Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie carbo brałem przed i po treningu. Teraz bardziej idę w spalanie tkanki dlatego chciałem abyście coś polecili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WhyMe? - dieta LOW CARBO, do tego aeroby, silowo rowniez polecam, wzmocnisz miesnie, bieganie i basen swietnie mozna spalic fatu, ale miesnia rowniez :decayed: . Wcinaj ryby i nie rezygnuj z zarcia od razu bo zniechecisz sie, poczytaj troche o tym i stopniowo obcinaj po trochu, bialko mozesz smialo brac, carbo, no tutaj to uwazaj bo jednych zalewa a jednym faktycznie pomaga, ja teraz z carbo jem hmm FULLFORCE NUTRITION SuperCarb Fast - bez smakowe i pol zalecanej dawki i po treningu, ale tylko do uzupelnianie energii bo po ~40 min mam zazwyczaj tunczyka z makaronem/ryzem wiec z weglami musze uwazac :wink: . Co do BCAA jestem naprawde za tym bo obecnie biore UNS-a 8-1-1 i moze dzialania naocznie nie widac ale czuje sie po nim lepiej moze placebo ale wazne ze dziala. Nie biore tego czesto, ale raz na jakies pol roku wezme, szczegolnie na redukcji. Bialko to doraznie w ciagu dnia, czasem rano, czasem w pracy, czasem z twarogiem na noc, no i po treningu.

Obecnie proboje ACTIVLAB Arginine, bo skonczylem mono i wskakuje w to.. i moze nie biore zalecanej dawki, to ukrwienie niezle podczas treningu i faktycznie nie czuc takiego zmeczenia, oczywiscie jak odchodzi wszystko i przychodzi pora spania to padam jak mucha i potrzebuje wiecej snu/odpoczynku, ale trening sam w sobie robie na 101 % . To tak w skrocie.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbo to cukry proste, które maja dostarczać energii ale w nadmiarze będą się odkładały jako tłuszcz. Chyba, że coś kręcę to niech ktoś mnie sprostuje.

Przed uważam, że nie trzeba brać, bo każdy na pewno coś szama 1-1,5 h przed treningiem. Więc węglowodany na pewno są dostarczone. Poza tym w ciele jest taki zapas glikogenu na około 1 godzinę ćwiczeń. Ewentualnie wypić po, żeby uzupełnić braki. Ja jednak jak już mam brać to preferuję pić w trakcie treningu.

Na spalanie to z najlżejszych to L-Carnityna. Z mocniejszych jakieś ThyroBurny, Thermal Pro lub Clenbuterol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na spalanie sobie zapodam coś takiego :

SAN TIGHT XTREME RELOADED V2 80caps WZMOCNIONY PAS (3140973294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zobaczymy jak to działa, tylko Panowie jak to dawkować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spalanie dość dobry jest Lipo burn albo Cleanbuterol ale to już kosa ;-)

Chyba Clenbuterol

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupilem bialeczko Peak Delicious Whey Protein,smak czekolada.Zobaczymy jak że smakiem i efektem ;)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś mi powie jak brać Thermo speed? Na forach wyczytałem że 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem. Gdzieś znowu ktoś pisał że jedna na dzień a znów gdzieś ktoś napisał że brał 8 dziennie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od tolerancji,w 1 dzien wez 1 rano i 1 przed treningiem sprawdzisz jak dziala.Jak slabo mozesz zwiekszyc do 2 rano i 2 przed,wiecej bym nie bral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od tolerancji,w 1 dzien wez 1 rano i 1 przed treningiem sprawdzisz jak dziala.Jak slabo mozesz zwiekszyc do 2 rano i 2 przed,wiecej bym nie bral.

Dzięki Piotr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś mi powie jak brać Thermo speed? Na forach wyczytałem że 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem. Gdzieś znowu ktoś pisał że jedna na dzień a znów gdzieś ktoś napisał że brał 8 dziennie :decayed:

ja brałem 4 tabsy przed treningiem tego thermo speeda i jedną z rana od razu :decayed: muszę to szybko zjeść żeby jakiś mocniejszy spalacz kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tabletki przed treningiem? :shock3:

na początku brałem dwie i mnie grzało, ale po tygodniu już 4 musiałem brać (5 treningów w tygodniu). Z tego słynie właśnie thermo speed, że jest mało wydajny. Ale to też w głównej mierze od organizmu zależy, mnie suple nie klepią za mocno, dlatego zawsze biorę trochę ponad normę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zacznę od 2 tabletek dziennie, jak będzie mało to będę brał 4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co producent podaje to na typowego przecietniaka

Dokładnie kuhwa :decayed:

My musimy brać podwójne porcje :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...