Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od miesiąca mam przerwę od siłowni, a od 3 tygodni odczuwam straszny ból w dolnej części pleców, maści pomagają na trochę ale zaraz ból wraca, teraz nawet nie myślę o siłowni, chyba wybiorę się do lekarza :kwasny: Od czego to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem napalm. Wrażenia: ojaciekur**api**ole. Nieziemska pompka, zero zmęczenia.

jaki masz? ten co się samemu rozrabia? proponuję gdzieś w jakimś sklepie z odzywkami zakupić Shota na spróbowanie :naughty:

aha i nie bierz AAKG przy tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca mam przerwę od siłowni, a od 3 tygodni odczuwam straszny ból w dolnej części pleców, maści pomagają na trochę ale zaraz ból wraca, teraz nawet nie myślę o siłowni, chyba wybiorę się do lekarza :kwasny: Od czego to może być?

ile masz wzrostu? moze masz to co ja, dyskopatia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dyskopatia objawia sie najczesciej u dosc wysokich mlodych ludzi, ale i tak nie koniecznie, poczytaj o tym

ja mam 192cm, wlasciwie od 15 roku zycia--- diagnoza lekarska: niewyksztalcenie jakiegos tam kregu w ledzwiu (w tej chwili nie pamietasm jakiego) w okresie dojrzewania, spowodowane dynamicznym wzrostem. moze masz to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z odżywek to tylko białko, węgle, bulk i bcaa a próby wątrobowe wyszły mi ciulate, tyle że białka dużo zajadałem. Teraz kończę tabletki i idę się zbadać znowu. Stosujecie profilaktycznie coś na watrobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca mam przerwę od siłowni, a od 3 tygodni odczuwam straszny ból w dolnej części pleców, maści pomagają na trochę ale zaraz ból wraca, teraz nawet nie myślę o siłowni, chyba wybiorę się do lekarza :kwasny: Od czego to może być?

http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Napalm-opis25711.html

Dokładnie ten. Tylko to biorę, nic więcej. Dziś pompki ładowałem i powiem, że przy większej ilości za duża pompa. Zobaczę, jak mi jutro łapki na tym wejdą, ale już czuję, że będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dyskopatia objawia sie najczesciej u dosc wysokich mlodych ludzi, ale i tak nie koniecznie, poczytaj o tym

ja mam 192cm, wlasciwie od 15 roku zycia--- diagnoza lekarska: niewyksztalcenie jakiegos tam kregu w ledzwiu (w tej chwili nie pamietasm jakiego) w okresie dojrzewania, spowodowane dynamicznym wzrostem. moze masz to samo

potwierdzam kumpel z siłowni teraz dostał to samo, chodzi do fizjoterapeutki nastawiła mu jakies kręgi pozwoliła ćwiczyć ale nie moze wykonywac pewnych ćwiczeń.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie jako pierwsze przedterningowki ? Mialem pare probek 1MR - mega energia, pompka moze mniejsza ale skupienie i sila na duzy plus, pozniej VPX NO Shotgun fanie spompowalo skupienie na duzy plus, ale sila juz nie taka ale bardzo milo wspominam ten suplement. Nox pump, nie smaczny, serce mi walilo niesamowicie, pompa byla, ale skupienia zero, bo czlowiek latal jak szalony z walniem serca. AAKG hmm, mialem w tabletkach, po 3 tab. cos kopalo cos skupialo ale nie bylo to, co wczesniejsze przedtreningowki. I to chyba tyle.. kawy duzo nie pije ale swego czasu sporo pilem kawy. Wzial bym 1MR i pol dawki fajnie mnie juz pobudza, ale moze na poczatek cos innego ? Slabszego ale nie zebym wydal kase na placebo.. Z gory dzieki za podpowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam pewne pytanko.. nie wiem czy tu mi wypada pytać ;p

od jakiegoś czasu stwierdziłem, że muszę się za siebie wziąć i zacząć ćwiczyć - w przeszłości to było tak

-ja: bieganko/siłka?

-kumpel: mam inny pomysł.. no i był browar itp...

ale koniec tego dobrego. od początku maja zacząłem ćwiczyć. ale nie siłka - robię sobie 6 weidera + jakieś kilka serii pompek + podciągnięcia. Mam 11 dzień, efekty nie powiem, bo coś się dzieje. Ale od czwartku również zacząłem biegać. I takie pytani - w czwartek biegałem jakieś 10 minut ;p w sobotę ok 20 minut i dzisiaj 30 minut. Oczywiście rozgrzewka przed tym ;) i powiedzcie mi, czy tak może być? chciałbym biegać co drugi dzień tylko czy mój styl biegania w jakiś sposób nie zaszkodzi mi ;p poprostu np dzisiaj biegałem 30 minut to po pierwszych ok 15 minutach zrobiłem sobie jakąś minutkę przerwy żeby oddychnąć i biegłem dalej.

mam 19 lat 175cm 61.5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż taki wysoki to ja nie jestem

ja zawsze jak mam przerwę od siłowni przynajmniej 2 tygodnie to mam bóle w krzyżu, jak rozćwiczę to dopiero przechodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale aż takie bóle że nie możesz się z łóżka podnieść?? Byłem u lekarza 3 dni temu, przepisał tabletki, biorę i jest o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokokoko euro spoko :grin:

:( :( :( :(

hahaha co sie smucisz polska piekny kraj :D hjahaha

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak to nie, u Ciebie jednak chyba musiał dysk wyskoczyć, nie bierz przeciwbólowych w tym wypadku bo lepiej czuć kiedy boli aby wiedzieć żeby się nie przeciążyć, a tak to nie czujesz bólu a kręgosłup cierpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza z tymi bólami pleców idź. Brat też na początku olał a potem go matka do lekarza zaciągnęła i jak się okazało, ma dyskopatię. Ćwiczyć może, ale jak już ktoś napisał, kilka ograniczeń jest. Lepsze to, niż kalectwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...