Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam zamowisz dietę to masz po kilkanaście możliwości na każdy posiłek... :wink: jest naprawdę ok... Koszt też zależy od tego ile musisz wycinać... Wszystko zależy od celu jaki chcesz osiągnąć... Ja szukam taniosci i jak się wina regularnie to idzie to ogarnąć ... Mnie na miesiąc wychodzi około 900zł ale samo wiadro białka to 200zł

To ile cenowo wychodziło ci ułożenie diety dieta była na miesiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to jest własnie u dietetyka... :wink:

Tu macie wszystko opisane co i jak

INDYWIDUALNE i DYSKRETNE UKŁADANIE DIETY - PROFESJONALNIE - Forum KFD.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assault ktoś brał? Jakieś porównania do innych przedtreningówek jak plutonium, trianabol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od ponad 3 lat żadnej odzywki nie jadłem, co prawda idzie to wszysto jak krew z nosa, a siłowo to w miejscu od 4 lat ale za to 100% naturliś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przedtreningówek poczatkowo brałem Jack3d ale w końcu przestało mnie kopać... :decayed:

wtedy wskoczyłem na Hemo Rage Black, początkowo kopało nieźle... z czasem organizm chciał więcej i sobie jakie kolwiek przedtreningówki odpuściłem... nie chce się uzaleznić :grin:

Jak juz to zapodaje jakiś fanpage motywujący i jazda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będzie plan na assault więc, do tego jakiś porządny stack kreatynowy i duuuużo białka oraz bcaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przedtreningówek poczatkowo brałem Jack3d ale w końcu przestało mnie kopać... :decayed:

wtedy wskoczyłem na Hemo Rage Black, początkowo kopało nieźle... z czasem organizm chciał więcej i sobie jakie kolwiek przedtreningówki odpuściłem... nie chce się uzaleznić :grin:

Jak juz to zapodaje jakiś fanpage motywujący i jazda :naughty:

mnie te przedteeningówki też coś słabo klepią, a nie chcę wcinać tego za dużo i też odpuściłem. Najlepszy motywator dla mnie to dobra muzyka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przedtreningówki są fajne ale tylko przez pierwszy tydzień. Organizm szybko się do nich przyzwyczaja i trzeba brać coraz więcej.

Dodatkowo strasznie pustoszą organizm i niszczą go od środka. Większość przedtreningówek jest dosyć mocna a jeśli ktoś zaczyna brać dawki podwójne lub potrójne to już w ogóle wita się ze śmiercią :decayed:

Mi też dobra muza pomaga. I najlepiej na słuchawkach a nie to co puszczają z siłowni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przedtreningówki są fajne ale tylko przez pierwszy tydzień. Organizm szybko się do nich przyzwyczaja i trzeba brać coraz więcej.

Dodatkowo strasznie pustoszą organizm i niszczą go od środka. Większość przedtreningówek jest dosyć mocna a jeśli ktoś zaczyna brać dawki podwójne lub potrójne to już w ogóle wita się ze śmiercią :decayed:

Mi też dobra muza pomaga. I najlepiej na słuchawkach a nie to co puszczają z siłowni :facepalm:

a daj spokój z tą muzą na siłce :facepalm: Sprawdź maila Tomek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przedtreningówki są fajne ale tylko przez pierwszy tydzień. Organizm szybko się do nich przyzwyczaja i trzeba brać coraz więcej.

Dodatkowo strasznie pustoszą organizm i niszczą go od środka. Większość przedtreningówek jest dosyć mocna a jeśli ktoś zaczyna brać dawki podwójne lub potrójne to już w ogóle wita się ze śmiercią :decayed:

Mi też dobra muza pomaga. I najlepiej na słuchawkach a nie to co puszczają z siłowni :facepalm:

a daj spokój z tą muzą na siłce :facepalm: Sprawdź maila Tomek :wink:

Maila sprawdziłem :wink: Dzięki wielkie :thumbup1: W połowie maja chyba go wprowadzę. Powiedz tylko czy to był na masę czy na siłę czy na co? Bo mi trochę masą i siłą trąca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila sprawdziłem :wink: Dzięki wielkie :thumbup1: W połowie maja chyba go wprowadzę. Powiedz tylko czy to był na masę czy na siłę czy na co? Bo mi trochę masą i siłą trąca :decayed:

u mnie jedno i drugie na mega + :decayed:

Ok o to mi chodzilo ;)

Dorzuce sobie jeszcze aeroby zeby spalic to co zbedne i powinno byc bardzo dobrze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...