Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak wczesniej pisalem ,robie przerwe w tym tygodniu nie cwicze barkow,bicepsow i tricepsow,a klatke w sobote mega lajt ze 4serie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak jak wczesniej pisalem ,robie przerwe w tym tygodniu nie cwicze barkow,bicepsow i tricepsow,a klatke w sobote mega lajt ze 4serie tylko

a normalnie ile robisz serii na klatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zrobilem plecy i biceps :thumbup1: . Zrobiłem spokojna rozgrzewke i zakwasy minely i jak zabralem sie za martwy ciag to juz zero bolow :naughty: . Na koniec rower, brzuszki i do domu jesc. Nie ukrywam ze znowu mnie lapia zakwasy, wiec koncze twarog i ide odpoczywac. Jutro wolne.. :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczesniej pisalem ,robie przerwe w tym tygodniu nie cwicze barkow,bicepsow i tricepsow,a klatke w sobote mega lajt ze 4serie tylko

a normalnie ile robisz serii na klatę?

15okolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczesniej pisalem ,robie przerwe w tym tygodniu nie cwicze barkow,bicepsow i tricepsow,a klatke w sobote mega lajt ze 4serie tylko

a normalnie ile robisz serii na klatę?

15okolo

aha no to spoko ;) ja sobie robię zazwyczaj 4-5 ćwiczeń po 3-4 serie, czyli zawsze ok 16 serii ;)

ale od czasu kiedy zacząłem naprawdę powoli wykonywać ruchy zakwasy trzymają znacznie dłużej, no i za każdym razem je mam...wcześniej tak nie było...ogólnie ruch ekscentryczny (czy jak to się tam nazywa) trwa ok 3-4 sekund...POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie 4 cwiczenia i wogole nie robie plaskiej,zaczalem robic trening A.Kolodziejczyka ktory ma za***iście rozwinieta klate i powiem wam ze dziala

wyglada to tak

KLATKA

Wyciskanie sztangi skos gora

1 seria 15powt

2 seria 12powt

3 seria 10powt

butterfly

1 seria 15powt

2 seria 12powt

wyciskanie na maszynie ze stosem wyciągu w siadzie

2 serie po 12powt

krzyzowanie linek

2 serie po 15powt

takze trening klatki ograniam w ok 45 min a jest konkretnie spompowana,mimo iz nie mam predyspozycji genetycznych do klatki po takim treningu wyglada niezle,wedlug Andrzeja dobrze przeplatac cwiczenia ciezkie z rozciagajacymi,polecam tez wam robienie rozpietek ale na raczkach podpietych do wyciagu,tzn ustawiamy laweczke w bramce i podpinamy raczki od dolu wyciagu i robimy rozpietki,mozna elegancko wyizolowac klatke,jak zaczynalem trenowac wogole nie czulem ze cwicze klate,wyciskalem ciezary ale czulem ze pcham rekoma i barkami,trzeba wyrobic sobie czucie miesniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie 4 cwiczenia i wogole nie robie plaskiej,zaczalem robic trening A.Kolodziejczyka ktory ma za***iście rozwinieta klate i powiem wam ze dziala

wyglada to tak

KLATKA

Wyciskanie sztangi skos gora

1 seria 15powt

2 seria 12powt

3 seria 10powt

butterfly

1 seria 15powt

2 seria 12powt

wyciskanie na maszynie ze stosem wyciągu w siadzie

2 serie po 12powt

krzyzowanie linek

2 serie po 15powt

też tak robię :) Kołodziejczyk wszędzie mówi, że najlepiej rozbudowywać górne partie kaltki piersiowej, b o to one nadają wygląd klacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś speca od dietetyki na forum lub poza? Takiego co by dietę rozpisał na redukcję, bo ja jednak jak nie mam napisanej diety to gówno z tego jest bo 'a to sobie mogę, a to nie, a to raz kiedyś...' A jak mam kartkę z dietą to się jej trzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś speca od dietetyki na forum lub poza? Takiego co by dietę rozpisał na redukcję, bo ja jednak jak nie mam napisanej diety to gówno z tego jest bo 'a to sobie mogę, a to nie, a to raz kiedyś...' A jak mam kartkę z dietą to się jej trzymam

http://patrycjuszwroblewski.pl/kontakt.html

http://personaldragon.pl/kontakt.html

Znam osobiście, jeden i drugi godny polecenia :thumbup1: Myślę, że jak zadzwonisz to załatwisz z nimi wszystko :thumbup1:

Koksu będzie miał własną sieć siłowni :naughty:

http://triceps.pl/news/index/newsId/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probuje dorobic sie na czym popadnie,suple(ph) siec silowni ,nie ma lipy,mma...

gosc jest spoko,ale widac ze na kase leci strasznie

pewnie bedzie cwiczyl,ale bez startow w zawodach bo na pewno nie ma szans na wygrana,w tym roku odpuszcza olimpie, pewnie brak czasu na przygotowanie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne i nie ma się tutaj co dziwić. Gościu dobrze wykorzystuje swoje pięć minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak jest z tą franczyzą na jego siłownię...jakie procent się im później odpala?

200 tysi to nie jest jakaś astronomiczna kwota jak na dobrą siłownię...plus do tego reklama na triceps.pl i u Burneiki...może być z tego ciekawy biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 200 tysi to nie będzie dobrej siłowni, za tyle to sobie można dobrze wyposażyć siłownię w piwnicy :wink:

za 5 mln otwierają teraz w Cz-wie nową siłownię i jestem pewien że wyposażeniem będzie to zaledwie minimum w porównaniu do GOLD-GYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio u mnie na siłowni się pojawiło zatrzęsienie osób, myślę że to już początki "projekt plaża"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sezonowicze już sie pojawili, więc nawet w porannych godzinach jest juz sporo osób :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...