Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też masakra poprostu, małolatów się zapisało i robią tylko klatke i bieps :facepalm: Czyli sezonowy zestawik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętam kiedyś jakiś typ zagadał żebym mu pomógł jak ma plan ułożyć...zaznaczył, że nóg i pleców nie robi... :naughty: po czym jebłem śmiechem... od tamtej pory go nie widziałem :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pewnie też zatrzęsienie sezonowców :/ rowerek dzisiaj kupiłem, więc nie będzie aerobów ale w zamian rowerek 3 razy w tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano widzę że grypy(też miałem zaszczyt-5kilo odrabiam),sezonowcy nażekacie jak stare baby ;))

Osobiście nie przepadam za dużymi siłowniami,właśnie za ten tłum o jednej porze,małolatów zasiadających na godzinę przy ławce do klaty,w soboty do 12h,brak klimatyzacju w lato.Zajebioza jest tylko z wyborem zabawek i te hantle co ich nie trzeba skręcać;))Zapomniałbym o głównym powodzie napinania in public,o młodych cielęcinkach.

Kiedyś zrobie fotkę wynalazku na,którym pomykam,sam robiłem.Jest ktoś co ma swoje zabawki,coś fajnego?Lubię patęty,ale raczej nic izolowanego.Mój kojec jest jeszcze w podkładzie,ale już niedługo będzie lakier bo na dworzu będzie stał,to go pokarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam sezonowców przy ławkach :D

prężą się przy 70kg :- rekordy chłopaki wyciskają - grzecznie podchodzisz i pytasz czy możesz się podłączyć, bo wszystko zajęte. Chwile pomachasz i zaraz chłopaki zmieniają ćwiczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo w piatek zrobilem nogi i przy przysiadach zdretwiala mi lewa dlon.. prawdopodobnie musialem przycisnac kregi szyjne.. narazie odpuszczam te cwiczenie :kwasny: . Bedzie trzeba moze na suwnicy wyciskac. Dzis zrobilem biceps i triceps, jeszcze nigdy razem ich nie robilem i powiem ze fajne uczucie ;) Urozmaicam sobie :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam sezonowców przy ławkach :D

prężą się przy 70kg :- rekordy chłopaki wyciskają - grzecznie podchodzisz i pytasz czy możesz się podłączyć, bo wszystko zajęte. Chwile pomachasz i zaraz chłopaki zmieniają ćwiczenie :D

hehe, najczęściej to jest właśnie tak oni cisną 70kg, podchodzisz, oni się pytają czemu nie zmieniasz obciążenia, a wtedy spoko chłopaki ja sobie tylko rozgrzewkę zrobię i machasz 15 powtórzeń jakbyś worek ziemniaków podrzucał, wtedy zawsze ich mina wygląda tak :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejeden taki co ciśnie 70 kg złamałby Cię w 5 sekund :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 kg?? Ja wczoraj widzialem jak poprzychodziły mlodziki w włosami na pol twarzy i ich 20 kg nosilo :grin:

Ogolnie ludzi od chuu i tylko wku*w brał,bo miejsca nie bylo i wszystko pozajmowane :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że przychodzą grupkami...zajmują sprzęt i więcej pier**lą niż ćwiczą :facepalm:

Albo co chwila sms...ciągle nap@!rdalją ich telefony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tez. Np zajma 3 ławki do brzuszkow obok siebie i wiecej siedza niz cwicza.

Wczoraj tez, podchodze do typa przy lawce skosnej ujemnie i pytam sie czy zajeta, on do mnie "tak". Za chwile patrze,a on na niej przedramie sobie macha 4 kg odwaznikiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na siłkę trzeba wiedzieć kiedy chodzić..jak chodziłem na 20-20-30 to takich problemów nie miałem..albo w godzinach 10-13 też nie powinno być młodych na siłce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie,tam gdzie chodze, najwiecej ludu zaczyna sie od 18 do 21 wlasnie, wtedy jest zatrzesienie. Sporo jest tez rano,a najmniej jakos od 12 do 15. Ale wtedy jakos mi sie nie chce chodzic :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przebieglem 1,5km i myslalem ze lydki i piszczele odkrece plaska 17,zmeczyc sie nie zmeczylem ,ale pompa taka ze stac sie nie dalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...