Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zależy co się chce osiągnąć. HMB na pewno nie działa anabolicznie ale za to ma bardzo dobre właściwości antykataboliczne więc jest zalecane podczas redukcji tkanki tłuszczowej zabezpieczając mięśnie przed spaleniem przez organizm. A nasz organizm jest tak skonstruowany, że podczas ataku głodem lub ekstremalnym wysiłkiem najpierw zjada mięśnie zostawiając zapasy(tłuszcz) na "czarną godzinę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej 3kg piersi kupic niz hmb

O i to jest prawdziwe podejście osoby, która ćwiczy :wink: Też jestem za kurczakiem :naughty:

A jeśli chodzi o HMB to więcej słyszałem złych opinii (że nie działa) niż dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o HMB to więcej słyszałem złych opinii (że nie działa) niż dobrych.

No jeżeli ktoś się spodziewa, że mu mięśnie po tym urosną to faktycznie może dołączyć do grona zdziwionych "jak Kurski" a później będzie rozpowiadał że nie działa. Wszystko działa tylko trzeba wiedzieć co chce się osiągnąć. A najlepiej działa dieta i sumienny trening + jakieś zabezpieczenie antykataboliczne ewentualnie. Wszystkie suplementy można zastąpić jedzeniem kurczaków itp. Tylko ile trzeba tego zjeść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś około kilograma kury dziennie ;)

A o HMB to w prasie piszą nawet, że nie działa. Ja tego nigdy nie brałem bo zawsze czytałem, że to nie przynosi ŻADNYCH efektów

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czym przyprawić,bo wreszcie będzie smakować jak wata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest multum przypraw które można wykorzystać do przyprawienia kurzych cyckow. Ja uwielbiam curry, jest jeszcze chilli, wiele rodzajów papryki w proszku i wiele wiele innych.

Można zrobić go samemu w sosach na bazie sosu sojowego itp.

I równie genialnie smakuje jako składnik sałatek.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kroje piers w kostkę,wrzucają na patelnie i doprawiam vegetą.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piersi albo pieke w piekarniku albo na patelni grillowej, ewentualnie w kostke i na oliwie. Do wszystkiego używam przyprawy zlocistej do kurczaka, czasami dodam troche curry.

Jak smaze go w kostce to dorzucam jeszcze marchewkę, pora, kukurydzę, troche soku z cytryny i sosu barbecue. Jakoś to później smakuje.

Ryby niestety nie jem prawie w ogóle bo nienawidzę yebania się z oscmi, a niestety u mnie nawet filety bez ości mają ości :facepalm: A na poledwice z dorsza to mnie nie stać

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dieta jest lepsza niż jakiekolwiek odżywki. Nad ta kwestią nie ma co sie spierać. Tylko nad wcinaniem kury po 1 kg codziennie też bym sie zastanowił bo to przecież sterydami i innym ścierwem wypychane jest.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dieta jest lepsza niż jakiekolwiek odżywki. Nad ta kwestią nie ma co sie spierać. Tylko nad wcinaniem kury po 1 kg codziennie też bym sie zastanowił bo to przecież sterydami i innym ścierwem wypychane jest.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Sterydy :kox::grin:

Pewnie też masz rację. Można to podeprzec faktem, iż hamerykance sa zazwyczaj duzi i zbici. A dlaczego? Bo jedza w uj wołowiny, która pewnie jest faszerowana sterydami :wink: Albo innym GMO :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sruta sojowa z argentyńskich ziaren genetycznie modyfikowanych to podstawowy skladnik diety większości kur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...