Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w shredded pro do kosci :decayed:

znowu redukujesz

no trzeba wygladac jak gladiator na wiosne :decayed:

Za dużo 300 się naoglądałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie testował ktoś coś takiego jak:

NITROX - Megabol

TESTOSTEROL 250 - Megabol

Przeczytalem jakiś artykuł w KiF'ie i coś tam o nim pisali pozytywne rzeczy

Po jednym i po drugim zamęczysz fiuta na śmierć :grin::grin: Jedyne co po tym idzie to wzwód jak zobaczysz tylko kawałek damskiej d*py w krótkiej kiecce :decayed:

Pany zmiana tematu. Grill elektryczny muszę kupić. Polecacie coś ? Znalazłem MPM ale już nie ma w sprzedaży fak :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sam mysle o takim grillu, dawajcie jakies ciekawe propozyje jak ktos wie w rozsadnej kasie.

a tak poza tym jak tam forma pączusie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten - WYSOKIEJ KLASY GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN KG2389 !! (4052235893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opinie pozytywne, wyciągany płytki do mycia, cena też ok. Jak poczytałem o niektórych droższych modelach Philipsa czy Boscha to ręce opadają..tłuszcz zacieka na grzałki, teflon jednorazowy, jakieś nagrzewające się rączki i wydajesz po 250 w górę za urządzenie i nawet nie dają podstawek pod ociekający tłuszcz. Ten wydaje się git.

Ogólnie żarło z tego jest spoko..od tygodnia młócę cycki z tego i szał, dobrze wypieczone, nie zjarane, nie suche. I co najlepsza czas czas czas..parę minut i mięcho zrobione :naughty: Można zgrillować warzywka i co tam se zapragnie. Łosoś wychodzi bomba :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill elektryczny tefal gc3050

polecam

powloka teflonowa ( to wazne przy czyszczeniu i nieprzywieraniu )

dwustronny to tez wazne

mozliwosc uzywania otwartego jak i zamknietego

wbudowana tacka ktorej nie trzeba dostawiac

latwe i szybkie mycie

chcialem na poczatku philipsa ale naprawde po przeczytaniu opinii o wszystkim nie zaluje wyboru tego tefala

uzywany juz od dluzszego czasu czesto i zero problemow

Grill elektryczny tefal GC 3050 305012 UC 600 - Fotoelektro.pl - aparaty cyfrowe i lustrzanki cyfrowe, cyfrówki canon, nikon, olympus

Grill Tefal GC 305012 UC 600 - Ceneo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to samo co ten Severin tylko ma 2000W :good:

Co do powłok..moja EX kupiła sobie Philipsa za ponad 300 zł i powłoka już zrysowana. Jednak trzeba uważać przy myciu tych rusztów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testował ktoś coś takiego jak:

NITROX - Megabol

TESTOSTEROL 250 - Megabol

Przeczytalem jakiś artykuł w KiF'ie i coś tam o nim pisali pozytywne rzeczy

Po jednym i po drugim zamęczysz fiuta na śmierć :grin::grin: Jedyne co po tym idzie to wzwód jak zobaczysz tylko kawałek damskiej d*py w krótkiej kiecce :decayed:

Mówisz :kox:

Ogólnie nie mam z tym na razie problemów ale dobrze zapamiętać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testował ktoś coś takiego jak:

NITROX - Megabol

TESTOSTEROL 250 - Megabol

Przeczytalem jakiś artykuł w KiF'ie i coś tam o nim pisali pozytywne rzeczy

Po jednym i po drugim zamęczysz fiuta na śmierć :grin::grin: Jedyne co po tym idzie to wzwód jak zobaczysz tylko kawałek damskiej d*py w krótkiej kiecce :decayed:

Mówisz :kox:

Ogólnie nie mam z tym na razie problemów ale dobrze zapamiętać :D

To zapamiętaj też, że odbija się jakbyś zeżarł wywrotkę papryki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje takich firm jak severin ... moze i tak to wszystko w chinach robione ale wole kupic cos czego nazwe mam osłuchana ...

no i tefal ma wbudowana tacke a nie dostawiana

dla mnie to +

ale co kto woli ....

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

ps. severina masz tydzien tak ?

moze bedzie dobry po roku a moze nie ;)

ja tefala mam +/-1 rok uzywany kilka razy w tygodniu i naprawde sprawuje sie spoko

ale to juz kazdego indywidualny wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się boję takich firm, ale poczytałem na temat grilli Boscha, Tefala i paru innych gdzie ludzie wytykają dość istotne błędy jak zaciekanie tłuszczu na grzałki, pękające zawiasy czy dziwna struktura płyt których nie sposób doczyścić.

Severin to niemiecka firma, ale tłuką rzeczy tam gdzie wszyscy czyli u żółtych. Jak się sprawdzi to zobaczymy :wink:

Jakoś we wrześniu też miałem dylemat z żelazkiem..Tefale i inne cuda wianki, porównywałem, czytałem, szukałem..i w końcu pojechałem i kupiłem MPM Product ( z Milanówka ) i jestem za***iście zadowolony i szczerze mówiąc lepiej prasuje niż super markowe żelazko kupione za 250 zł :wink:

Grill u mnie nie będzie miał lekkiego życia bo używany będzie codziennie więc recenzję wystawię mu odpowiednią :decayed::grin::grin:

Ps. Czy ja wiem czy wbudowana tacka to coś zajebistego..dostawianą wrzucisz do zlewu czy zmywarki..ale to już takie indywidualne preferencje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie disco tylko ćwiczy zanik szyi

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Jak waszym zdaniem wychodzą plecy?? Ciężko samemu zrobić foto.

Półdupki też możecie ocenić :grin:

plecki.jpg

To jest na masie, jeszcze miesiąc ciągnę i od maja aeroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw samowyzwalacz,ale widac jest dobrze

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 23:08 ----------

teraz to juz chuuuuj rozjebalo mnie :polew::polew: to ten sam typ tylko w poziomie teraz :polew:

https://www.facebook.com/photo.php?v=723120737719111&set=vb.215623715135485&type=2&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje Ci się że to fejki? za głupie żeby mogło być prawdziwe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecy jak plecy ale bary to się wyróżniają!

Jest dobrze a po wycince będzie kosa

Też muszę jakie foto ebnać z końcowki masy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...