Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem Collagen Trek'a :wink:

I jeszcze druga sprawa..czasami mam tak na siłowni, że energia mnie ro***erdala, podnoszę więcej i większe ciężary..a są dni np. jak wczoraj gdzie kompletnie nie miałem siły pomimo tego że byłem wypoczęty po weekendzie .. o co chodzi ?

zależy jaki dzień, ja też czasami mam takie dni że najchętniej to bym poszedł do sauny i wyszedł, a czasami tak mnie nosi że woo hoo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też zależy od temperatury na siłowni.

Ja mam np tak, że jak jest dużo typa i klima nie wyrabia i jest mega ciepło to odechciewa się ćwiczyć. A jak jest przyjemnie chłodno to ćwiczy się rewelacyjnie.

Do tego trzeba dodać ogólną pogodę na zewnątrz, samopoczucie, zmęczenie organizmu, skupienie na ćwiczenia, itd.

No i oczywiście jak jakaś laska ćwiczy niedaleko to sił jest dużo więcej :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: takie pytanie, jak dawkować coś takiego :

TREC ClenBureXin II 180 kaps + PAS NEOPRENOWY! (3190051924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

TREC L-KARNITYNA + GREEN TEA 180kaps PAS + GRATISY (3221839816) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tak jak napisali dla L-karnityny :

W dni treningowe: 4 kapsułki 30 minut przed treningiem na pusty żołądek.

W dni nie treningowe: 2 razy dziennie po 2 kapsułki najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

czyli jak biorę te 2 produkty to mam zwiększyć x2 ? Czyli 8 sztuk i potem w dni nie treningowe 4x przed posiłkiem 30 min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zależy od temperatury na siłowni.

Ja mam np tak, że jak jest dużo typa i klima nie wyrabia i jest mega ciepło to odechciewa się ćwiczyć. A jak jest przyjemnie chłodno to ćwiczy się rewelacyjnie.

Do tego trzeba dodać ogólną pogodę na zewnątrz, samopoczucie, zmęczenie organizmu, skupienie na ćwiczenia, itd.

No i oczywiście jak jakaś laska ćwiczy niedaleko to sił jest dużo więcej :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no i muzyka w słuchawkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie dajcie se wmawiac genialnych wlasciwosci suplementow...

to tak jak 1tab czosnku stosowana przez 6tyg podnosi testa do 600%,bo ostatnio cos takiego czytalem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zależy od temperatury na siłowni.

Ja mam np tak, że jak jest dużo typa i klima nie wyrabia i jest mega ciepło to odechciewa się ćwiczyć. A jak jest przyjemnie chłodno to ćwiczy się rewelacyjnie.

Do tego trzeba dodać ogólną pogodę na zewnątrz, samopoczucie, zmęczenie organizmu, skupienie na ćwiczenia, itd.

No i oczywiście jak jakaś laska ćwiczy niedaleko to sił jest dużo więcej :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no i muzyka w słuchawkach :decayed:

No ja mam tak że nawet mega wypoczęty po weekendowym obijaniu się, bez kaca , poniedziałek na lajcie...a na siłowni d*pa, niektóre ćwiczenia w ogóle nie wchodzą na standardowym ciężarze tylko trzeba zmniejszyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr masz rację ale są też takie suple, które działają bardzo dobrze. Chociażby najbardziej popularna kreatyna, która przede wszystkim nawadnia ale daje nam siłę i masę. Czy BCAA, które są idealnym środkiem antykatabolicznym.

Wiesz nie wszyscy mają idealną dietę, dlatego czasami trzeba się wspomóc odżywkami.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze trzeba przy intensywnym wysilku sie wspomagac(kreatyna,aakg,bcaa,bialko to podstawa+przedtreningowka)a reszte mozna w kiblu spuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: takie pytanie, jak dawkować coś takiego :

TREC ClenBureXin II 180 kaps + PAS NEOPRENOWY! (3190051924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

TREC L-KARNITYNA + GREEN TEA 180kaps PAS + GRATISY (3221839816) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tak jak napisali dla L-karnityny :

W dni treningowe: 4 kapsułki 30 minut przed treningiem na pusty żołądek.

W dni nie treningowe: 2 razy dziennie po 2 kapsułki najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

czyli jak biorę te 2 produkty to mam zwiększyć x2 ? Czyli 8 sztuk i potem w dni nie treningowe 4x przed posiłkiem 30 min?

to jak dobrze mówię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze trzeba przy intensywnym wysilku sie wspomagac(kreatyna,aakg,bcaa,bialko to podstawa+przedtreningowka)a reszte mozna w kiblu spuscic.

kolega ma rację i po tym co wymieniles w ewentualnym wypadku gdy przestaje sie cwiczyć zostaje a nie tak jak po niektorych odzywkach spada np.nitrobolon, do tego zestawu jeszcze carbo mozna dodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odzywke pomagajaca spalac tluszczyk polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odzywke pomagajaca spalac tluszczyk polecacie.

Na mnie dobrze działa ten spalacz z TREC'a ClenBureXin czy jakoś tak, biorę tylko w dniu treningowe 3 kapsy 30minut przed treningiem, poce się jak świnia. To i dodanie 15min aerobów na koniec treningu i przez niecały miesiąc z mocno otłuszczonych 95 spadłem na 91kg i minus 4cm w pasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ból stawu barkowego ciąg dalszy. W tym tygodniu trzeba wybrać się do lekarza bo to nie ma co liczyć , że przejdzie samo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ból stawu barkowego ciąg dalszy. W tym tygodniu trzeba wybrać się do lekarza bo to nie ma co liczyć , że przejdzie samo :facepalm:

bylo brac wino solo?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..w poprzednim tygodniu rozbolał mnie prawy staw barkowy, dziwnie kiepskie uczucie, weekend miałem beztreningowy..dziś byłem na siłowni i miałem robić klatkę i nie wyszło..przy wyciskaniu na ławeczce bark napierdalał :facepalm: To samo mam z nadgarstkami, które co rusz mnie bolą.

Na razie wyluzuje się z ćwiczeń obciążających barki i tu pytanie .. co brać na ochronę stawów ? Brałem Artroblock ( czy coś takiego ) ale nie odczułem wcześniej żadnej poprawy.

Bark mnie boli przy ćwiczeniach z wolnym ciężarem, przy wyciskaniu na maszynach ból średnio odczuwalny.

Kup glukozamine dobrze rozgrzewaj barki przed treningiem ....

Mialem to samo przez jakis czas nie obciazalem barku dobrze wyleczylem bralem wlasnie glukozamine z vitalomaxa....

Mozesz sprobowac jeszcze tejpy ale niewiem czy dzialaja nie probowalem tylko to po wyleczeniu kontuzji....

Na nadgarstki narzekalem przy kazdym treningu klatki z racji tego ze wyciskam w dosc szerokim rozstawie rak ale rekawiczki ze sciagaczami pomogly ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odzywke pomagajaca spalac tluszczyk polecacie.

ogólnie to:

kofeina

green tea extract

lecytyna

zen-szen

karnityna

citrosept

cla

hmb

itd.

ale podstawa to dieta i odpowiedni trening :)

***CHCESZ SZYBKO SCHUDNĄĆ?! PRZECZYTAJ!!!*** - Forum SFD.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..w poprzednim tygodniu rozbolał mnie prawy staw barkowy, dziwnie kiepskie uczucie, weekend miałem beztreningowy..dziś byłem na siłowni i miałem robić klatkę i nie wyszło..przy wyciskaniu na ławeczce bark napierdalał :facepalm: To samo mam z nadgarstkami, które co rusz mnie bolą.

Na razie wyluzuje się z ćwiczeń obciążających barki i tu pytanie .. co brać na ochronę stawów ? Brałem Artroblock ( czy coś takiego ) ale nie odczułem wcześniej żadnej poprawy.

Bark mnie boli przy ćwiczeniach z wolnym ciężarem, przy wyciskaniu na maszynach ból średnio odczuwalny.

Kup glukozamine dobrze rozgrzewaj barki przed treningiem ....

Mialem to samo przez jakis czas nie obciazalem barku dobrze wyleczylem bralem wlasnie glukozamine z vitalomaxa....

Mozesz sprobowac jeszcze tejpy ale niewiem czy dzialaja nie probowalem tylko to po wyleczeniu kontuzji....

Na nadgarstki narzekalem przy kazdym treningu klatki z racji tego ze wyciskam w dosc szerokim rozstawie rak ale rekawiczki ze sciagaczami pomogly ....

Na bóle polecam profesjonalne taśmy do przyklejania. Ale musi to zrobić bardzo dobry fizjoterapeuta, który będzie wiedział czy trzeba odciążyć ścięgna, mięśnie czy jeszcze co innego.

Znajoma robi takie cuda ale droga sprawa ogólnie. Sama taśma kosztuje ~140 zł za 10 metrów, co starcza na parę razy.

Ale jak zrobi to profesjonalista to ulga jest odczuwalna natychmiast.

Oczywiście jeśli mamy coś naderwane lub zerwane to żaden magik nie pomoże :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..w poprzednim tygodniu rozbolał mnie prawy staw barkowy, dziwnie kiepskie uczucie, weekend miałem beztreningowy..dziś byłem na siłowni i miałem robić klatkę i nie wyszło..przy wyciskaniu na ławeczce bark napierdalał :facepalm: To samo mam z nadgarstkami, które co rusz mnie bolą.

Na razie wyluzuje się z ćwiczeń obciążających barki i tu pytanie .. co brać na ochronę stawów ? Brałem Artroblock ( czy coś takiego ) ale nie odczułem wcześniej żadnej poprawy.

Bark mnie boli przy ćwiczeniach z wolnym ciężarem, przy wyciskaniu na maszynach ból średnio odczuwalny.

Kup glukozamine dobrze rozgrzewaj barki przed treningiem ....

Mialem to samo przez jakis czas nie obciazalem barku dobrze wyleczylem bralem wlasnie glukozamine z vitalomaxa....

Mozesz sprobowac jeszcze tejpy ale niewiem czy dzialaja nie probowalem tylko to po wyleczeniu kontuzji....

Na nadgarstki narzekalem przy kazdym treningu klatki z racji tego ze wyciskam w dosc szerokim rozstawie rak ale rekawiczki ze sciagaczami pomogly ....

ogólnie to tak jak kolega pisze - glukozamina i mocna rozgrzewka. Dobra glukozamina działa cuda. Sam mam problemy z barkiem prawym...wypadał ze stawu już nie raz przy sporcie...głównie przy rzucie bo na siłowni, przy kontrolowanym ruchu nigdy się nie zdarzyło. Bardzo dobry produkt to CISSUS firmy Fitmax...nie tylko chroni stawy, ale regeneruje je i pomaga w leczeniu urazów stawów i ścięgien. Gdzieś nawet czytałem, że pomaga odbudować kość po złamaniu...i ja w to wierzę bo odkąd to biorę na stawy czuje się super. Ponoć już mało tego jest na rynku bo wchodzi jakiś inny produkt zastępczy...ale na allegro widzę, że idzie znaleźć. pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że glukozamina ma to do siebie że trzeba długo i konsekwentnie ją brać.

Ze swojej strony polecam oprócz dobrej diagnozy lekarskiej to ci stosują siatkarze i piłkarze ręczni w ramach rozgrzewki.

Gumy(taśmy) Thera-Band. Genialna sprawa. Poza tym doskonały sposób poza profilaktyką jeśli chodzi o pompę...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ból stawu barkowego ciąg dalszy. W tym tygodniu trzeba wybrać się do lekarza bo to nie ma co liczyć , że przejdzie samo :facepalm:

bylo brac wino solo?:grin:

Ja się takich rzeczy nie czepiam, nie moja liga :decayed:

Na nadgarstki narzekalem przy kazdym treningu klatki z racji tego ze wyciskam w dosc szerokim rozstawie rak ale rekawiczki ze sciagaczami pomogly ....

Ja rękawiczki z taśmą mam od samego początku wizyt na siłowni, ale zdarłem jeden komplet i ćwiczyłem parę dni bez bo zapomniałem kupić..i nadgarstki zaczęły dawać znaki. Teraz chyba oleję rękawiczki z taśmami i kupię stabilizatory na nadgarstki i krótkie rękawiczki.

Glukozaminy spróbuję :good: w lipcu mam też mobilizację stawów i masaże u fizjoterapeutki więc może coś mi to da :wink:

Ból stawu barkowego jest o tyle wkurzający, że włączę klimę i boli, otworzę okno i boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...