Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie..trza mi coś na spalanie tluszczu bo coś mnie kuźwa przylało :facepalm: Po każdym treningu staram się wbijać na orbitreka, bieżnię tak na max 30 minut. I było spoko...a teraz coś mi się pojebało i poszło w śmietnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzieland robie je w sobotę - ale jako, że po piątku zawsze jest kac to mało tego robię. Staram się to uzupełniać w środku tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland robie je w sobotę - ale jako, że po piątku zawsze jest kac to mało tego robię. Staram się to uzupełniać w środku tygodnia.

A co z tricepsem? Bo widzialem tylko jedno cwiczenie :/

Jak masz gdzies fajnie rozpisany swoj plan to przeslij mi na PW i nazwij jakos to jedno cwiczenie na klate co nie wiesz jak je nazwac :P

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść splita wejdź na 5x5 stosowałem ten plan i byłem zadowolony co tydzien zwiększasz obciążenie w cwiczeniach o 2-4kg np.1wszy tydzien wyciskasz 90kg x5 powt. na drugi tydzien zwiększasz ciezar i wyciskasz 92-94 kg i co tydzien zwiększasz.Możesz dodać jeszcze jeśli chcesz ręce do tego planu choć ja na tym planie wogóle rąk nie ćwiczyłem(biorą dyży udział w innych ćwiczeniach) i łapa poszła 2cm...

PN.

Płaska 5x5

Martwy 5x5

dipsy 5x5

wiosło hantel/sztanga 5x5

ŚR

Żołnierskie 5x5

Siady 5x5

podciąganie sztangi do brody 5x5

fronty lub inne 5x5

PI

Martwy z klocków 5x5

flor press 5x5

Box siady 5x5

drążek z obciążeniem 5x5

Kolego mógłbyś przybliżyć nazwy niektorych ćwiczeń jak np dipsy czy flor pressy albo box przysiady, Żołnierskie?

I jakie przerwy pomiędzy seriami/ćwiczeniami?

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dipsy-pompki na poręczach podobnie jak na triceps tyle że bardziej się pochylasz do przodu(to ćwiczenie ma głównie działać na klatkę...)

flor press-wyciskanie sztangi leżąc na podłodze ew.zamień na wyciskanie sztangi skos

box przysiady-przysiad tylko że siadasz na coś...

żołnierskie wyciskanie na barki wszystko znajdziesz na googlach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z weekendu to napisze co robię :0

O tricepsie zapomniałem, robię dwa lub trzy ćwiczenia - zależy od czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie 10 podciągnięć na drążku regularnie od miesiaca, nie zajumuje dużo czasu a efekty już widać ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obciążenie, ciężarki 4 x 5kg (3102266246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może ktoś jest zainteresowany

To moja aukcja

Posiadam na sprzedaż całe obciążenie, gdyż sprzedaję całą siłownię.

Cały sprzet kupowałem w firmie kelton jakieś rok temu.

Posiadam dodatkowo obciążenie żeliwne:

2x20kg - 160zł

2x10kg - 80zł

4x1kg - 16zł

4x2,5kg - 40zł

Gryfy i ławeczka wraz z modlitewnikiem w zasadzie sprzedane.

Jak ktoś zainteresowany to proszę dać znać na

[email protected]

Tel. 508 747 297

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ćwiczyć 2-3razy w tygodniu,piątek-niedziela, dzień po dniu.na więcej nie mogę sobie teraz pozwolić. po zatem zaczynam biegać w ciągu tygodnia, jak wyjdzie przeważnie 2 dni po ok.5-10km.

Jest szansa,że taki trening,przyniesie zadowalające efekty???

Chciałbym trochę zgubić brzuszka,poprawić kondycję i siłę. Mam pracę,w której prawie cały dzień siedzę i dawno nie ćwiczyłem,ale okazuje się,że nie jest tak źle,bo 120 spokojnie wyciskam,a godzinka pływania,to tak w sam raz teraz.

Jest szansa,żeby zastosować jakiś powtarzalny program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poprawić Wszystkiego po troche to owszem efekty zobaczysz. Z takim planem pewnego progu nie przeskoczysz ale napewno efekt będzie.

Te trzy dni to rozumiem siłownia tak? Na marginesie dodam że do przetrenowania głównych grup mięśniowych nie potrzeba siłowni ani ciężarów.

Jeśli chodzi o ogólne efekty to polecam pływanie. Tylko faktyczne pływanie a nie moczenie d..y.

Do tego troszkę popatrz na to co jesz.

I to wszystko w ogromnym telegraficznym skrócie :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni bez przerwy to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale jak jest tylko taka mozliwośc to lepsze to niż nic. 120kg wyciskasz bez treningu - to pudzian jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź.

sam się zdziwiłem wynikiem,a nie mam interesu,żeby bajkować. :whistling:

myślę,że sam basen,to trochę za mało.chyba,że co dziennie +dieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie basen? Tak to trenują zawodowi plywacy.

Jeśli zrobisz np w piatek i niedziele siłownię, poniedziałek pływanie a środa bieganie to masz 4 jednostki treningowe w tygodniu.

W zupełności wystarczy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ale bym poszedł na basen. Tylko, że na żaden nie da rady się dostać. Rezerwacje na całe miesiące robią :facepalm:

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie basen? Tak to trenują zawodowi plywacy.

Jeśli zrobisz np w piatek i niedziele siłownię, poniedziałek pływanie a środa bieganie to masz 4 jednostki treningowe w tygodniu.

W zupełności wystarczy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

może się okazać,że w poniedziałek nie znajdę basenu w okolicy w której akurat będę :grin:

za chwilę jadę popływać,jutro siłka w poniedziałek w trasę,wtorek,brzuszki i wszystko co się da hantelkami,bo wożę w skrzynce, w środę,będę stał w Enschemede,to sobie pobiegam,jak będzie pogoda, piątek,jak zdążę to basenik i siłka....nie jest łatwo za fajerą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie moze ktos mi doradzic co mam kupic. Chce przytyc i co wziasc gainera kupic czy bialko ? Do tego jest sens jakies aminokwasy kupowac ? Nie chce zadnej kredy bo gram czesto w pilke prace mam fizyczna. I moze ktos mi rozpisac co mam cwiczyc w poszczegolne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...