Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dalej na redukcji...a raczej nie tyle redukcji co poprawie definicji :wink:

ważyłem 102,5kg...teraz po ok miesiącu mam 97kg, dużo wody zeszło... będę kontynuował, cel to jeszcze jakieś 3-4kg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas trzymam 114kg,tylko bole mi doskwieraja miesni,przedramiona,barki i bice,juz nie wiem co robic czy przerwe z tydzien ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas cisnę rzeźbę aktualna waga 106,5 kg i efekty widoczne w lustrze także jestem bardzo zadowolony z postępów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocięte 106kg to już kosa :kox:

Ja po cyklu i tak będę się starał nie przekroczyć 95kg...tracę dużo na szybkości :chytry: już teraz widzę dużą różnice w kondycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas trzymam 114kg,tylko bole mi doskwieraja miesni,przedramiona,barki i bice,juz nie wiem co robic czy przerwe z tydzien ;/

114kg to juz troszke jest jakie wymiary ?

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

ja cały czas cisnę rzeźbę aktualna waga 106,5 kg i efekty widoczne w lustrze także jestem bardzo zadowolony z postępów ;)

Jak przy 106 juz nie jest zle to mysle ze idealnie dla Ciebie okolice 100kg i bedzie konkretnie.

Jakie wyniki ? Sztanga itp itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary 50cm w bicu :) 135klatka

U no to kawal chlopa z Ciebie ale 50 to pewnie wzrost do 180 cm max ? Dobrze wnioskuje ? Jak lawka idzie itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

192cm

plaska 140kg x10x8x6x4

No to klasa. Wyniki zacne 140 x 10 dobry wynik tym bardziej przy wzroscie 192 cm gdzie wiadomo ze ruch jest dlugi. Szacun Piotrek.

W jakim jestes teraz okresie ? Pewnie jak kazdy albo koniec budowania albo poczatek reduckji ? Jaka suplementacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to jestem w kropce przez te bole miesni,zastanawiam sie co robic czy cwiczyc i czekac az minie jakos samo czy odpuscic na kilka dni...suplementacja to glownie kreatyna mono +DAA

zapomnialem dopisac, ze rowniez przedtreningowki, ale tylko hardkorowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to jestem w kropce przez te bole miesni,zastanawiam sie co robic czy cwiczyc i czekac az minie jakos samo czy odpuscic na kilka dni...suplementacja to glownie kreatyna mono +DAA

zapomnialem dopisac, ze rowniez przedtreningowki, ale tylko hardkorowe :)

Sluchaj co Ci moge zaproponowac to Universal Animal Flex bardzo dobre na stawy, co do miesni to mysle ze za malo dostarczasz aminokwasow, glutaminy na szybsza regeneracje. Polecam met-rx glutamina + amino activlab bcaa xtraaa i przez tydzien pojedz sobie kardio (areoby) + do tego wczesniejsza suplementacja o ktorej mowilem i powinno byc bardzo dobrze :) Jesli nie chcesz schudnac/zmiejszyc masy miesniowej na kardio nie przekrraczaj tetna 135/140 to chyba wsio na chwile obecna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom zobacz daje 100 % gwarancji ze bedzie ok. Jestes prawdopodobnie przetrenowany brakuje Ci regeneracji i tych podstawowych suplementow :) bez kotrych bym sie nawet na silownie nie wybieral heh Jesli jeszcze bys mial jakies pytania itp itd to zapraszam chetnie podpowiem w miare mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie ale mimo wszystko sa takie czasy takie tepo wszystkiego ze i miesnie nie daja rady sie tak szybko regenerowac jak bysmy chcieli.

Piotrek czekam na relacje z suplementacji i bardzo sie dziwie ze do tej pory tego jeszcze nie masz w swoim jadlospisie heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusektdi metanabol z kreatyną i dekstrozą to był mój cykl ... mam jeszcze 0.5 kg dextrosy mam extrym Animal 5400 i z jakieś 0.5 kg białka i kreatynę ......

a zrobiłem dzisiaj sobie Roberta jedzonko cz 4 pyszne to jest polecam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusektdi metanabol z kreatyną i dekstrozą to był mój cykl ... mam jeszcze 0.5 kg dextrosy mam extrym Animal 5400 i z jakieś 0.5 kg białka i kreatynę ......

a zrobiłem dzisiaj sobie Roberta jedzonko cz 4 pyszne to jest polecam .....

a pisales ze kreatyne jadles sama ,oszuscie:)

po tym co napsiales to widac ze masz bardzo male jeszcze doswiadczenie i wiedze .

ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...