Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Carbo to cukry proste. Taniej wyjdzie kupić glukozę w aptece ;)

Kreta-fakt chyba nie da się jej niczym zastąpić i ma widoczne działanie. Chociaż mnie np nie klepie tak jak za małolata.

Białko-wzbogacenie odpowiedniej diety.

Reszta suplementów to wielka niewiadoma. Większość artykułów jest sponsorowana. Tak samo kulturyści dostają hajs i bezpłatne odżywki za reklamowanie.

Lepiej skupić się na porządnym żarciu. Z tym, że taka super dieta też swoje kosztuje :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie jak Tzieland pisze,do tego wiekszosc for jest sponsorowana,sa moderatorzy odpowiedzialni za reklamowanie supli,chwalenie jak to nie kopia i robia 5kg czystego miesa w miesiac:decayed:.Juz nie mowiac o kulturystach i kolorowych gazetkach.Zyjemy w takich czasach ,ze caly czas wmawiaja nam ze bez tych suplementow nie zajedziemy tak daleko jak panowie na okladkach,ktorzy tak naprawde z tymi suplementami nie maja nic wspolnego bo od wielu lat leca na gh,insie i innych witaminach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że te wszystkie karki z gazet kulturystycznych nie urosli na odzywkach które reklamuja.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał o pójściu na głodnego na siłownie .

Otóż jak chcecie to robić skoro to z jedzenia czerpiemy całą energię jaką posiadamy , oczywiście po posiłku trzeba odczekąc 1-2 godziny (w zależności od obfitości)

Tak PS : WIDZE ŻE NIE TYLKO FANI BMW CHODZĄ NA SIŁOWNIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczysz tzn dygasz na prawdę niewyobrażalne ciężary w martwym ciągu i przysiadach ? Czy machasz sobie pół godzinki hantelkami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening bez opierdalania się + po treningu 25-30 min aero przy średniej intensywności, fat spada, brak spadków w sile brak spadków mięśnia więc w czym problem?? robiłem trening po posiłku jak i na czczo i nie był różnicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening bez opierdalania się + po treningu 25-30 min aero przy średniej intensywności, fat spada, brak spadków w sile brak spadków mięśnia więc w czym problem?? robiłem trening po posiłku jak i na czczo i nie był różnicy :wink:

Szczerze to trochę to dziwne. Ja np. jak pójdę bez posiłku to zaraz mam czarno przed oczami i czuje mocny brak węglowodanów.

Ale może ty akurat masz taką genetyke a nie inną. Niektórzy nie muszą w ogóle ćwiczyć a mięśnie im rosną jakby byli na sokach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczę 3 rok ale dopiero w zeszłe wakacje poważnie do tego podszedłem i wyniki są. Jednakże nie patrzę aż tak na ciężary jak na poprawną technikę.

Np. martwy robię ostatnią serie 120/7 ale staram się to robić jak najbardziej ok. Wolno opuszczam, plecy zawsze proste, itp. Ale są też kozaczki co napierdolą 140+ a później się gibają że prawie im dysk wyskakuje :facepalm:

Także można ćwiczyć i ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening bez opierdalania się + po treningu 25-30 min aero przy średniej intensywności, fat spada, brak spadków w sile brak spadków mięśnia więc w czym problem?? robiłem trening po posiłku jak i na czczo i nie był różnicy :wink:

Szczerze to trochę to dziwne. Ja np. jak pójdę bez posiłku to zaraz mam czarno przed oczami i czuje mocny brak węglowodanów.

Ale może ty akurat masz taką genetyke a nie inną. Niektórzy nie muszą w ogóle ćwiczyć a mięśnie im rosną jakby byli na sokach :facepalm:

+1 każdy organizm jest inny mam dużo znajomych którzy tak jak Ty muszą coś wszamać żeby zrobić dobry trening, na mnie akurat dobrze działa ćwiczenie na czczo więc po co to zmieniać :wink:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

trening bez opierdalania sie dla kazdego moze inaczej wygladac :decayed:

nie wiem jakim ciezarem opierujesz,jaki masz cel treningow.

na razie redukuje, skupiam się przede wszystkim na technice jak najlepsze dokrwienie mięśnia zazwyczaj kończę na 80-90 % ciężaru :wink: nie ma sensu się szarpać na redukcji siły nie zrobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...