Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na areoby polecam inny dzień, a trening siłowy w kolejny, przedewszystkim dostarczać dużo energii w żarciu żeby organizm nie musiał pobierać z mięśnia i do tego dużo aminokwasów, pić dużo wody i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak treningi idą?

Ja jeszcze normalnie ćwiczę ale niedługo zaczynam też aeroby i mam nadzieję zrzucić parę KG z brzucha :decayed:

Powiedzcie tylko co najlepiej robić, żeby np. na łapach nie spadło :mysli: Oczywiście normalny trening będzie jeśli chodzi o siłownię, później białko i na bieżnię/rowerek ale czy jeszcze jakieś dodatkowe suple powiniem brać aby utrzymać masę mięśniową?

Absolutna podstawa to aminokwasy + glutamina + dobre białko

Amino przed i zaraz bezposrednio po treningu (actviLab bcaa xtra nie jest to drogie a dobre - smak kazdy byle nie cherry)

Na 2 sniadanie bialeczko i na noc bialeczko + racjonalne odzywianie i jest good.

Pamietaj o dobrym treningu a na kardio (minimalny trening 40 min ) nie przekraczaj tetna 140 bo powyzej zaczyna leciec z miesni

2 sprawa jak cos to mam na sprzedanie w dobrej kasie gainera hi tec razem bedzie 4.5kg nowka swieza produkcja i dwa opakowania cytocella (potreningowka)

Edytowane przez rusektdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś by doradził jak się odżywiać po ciężkim cyklu ....

Co masz na mysli pisząc ciężki cykl ? Masa ? definicja ? Kazdy z nich jest ciezko na swoj sposob ? Jakie suple brales w trakcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , sory za mały OT ale ktos tu kiedys wklejał fotke goscia z takim wielkim chójem i nie moge znaleźć , potrzebuje ją "na gwałt :D

podrzuci ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , sory za mały OT ale ktos tu kiedys wklejał fotke goscia z takim wielkim chójem i nie moge znaleźć , potrzebuje ją "na gwałt :D

podrzuci ktoś ??

Moskal heh jeden malutki post a tak wiele ciekawych tagów. Godzina poranna potrzebny gość z wielkim chooojem i w dodatku jeszcze na gwałt hahahah hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie , i chyba zagineła gdzies bo przeleciałem watek i nie moge znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś była taka fota... Ktoś wrzucał jak mu ciężarek 5kg na stopę spadł :bag:

dokładnie o ta fote mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracajmy do tematu siłowni itp bo tu widze gwałty moskala sie bardzo kazdemu spodobaly.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...