Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no na klate 8 kg weszło na sile ciekawe jak będzie na koniec cyklu :tongue4::naughty::kox: :kox: :kox:

Myślę że jak po tygodniu cię już tak ruszyło ,to na koniec cyklu sztangę połamiesz na kolanie.I masuj dupsko,dużo spaceruj po strzale ,żebyś ci się zrosty nie zrobiły :silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

żeby brzuch tak trochę wyglądał, macie coś fajnego i skutecznego na ABS?

jakieś rekomendacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało bo 110 na serie na klatkę wystarczy dobra dietaa :naughty: :naughty:jeszcze mam nie całe 2 tyg cyklu ....wtedy przerwa i odnowa organizmu ... jeszcze chce jakoś w maju pod koniec maja waloc cykl ale iny niz ten zobaczymy jak się sprawdzi takie cykle konkretne robie 3 razy max w roku ...a na barki to jeszcze nie wiem rok temu w maju jak robiłem cykl to weszło z jakieś 6kg na sile w tym cyklu leppiej jest ja to mam taki organizm że u nie co zjem to jest dobrze..... :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:05_________________________________________________Wszysko trzeba z rozumem :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:06_________________________________________________jeśli chodzi o strzały to się w to nie bawię mam w d*pie się kuć :wallbash: :wallbash:...........a po drugie po co się kuć jeśli moje eksperymenty się sprawdzają ... :naughty: :naughty: :kox: :kox: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:15_________________________________________________

no na klate 8 kg weszło na sile ciekawe jak będzie na koniec cyklu :tongue4::naughty::kox: :kox: :kox:

:bag: :bag:

:OMG::jerk:

michass heee dobre powiem kumplom że mają tak robić :polew: :> :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz 110 na serie, czyli około 130 weźmiesz spokojnie i chcesz powiedzieć, że na twoim magicznym cyklu po JEDNYM tygodniu bierzesz już 8kg więcej?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz 110 na serie, czyli około 130 weźmiesz spokojnie i chcesz powiedzieć, że na twoim magicznym cyklu po JEDNYM tygodniu bierzesz już 8kg więcej?? :gwizdanie:

Jak napisze że tak...

...to jebne :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się tylko ja nigdy na maxa nie podnosiłem bo boje się że coś mi strzeli ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się tylko ja nigdy na maxa nie podnosiłem bo boje się że coś mi strzeli ....

wstydu oszczędź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale sobie nie myście że 2 drugim 8 a w trzecim tez 8 bo to nie możliwe nie z ta kuracja ...a innych i tak nie bede stosował sadzę ze do 10 kg na klatę dojdę max najwyżej że coś nie niesamowitego się stanie i będzie więcej.... [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 10:34_________________________________________________nie mam zamiaru się kłócić nie zależy mi na tym czy mi wierzycie czy nie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 10:36_________________________________________________mi to dynda i powiewa :polew: tutaj jedynie możesz naściemniać sam, sobie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą zobaczymy po cyklu :kox: :kox:.. wy będziecie się zemnie śmiać a ja z was :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...