Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

bosi obliczałeś sobie zapotrzebowanie kaloryczne dzienne podczas robienia diety??

nie obliczałęm i szczerze to mam to w d...e , założyłem sobie zeby jeść zdrowo i mniejsze porcje a częsciej i w zupełności mi to wystarczy, kulturysty juz z siebie nie zrobie, a siła i wygląd widze ze idzie w parze.....nie chce mi sie tego liczyć i do tego z wagą na gramy układac diete, nie powalio mnie az tak.

od kilku dni tez czuje nadgarstki bo po kreatynie znacznie wzrosła mi siła i dalej idzie do góry, na szczęście mam rękawice z usztywnieniem nadgarstków i wiem jak chwtać sztange poprawnie a mimo to zawsze troche bolą nadgarstki,

ktoś mi powiedział ze takie ękawice z usztywnienem wcale nie są dobre bo nadgarstki powinny sie bez nich przyzwyczajac do cięzaru.

to spoko ale jezeli moglbym ci doradzic to sobie wyrzuc z mieszanki orzechy wloski poniewaz okolotreningowo i po nim tluszcze sa nie wskazane jedynie mozesz do obiadu i do sniadania i nie wiecej niz 1gr na kg ciala dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zamówiłem sobie Jabłczan Kreatyny CM3 z Treca 360 kaps + Carbo 1000g + przedtreningówkę S.A.W z Treca 200g - podobno jedna z lepszych

Na piątek dojdzie i jedziemy z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.A.W z Treca 200g biore od 2 tygodni po jednej miarce i powiem ze fajnie pobudza, nie pompuje za bardzo ani nie roznosi, nie mam po nim walenia serducha ani nie przespanych nocy, chodz inaczej sie zasypia aniezeli bez przedtreningówki. Wczesniej tylko testowe takie "dopalacze" jadłem i bylo roznie :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nawalają mi nadgarstki co po radzicie na ten problem .. ...

Kup sobie zciagacz na nadgarstek.

Tez mam podobny problem takze sadzde ze pomoze

Cos takiego

http://www.sklep-presto.pl/data/gfx/pictures/medium/8/1/3118_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.A.W z Treca 200g biore od 2 tygodni po jednej miarce i powiem ze fajnie pobudza, nie pompuje za bardzo ani nie roznosi, nie mam po nim walenia serducha ani nie przespanych nocy, chodz inaczej sie zasypia aniezeli bez przedtreningówki. Wczesniej tylko testowe takie "dopalacze" jadłem i bylo roznie :decayed: .

5g to mało bierzesz, 10-15 podobno kopie jak trzeba :)

jaki sklad ma ten saw?

Nie ma kofy. Poczytaj tutaj:

SAW

Słyszałem same pozytywy na temat tego środka. Inaczej bym tego nie kupił, podobno bardzo wart swej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie BP.1MR jest the best jedna z mocniejszych przedtreningowek w stanach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pije kawy i moze dlatego tak dziala na mnie :decayed: . Brałem 1 MR. i bralem pol dawki i ojeju suuuper :grin: spompowalo mnie , sila mega, koncentracja extra, nie latalem od maszyn do maszyn, serce az tak nie walilo ale w nocy to mialem problemy z spaniem.. S.A.W jest dla mnie poki co w sam raz, zawsze moge zwiekszyc dawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie 1mr tylko dziala lub podwojna dawka napalm bo normlaniue nie moge juz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest najlepsze do ochrony miesni podczas dlugiej pracy fizycznej ok 6h - glutamina,aminokwasy,bialko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zajechalem tak rece ze musialem zrobic rok ciaglej przerwy od sielowni wiesz nie mialem pojecia zadnego a cisnolem najbardziej jak sie da :facepalm: tez tak mnie raz pobolewaly a raz nie raz prawa reke raz lewa w sumie zeszlo mi 2 lata na powrot do normalnosci rok bez silowni i rok na malych ciezarach na max serie myslalem ze nigdy juz nie bede mogl trenowac jak lubie:kwasny: ten odnowit to kupa straszna za podobna cene masz olimp joint lub naturend flexxit a jest o niebo lepsze

Dla ciebie może to kupa a dla kogoś innego może pomóc przecież każdy organizm jest inny... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze dla kogo co ale o to ze te ktore ja podalem sa specjalnie dla sportowcow trenujacych wyczynowo a tamte sa dla reszty ludzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też nadgarstki nawalają ale sądzę, że jest to powód gleby na rolkach i spadnięcia na ręce właśnie :thumbdown: jak ćwiczę klatkę i później po dniu albo dwóch barki to napiernicza okropnie :kwasny:

a jesli chodzi o trening to właśnie rozpisałem sobie trening na klatkę :jerk: jeszcze muszę pozostałem partie zrobić i przez 2 miesiące nie zmieniam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zastosuj sobie rozciaganie przed treningowe powinno pomoc!! cwiczenia masz google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nox pumpa ktoś próbował? Jak wychodzi w porównaniu z wcześniej wspomnianym SAW-em i BP.1MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nox pumpa ktoś próbował? Jak wychodzi w porównaniu z wcześniej wspomnianym SAW-em i BP.1MR?

Ja próbowałem :wink: Jak mało przedtreningówek mnie naprawdę pobudza, to nox pump mnie pozamiatał :kox: no ale trzeba spróbować samemu żeby się przekonać :wink: SAW'a nie próbowałem...a 1MR bez fajerwerków jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałem jedną saszetkę i ruszyło mnie ale tak naprawde to nie mam do czego porównać bo nic wcześniej nie brałem. Póbowałem też xpanda ale nic nie czułem, poprostu zwykły napój. I nie wiem czy to ma tak działać, czy powinno lepiej czy to było juz te max co można osiągnąć taka odżywką. Jak ktoś pił podobne specyfiki to niech opisze działanie i porównanie do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...