakwas mimo ze bylem w ciaglym treningu od 2 miechow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak sie cwiczy jezeli podejdziesz pro to ci 4-5k na rok nie styknie ja teraz jak robie cykl ODZYWEK plus dieta to mnie na poltora miecha wychodzi cos 1500-2000tysi

ja aż tyle czasu i pieniędzy na to nie mam, żeby aż tak pro podchodzić, ale myślę że pro podejście do samego treningu i pilnowanie diety da dużo więcej niż dla coniektórych trening + tyle kasy na odżywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezeli chodzi o silownie to podchodze na maxa na swoja 18stke nie pilem alko i nie pije do dzis np to jeden a drugi to trening dieta itd dla mnie sie bardziej liczyla niz wyjscie zkobieta badz kolegami gdzies oni sie bawili a ja na silowni cale wieczory he to jest najwieksza moja choroba jak dla ludzi z tego forum ich samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już choroba.Nazywa się narcyzm.A po paru latach tych "odżywek" twoje flaczki dadzą znać o sobie.Nawet lekarze mówią że biedniejsi ludzie są zdrowsi,bo ich poprostu nie stać na pasienie się chemią.Tak czytam i sobie pomyślałem ,że przez te 7 lat to za tą kaskę byś mógł zrobić prawdziwy cykl,prowadzony przez lekarza.I tak nie pijesz;))

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:10 ----------

Zakwasów nie ma :dancing:...sok z buraka czyni cuda :naughty:

A myślałem że nikt tego nie spróbuje.A podpowiem,że pity przed treningiem powoduje lepsze ukrwienie mięśni,kilka razy więcej tlenu,a regularne picie to wzrost siły o 20%.Także koks można se w buty włożyć;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie wystrasz w kiblu zabarwieniem,to normalne.

Prócz buraczka do diety polecam warzywa krzyżowe:kapusta,brokól,kalafior,rzodkiewka.Z czego kapusta zajeb*ście kosi estrogeny.I mamy dietkę pro hormonalną.

Do soku warto dorzucić dynię-działanie podobne do ZMA,ze względu na cynk+właściwości odrobaczające.I smakowe jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestki to do musli porannego.A najlepsze są nie łuskane,zajadam oglądając "Modę na sukces".

Sok z buraka musi się odstać 2h ,ale robiony na świeżo,codziennie.Jak postoi to nie wali już tak blachą i nie podrażnia żołądka.Dynia ma fajny smak i można walić szklanami jak ktoś lubi.Za to burok to dwa łyki dziennie stykną.1-2 buraczki świat,wybieraj twarde i małe;)Taką dynię szybko polubią domownicy i pomogą ci ją opendzlować.

Po buraczku też mnie wstrząsa bo przesadziłem z początku i nie czekałem aż się odstoi.Pozatym piję to przez słomkę bo barwi ząbki jeb*niutki. Inne soki lepiej pić normalnie i powoli bo wchłaniają się już w ustach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestki to do musli porannego.A najlepsze są nie łuskane,zajadam oglądając "Modę na sukces".

Sok z buraka musi się odstać 2h ,ale robiony na świeżo,codziennie.Jak postoi to nie wali już tak blachą i nie podrażnia żołądka.Dynia ma fajny smak i można walić szklanami jak ktoś lubi.Za to burok to dwa łyki dziennie stykną.1-2 buraczki świat,wybieraj twarde i małe;)Taką dynię szybko polubią domownicy i pomogą ci ją opendzlować.

Po buraczku też mnie wstrząsa bo przesadziłem z początku i nie czekałem aż się odstoi.Pozatym piję to przez słomkę bo barwi ząbki jeb*niutki. Inne soki lepiej pić normalnie i powoli bo wchłaniają się już w ustach.

:notworthy::silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to jeśli macie jakieś ciekawostki żywieniowe przydatne do pakowania to zapodawajcie.W końcu 70% to dieta,tak? A tu raczej suplemęty jeśli już,o korycie mało.Zdaję sobie sprawę że wielu z was jeszcze je u mamy,ale ćwicząc każdy wkońcu zaczyna się tłuc garami;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...