Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś takie wyniki były po mono z olimpu w tych dużych tabsach.W drugim tygodniu jeszcze troszkę siły wchodzi i za***iście wytrzymałość,można ćwiczyć pół dnia bez przerw.A przerwy się robią ale na skórze-rozstępy.Koniec cyklu,woda spływa do Bałtyku i wyglądamy jak wyrzymnięta szmata.Już 10 lat nie jestem w temacie,więc napewno są inne specyfiki,wtedy to była nowość :decayed:,ale właśnie takie wyniki były normą,pod warunkiem że się pilnowało tłuszczu,mleka i przerw od żarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zresztą zobaczymy po cyklu :kox: :kox:.. wy będziecie się zemnie śmiać a ja z was :polew: :polew:

tak, tak... a ja właśnie znokautowałem Fedora :polew:

:polew:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z waszej nie wiedzy też by mnie to bolało jak by komuś tyle wchodziło .......:polew: :polew:

Czy mógł by jakiś klubowicz który nie naśmiewa się tylko dlatego że komuś nie wychodzi i doradzić jakaś dobrą maść na rozstępy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z waszej nie wiedzy też by mnie to bolało jak by komuś tyle wchodziło .......:polew: :polew:

Czy mógł by jakiś klubowicz który nie naśmiewa się tylko dlatego że komuś nie wychodzi i doradzić jakaś dobrą maść na rozstępy.....

o maściach było parę stron wcześniej :wink4: wystarczy uważnie poczytać :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by jakiś klubowicz który nie naśmiewa się tylko dlatego że komuś nie wychodzi i doradzić jakaś dobrą maść na rozstępy.....

Cepan :wink4: używałem i jest spoko :wink4: no i było wcześniej o tym :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 19:11_________________________________________________Ta maść to chyba na receptę była :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z waszej nie wiedzy też by mnie to bolało jak by komuś tyle wchodziło .......:polew: :polew:

Czy mógł by jakiś klubowicz który nie naśmiewa się tylko dlatego że komuś nie wychodzi i doradzić jakaś dobrą maść na rozstępy.....

W realu pewnie taki kozak już nie jesteś.Chłopie nie każdy jest zakompleksiony,żeby się pałować nad paroma deko w tą czy w tą.A za reakcję kolegów wiń siebie.Nikt nie lubi przechwałek.Jeśli mam prawie dwa metry to mam na resztę wołać kurduple???? Niech ci wchodzi jak najwięcej,i nie zrób se przy tym krzywdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany czy ktoś z was miał styczność z tym białkiem http://allegro.pl/bialko-serwatkowe-4000g-wpc-80-300tabl-glutamimy-i2099532479.html ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś miał siłę kiedyś i po jakimś czasie znowu wraca na siłkę to nie ma problemu żeby w tydzień siła poszła nawet o 10 kg..ja robiłem kiedyś serie na 150 a teraz w ogóle nie chodzę więc pewnie i z 80 kg by mnie przygniotło..po paru treningach siła wraca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czym jecie białko?? Bo samo białko mi nie smakuje, robię czasami kawę z bialkiem, ostatnio znalazłem przepis na naleśniki z białkiem z masłem orzechowym i jajkami, dobre ale chyba trochę tłuste. Macie jakieś pomysły na wysokobiałkowe posiłki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Właśnie eksperymentuje, zrobiłem omleta,

3 białka, jedno żółtko, około 40g muesli, parę orzechów i jedna miarka białka. Pycha! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aby urozmaicać sniadania bo czesto to owsianka i troche rodzynek i jajka na twardo plus orzechy to robie omlet, 3 jajka, z tego jedno zoltko, pare rodzynek, szklanka owsianki gorskiej, i ciut mleka. I na patelnie, oliwa z oliwek. Po zrobieniu delikatnie dodaje miodu.. po tym omega 3 i multiwitamina i do 10 chodze bez glodu ( sniadanie jem przed 7), a po 10 godzinie juz ssie i dalej zarcie :decayed: . W pracy nie musze patrzec ktora godzina, ogranizm juz tak mi sie nauczyl do 6 posiłkow ze wiem ktora godzina :) . Białka w sumie to pije z woda, jeszcze ani razu z mlekiem. Ostatnio jako taki szybki zapychacz w ciagu dnia to porcia bialka plus wafle ryzowe ( w biedronce smakowe sa papryka albo serowe :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czym jecie białko?? Bo samo białko mi nie smakuje, robię czasami kawę z bialkiem, ostatnio znalazłem przepis na naleśniki z białkiem z masłem orzechowym i jajkami, dobre ale chyba trochę tłuste. Macie jakieś pomysły na wysokobiałkowe posiłki ?

Mówią że niby najlepiej z wodą.Kiedyś jak praktykowałem suple to serwatke sypałem do blendera wypełnionego mlekiem,do tego szedł bananek i płatki owsiane.A może to wina konkretnego smaku.Mnie wstrząsało na chemiczno-truskawkowe wynalazki.Uniwersalne są waniliowe,większość lubi.A jeśli jest bezsmakowe to blender plus dodatki i masz milkszejka o smaku jaki chcesz.Szkoda trochę białko sypać do posiłków moim zdaniem,szczególnie do jajek,które mają chyba komplet aminokwasów.A białko to tak raczej na pierwszym miejscu po treningu,potem przed snem,i rano do musli.W ten sposób je dobrze wykorzystasz,a w posiłkach powinno być białko pochodzenia naturalnego,przedewszystkim mięso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...