Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie carbo brałem przed i po treningu. Teraz bardziej idę w spalanie tkanki dlatego chciałem abyście coś polecili :wink:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WhyMe? - dieta LOW CARBO, do tego aeroby, silowo rowniez polecam, wzmocnisz miesnie, bieganie i basen swietnie mozna spalic fatu, ale miesnia rowniez :decayed: . Wcinaj ryby i nie rezygnuj z zarcia od razu bo zniechecisz sie, poczytaj troche o tym i stopniowo obcinaj po trochu, bialko mozesz smialo brac, carbo, no tutaj to uwazaj bo jednych zalewa a jednym faktycznie pomaga, ja teraz z carbo jem hmm FULLFORCE NUTRITION SuperCarb Fast - bez smakowe i pol zalecanej dawki i po treningu, ale tylko do uzupelnianie energii bo po ~40 min mam zazwyczaj tunczyka z makaronem/ryzem wiec z weglami musze uwazac :wink: . Co do BCAA jestem naprawde za tym bo obecnie biore UNS-a 8-1-1 i moze dzialania naocznie nie widac ale czuje sie po nim lepiej moze placebo ale wazne ze dziala. Nie biore tego czesto, ale raz na jakies pol roku wezme, szczegolnie na redukcji. Bialko to doraznie w ciagu dnia, czasem rano, czasem w pracy, czasem z twarogiem na noc, no i po treningu.

Obecnie proboje ACTIVLAB Arginine, bo skonczylem mono i wskakuje w to.. i moze nie biore zalecanej dawki, to ukrwienie niezle podczas treningu i faktycznie nie czuc takiego zmeczenia, oczywiscie jak odchodzi wszystko i przychodzi pora spania to padam jak mucha i potrzebuje wiecej snu/odpoczynku, ale trening sam w sobie robie na 101 % . To tak w skrocie.. :grin:

Opublikowano

Carbo to cukry proste, które maja dostarczać energii ale w nadmiarze będą się odkładały jako tłuszcz. Chyba, że coś kręcę to niech ktoś mnie sprostuje.

Przed uważam, że nie trzeba brać, bo każdy na pewno coś szama 1-1,5 h przed treningiem. Więc węglowodany na pewno są dostarczone. Poza tym w ciele jest taki zapas glikogenu na około 1 godzinę ćwiczeń. Ewentualnie wypić po, żeby uzupełnić braki. Ja jednak jak już mam brać to preferuję pić w trakcie treningu.

Na spalanie to z najlżejszych to L-Carnityna. Z mocniejszych jakieś ThyroBurny, Thermal Pro lub Clenbuterol :decayed:

Opublikowano

ja na spalanie sobie zapodam coś takiego :

SAN TIGHT XTREME RELOADED V2 80caps WZMOCNIONY PAS (3140973294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zobaczymy jak to działa, tylko Panowie jak to dawkować ?

Opublikowano

carbo to strata kasy ,chyba ze ktos jest patykiem 50kg

nie bierze sie tego przy bf 35%

Opublikowano

Ja od dzisiaj zaczynam. Trzymajcie kciuki :wink:

Opublikowano

Na spalanie dość dobry jest Lipo burn albo Cleanbuterol ale to już kosa ;-)

Opublikowano
Na spalanie dość dobry jest Lipo burn albo Cleanbuterol ale to już kosa ;-)

Chyba Clenbuterol

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dziś zakupilem bialeczko Peak Delicious Whey Protein,smak czekolada.Zobaczymy jak że smakiem i efektem ;)

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

wy***ie w kosmos :decayed:

Opublikowano

Koledzy ktoś mi powie jak brać Thermo speed? Na forach wyczytałem że 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem. Gdzieś znowu ktoś pisał że jedna na dzień a znów gdzieś ktoś napisał że brał 8 dziennie :decayed:

Opublikowano

zalezy od tolerancji,w 1 dzien wez 1 rano i 1 przed treningiem sprawdzisz jak dziala.Jak slabo mozesz zwiekszyc do 2 rano i 2 przed,wiecej bym nie bral.

Opublikowano
zalezy od tolerancji,w 1 dzien wez 1 rano i 1 przed treningiem sprawdzisz jak dziala.Jak slabo mozesz zwiekszyc do 2 rano i 2 przed,wiecej bym nie bral.

Dzięki Piotr :hi:

Opublikowano
Koledzy ktoś mi powie jak brać Thermo speed? Na forach wyczytałem że 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem. Gdzieś znowu ktoś pisał że jedna na dzień a znów gdzieś ktoś napisał że brał 8 dziennie :decayed:

ja brałem 4 tabsy przed treningiem tego thermo speeda i jedną z rana od razu :decayed: muszę to szybko zjeść żeby jakiś mocniejszy spalacz kupić :wink:

Opublikowano

4 tabletki przed treningiem? :shock3:

Opublikowano
4 tabletki przed treningiem? :shock3:

na początku brałem dwie i mnie grzało, ale po tygodniu już 4 musiałem brać (5 treningów w tygodniu). Z tego słynie właśnie thermo speed, że jest mało wydajny. Ale to też w głównej mierze od organizmu zależy, mnie suple nie klepią za mocno, dlatego zawsze biorę trochę ponad normę :kwasny:

Opublikowano

to co producent podaje to na typowego przecietniaka

Opublikowano

Najpierw zacznę od 2 tabletek dziennie, jak będzie mało to będę brał 4 :wink:

Opublikowano
to co producent podaje to na typowego przecietniaka

Dokładnie kuhwa :decayed:

My musimy brać podwójne porcje :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.