Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zrobilem badania ,od 2miechow codziennie jem na sniadanie jajka HDL wyszedl 97 a LDL 53,takze u mnie mit obalony o tym ze jajka podnosza chol,chyba ze ten dobry jedynie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jajka podnoszą cholesterol ludziom, którzy nie mają żadnej dodatkowej aktywności fizycznej, spędzają cały wolny czas na tyłkach przed TV/kompem, objadają się byle czym. A dla takich jak my, którzy ciągle coś ćwiczą, ruszają się i nie potrafią żyć siedząc na d*pie w wolnym czasie jajka są wręcz wymagane w diecie. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest zdrowy organizm to nawet przy malej ruchliwosci sam poradzi sobie z LDL

ale pompa dzisiaj po treningu trica masakra 46 na prostej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś 120 kg w ostatniej serii 5 razy klatka płasko :decayed: dla mnie to bardzo duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie ma reki duzej nie ma wiecej niz 40 ale jest wyrzezbiona jego reka i to daje taki efekt np 44 dobrze wyrzezbione wyglada jak 50 spompowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia wyrzezbienia wierz mi znam ludzi ktorzy maja 40 a wyglada jak by mieli co najmniej 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie ma reki duzej nie ma wiecej niz 40 ale jest wyrzezbiona jego reka i to daje taki efekt np 44 dobrze wyrzezbione wyglada jak 50 spompowane

Ja mam 40 i moja się do jego nie umywa, a nie jestem jakiś wysoki.

moze po treningu mierzysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mają 40 i 1.40 wzrostu.Znałem takiego,ćwiczył tylko "na lato",a proporcje świetne praktycznie cały rok.Co nie zmienia faktu że wśród kolegów nawet suchotników wygłądał jak dziecko.

Najprościej "ocenić" ogra można po proporcji głowy do reszty sylwetki.I tak murzyn z obrazka ma łeb wielki do reszty ciała,więc duży napewno nie jest.A wogóle człekokształtne mają mięśnie inne,tak słyszałem.Łatwiej rosną,bo w prostej linii po gorylach.

małpy skaczą niedościgle,

małpy robią małpie figle,

niech pan spojży na pawiena,

co za małpa,proszę pana ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mają 40 i 1.40 wzrostu.Znałem takiego,ćwiczył tylko "na lato",a proporcje świetne praktycznie cały rok.Co nie zmienia faktu że wśród kolegów nawet suchotników wygłądał jak dziecko.

Najprościej "ocenić" ogra można po proporcji głowy do reszty sylwetki.I tak murzyn z obrazka ma łeb wielki do reszty ciała,więc duży napewno nie jest.A wogóle człekokształtne mają mięśnie inne,tak słyszałem.Łatwiej rosną,bo w prostej linii po gorylach.

małpy skaczą niedościgle,

małpy robią małpie figle,

niech pan spojży na pawiena,

co za małpa,proszę pana ;))

:polew::polew::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...