Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

parę filmików z "mojej" siłowni :naughty:http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/

na jednym z Sami Al Haddadem gdzieś się nawet z tyłu przewijam :decayed:

Panowie z czym jecie białko?? Bo samo białko mi nie smakuje, robię czasami kawę z bialkiem, ostatnio znalazłem przepis na naleśniki z białkiem z masłem orzechowym i jajkami, dobre ale chyba trochę tłuste. Macie jakieś pomysły na wysokobiałkowe posiłki ?

Mówią że niby najlepiej z wodą.Kiedyś jak praktykowałem suple to serwatke sypałem do blendera wypełnionego mlekiem,do tego szedł bananek i płatki owsiane.A może to wina konkretnego smaku.Mnie wstrząsało na chemiczno-truskawkowe wynalazki.Uniwersalne są waniliowe,większość lubi.A jeśli jest bezsmakowe to blender plus dodatki i masz milkszejka o smaku jaki chcesz.Szkoda trochę białko sypać do posiłków moim zdaniem,szczególnie do jajek,które mają chyba komplet aminokwasów.A białko to tak raczej na pierwszym miejscu po treningu,potem przed snem,i rano do musli.W ten sposób je dobrze wykorzystasz,a w posiłkach powinno być białko pochodzenia naturalnego,przedewszystkim mięso.

ja tam się nie znam ale tutaj jest parę fajnych przepisów, gdzie również dodają białko (odżywkę) do posiłków http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/kuchnia-md/sniadanie/

jest też parę przepisów na obiady i fajne przepisy na desery :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 miesiecy ON

2 miesiace OFF :kox:

w trakcie kariery OFF u tych panów nie występuje.........nawet po jej zakończeniu jeszcze długo długo są ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

ale jakoś super precyzyjnie to nie robia tych ćwiczeń :mysli: a sądziłem, że chodzi własnie o jak najlepsze wykonywanie ruchów itp, oczywiście pomijam fakt, że te mutanty robią dużo większymi ciężarami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 miesiecy ON

2 miesiace OFF :kox:

w trakcie kariery OFF i tych panów nie występuje.........nawet po jej zakończeniu jeszcze długo długo są ON

burneika mowil ze 2miesiace jest OFF w roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 miesiecy ON

2 miesiace OFF :kox:

w trakcie kariery OFF i tych panów nie występuje.........nawet po jej zakończeniu jeszcze długo długo są ON

burneika mowil ze 2miesiace jest OFF w roku

czyt. bez koksowej kuracji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nikt nie myślał że przy zgaszonym świetle :tongue4:

różni ludzie się tu przewijają :tongue4: i z różnymi IQ, więc warto czasami cos wytłumaczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

ale jakoś super precyzyjnie to nie robia tych ćwiczeń :mysli: a sądziłem, że chodzi własnie o jak najlepsze wykonywanie ruchów itp, oczywiście pomijam fakt, że te mutanty robią dużo większymi ciężarami :decayed:

weź pod uwagę, że przy takiej ilości mięsa mają mocno ograniczone ruchy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem lepsza improwizacja,wazne zeby czuc napiecie miesniowe,oszukane ruchy tez sa dobre,u nich potrzebny jest gruby bodziec zeby cokolwiek ruszyc do przodu,stad i technika czasem nie musi byc najwazniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam grypę żołądkową, spadłem 2kg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zeszła woda, za kilka dni wróci prawidłowa waga.

tak, szczególnie że przez 3 doby nie wziąłem do ust żadnego posiłku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zeszła woda, za kilka dni wróci prawidłowa waga.

tak, szczególnie że przez 3 doby nie wziąłem do ust żadnego posiłku :naughty:

hehe no to teraz jedz przez 10 dni a poźniej znowu 3 przerwy i tak przez 2 miesiące mozna 10kg zrzucić :polew:

bez siłowni, rygorystycznych diet, bez wysiłku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ćwiczyć na redukcje? Bo 2 tygodnie, diete trzymam, cardio a waga nie idzie :confused4:

zrzucić trochę ciężar, więcej powtórzeń, krótkie przerwy najwyżej 60 sekund, posiłki co 2,5-3 godziny, bez słodyczy, węgle jeść w mniejszych ilościach, kolacja praktycznie samo białko, jakiś spalacz i waga spada, ja w dwa miesiące pozbyłem się 6kg, ale skupiam się na tym żeby jak najmniej zeszło z mięśnia, także waga końcowa mnie za bardzo nie interesuje bo przy pewnym, niskim poziomie tłuszczu waga zacznie iść do góry, ale póki co przedemną jeszcze 1,5 miesiąca redukcji. Trening wygląda tak: poniedziałek, środa, piątek - rzeźba przy ilości powtórzeń 15,13,12,jeśli jest czwarta seria to też 12. W sobotę cardio + 5 ćwiczeń na brzuch. Po treningu należy wykręcić koszulkę i do domu :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:55_________________________________________________

hehe no to teraz jedz przez 10 dni a poźniej znowu 3 przerwy i tak przez 2 miesiące mozna 10kg zrzucić :polew:

bez siłowni, rygorystycznych diet, bez wysiłku :naughty

a łapy będą wyglądały jak patyki :gwizdanie: Człowiek intensywnie ćwiczący musi dostarczać energii bo inaczej razem z tłuszczem mięśnie idą out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zeszła woda, za kilka dni wróci prawidłowa waga.

tak, szczególnie że przez 3 doby nie wziąłem do ust żadnego posiłku :naughty:

hehe no to teraz jedz przez 10 dni a poźniej znowu 3 przerwy i tak przez 2 miesiące mozna 10kg zrzucić :polew:

bez siłowni, rygorystycznych diet, bez wysiłku :naughty:

przecież ja nie robię redukcji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak treningi idą?

Ja jeszcze normalnie ćwiczę ale niedługo zaczynam też aeroby i mam nadzieję zrzucić parę KG z brzucha :decayed:

Powiedzcie tylko co najlepiej robić, żeby np. na łapach nie spadło :mysli: Oczywiście normalny trening będzie jeśli chodzi o siłownię, później białko i na bieżnię/rowerek ale czy jeszcze jakieś dodatkowe suple powiniem brać aby utrzymać masę mięśniową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...