Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chciał bym być w pobliżu jak pierdzicie,po tylu specyfikach :grin:

jestem w trakcie zbijania masy i stwierdziłem,że katowanie się na aerobach jest bardzo przyjemne :wink:

3 tygodnie temu miałem równo stówkę,chcę zejść do ok.92kg i przejść na intensywniejszy trening siłowy.

robota ułożyła mi się,tak,że mam trochę więcej czasu,więc to wykorzystuję...

szkoda tylko,że nie mam tyle lat co wy dzieciaki :kwasny:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam i ja coś tu naskrobie :) jestem nałogowce siłowni od hmm.. ok 8 Lat z przerwami - ze wzgldu na prace i czas. Właśnie jestem na treningach wracających do formy która i tak jest niezła 176 - 96 kg ob.bc 47cm klatka ok. 124cm.

Tam kolega napisał że kupił "białko" Megabola hmm.. sprzedaj je komuś bo z tego pożytku nie ma, duża zawartość laktozy która nie koniecznie jest dobra bo zalewa nasz tłuszczem..

Lepiej kup sobie coś z odżywek sygnowanych marką sfd np. econo lub coś o zawartości białka do węgli w stosunku 80/20. A co do treningów polecam BCAA lub EAA hamują katabolizm i mamy szybszą regeneracje.

No i jakieś wegle mogą byc nawet Olimpa Carbonox lub coś z Activlab.

Do tego dietka bez słodyczy, fastfood a wicej roślin, kurczaka, ryżu - najlepiej brązowy i coś tam zrobisz w domu.

Bcaa/eaa - około treningowo przed i po + w dn. nietreningowe naczczo przed posiłkiem ( polecam Activlab)

Gainer/"białko" - przed snem/wieczorem w dn. tren. w dni nie.tr - po śniadaniu i po kolacji.

Carbo/wegle - tylko około treningowo

Po siłowni w ciągu godziny dobry posiłek kurak + ryż.

Polecam też stosować małe ZMA na lepszy sen.

Po 3-4 miechach możemy myśleć nad kreatyną a potem redukcja :decayed:

Wszystko zależy od tego jaki kto ma metabolizm ja akurat jestem w tej grupie środkowej że łatwo mam przybrać na wadze ale nie obrastam sam z siebie fatem.

Opublikowano

Z megabola mam biovita 80% bialka i econo 70% bialka. Jak na razie dopiero testuje takze nie moge potwierdzic ani zaprzeczyc temu co piszesz.

Niedlugo wpada CM3 i trzeba troche masy i sily nabrac, a pozniej redukcja.

wysłane kurierem

Opublikowano

Polecam podczas treningów niezły motywator !

Opublikowano

Witam wszystkich i pozdrawiam wczoraj zamówiłem sobie 2x hmb w płynie z ciekawości ...ktoś brał jak najlepiej dawkować ...

Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam wczoraj zamówiłem sobie 2x hmb w płynie z ciekawości ...ktoś brał jak najlepiej dawkować ...

W fachowych czasopismach, m.in. muscular development, pisza ze to placebo.

wysłane GALAXY S3

Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam wczoraj zamówiłem sobie 2x hmb w płynie z ciekawości ...ktoś brał jak najlepiej dawkować ...

W fachowych czasopismach, m.in. muscular development, pisza ze to placebo.

wysłane GALAXY S3

+1 :naughty:

Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam wczoraj zamówiłem sobie 2x hmb w płynie z ciekawości ...ktoś brał jak najlepiej dawkować ...

W fachowych czasopismach, m.in. muscular development, pisza ze to placebo.

wysłane GALAXY S3

+1 :naughty:

Przyszla kreatynka i wchodze na cykl masowo-silowy a pozniej delikatna redukcja. Mam nadzieje, ze jakies efekty beda i bede w koncu mogl tu wrzucic focisza

wysłane GALAXY S3

Opublikowano

z ciekawosci wyrzuciles kase w bloto :decayed:

Opublikowano
z ciekawosci wyrzuciles kase w bloto :decayed:

A jaka Ty masz teraz suplementacje?

wysłane GALAXY S3

Opublikowano

hmb to delikatny dodatek ..heee

Opublikowano

samo AAKG

Opublikowano
samo AAKG

Serio? To ladniutka diete masz ze nie nie dostarczasz z zewnatrz :thumbup:

wysłane GALAXY S3

Opublikowano

no dieta jest bogata :kox:

Opublikowano
no dieta jest bogata :kox:

Ja nadrabiam odzywkami niestety :/

wysłane GALAXY S3

Opublikowano

Witam Koksów :shock3:

Ma może ktoś jakieś dopingi na sell ?? :wink: na lato trza się troche nakoksowac :kox:

Opublikowano
Witam Koksów :shock3:

Ma może ktoś jakieś dopingi na sell ?? :wink: na lato trza się troche nakoksowac :kox:

Zalezy ile placisz za zamowienie ;)

wysłane GALAXY S3

Opublikowano

jest jaskis spec od anabolikow????:decayed: mam kilka pytan na priv:decayed:

Opublikowano
jest jaskis spec od anabolikow????:decayed: mam kilka pytan na priv:decayed:

U nas wszyscy trenuja kulturystyke naturalna :wink:

wysłane GALAXY S3

Opublikowano

w to nawet nie smie watpic:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.