Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS3


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nowe haldexy zachowują sie równie dobrze jak torsen , trzeba potestować .

tja o kazdej gen. tak mowia a okazuje sie take samo g....... piekne auto :cool1: zniszczyli go tylko tym napedem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :kox:

ciekawe tylko dlaczego końcówkę wydechu nie RS-ową zrobili :([br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:02_________________________________________________malinowo, ze jest s-tronic :good:

niepokoi mnie tylko dzwięk, po odpaleniu brzmi jak dajsel :thumbdown:

zwróciłem uwage kiedyś na B7 jak klekotało i to nie było wspaniałem 2.0 tdi tylko 2.0 tfsi :shocked:

wszystkie tfsi tak słabo brzmią :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróciłem uwage kiedyś na B7 jak klekotało i to nie było wspaniałem 2.0 tdi tylko 2.0 tfsi :shocked:

wszystkie tfsi tak słabo brzmią :mysli:

no no... jak slyszalem fure bajka na jalowym to prawie jak diesel na CR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ideał... :slina: no może czerwony akcent na felgach zbędny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, ładna... ale ja bym nie zamienił A3 na RS3 (gdyby mnie było stać na RS :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja bym nie zamienił A3 na RS3 (gdyby mnie było stać na RS :decayed: )

:blink:

mozesz wyjasnic ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja bym nie zamienił A3 na RS3 (gdyby mnie było stać na RS :decayed: )

:blink:

mozesz wyjasnic ? :D

zobacz na godzine o ktorej pisał posta 22:56 pijany juz był albo po dopalaczu :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Jędruś wytłumacz o co chodziło :decayed:

A co RS3 to prawdziwy ścigacz będzie i chętnie bym takiego przygarnął choć nie przepadam za hatchbackami ale taka sztuka i jeszcze po zrobieniu na jakieś 420KM to będzie rakieta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dziś recenzję RS3 w Autocar. Autko jest szybsze do setki w serii od BMW M3 E92 o 0.2s :kox: Po programie objedzie prawdopodobnie też RS5. Audi strzeliło sobie w kolano wrzucając wolnossaka do RS5 zamiast dać 5.0 TFSI z RS6 lub cokolwiek z turbo. Tradycją większości RS-ów były silniki uturbione, ale cóż, Audi chce konkurować z BMW. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mój post taki mało zrozumiały był - ciężki dzień + zmęczenie...

chodziło mi po prostu o to, że ja już bym kolejnego A3 nie chciał (bez względu na to czy byłoby to zwykłe A3, S3 czy RS3) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi strzeliło sobie w kolano wrzucając wolnossaka do RS5 zamiast dać 5.0 TFSI z RS6 lub cokolwiek z turbo. Tradycją większości RS-ów były silniki uturbione, ale cóż, Audi chce konkurować z BMW.

dokladnie tak , targetem jest M3 i dlatego taka motorownia , tylko szkoda bo przyszle M3 bedzie pewnie juz turbo sadzac po tendencji BMW...... :decayed::wink4: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________

A co RS3 to prawdziwy ścigacz będzie i chętnie bym takiego przygarnął choć nie przepadam za hatchbackami ale taka sztuka i jeszcze po zrobieniu na jakieś 420KM to będzie rakieta

i co z tego jak jezeli chodzi o radosc zjazdy i prowadzenie to i tak nie bedzie mailo podejcia do Subaru i EVO chodz by mialo zylion koni.To dalej haldex i dalej bedzie sie prowadzil jak samochod FWD gez znaczenia ktorej genracji jest ten haldex.Na tym polu TTRS nie powala i pluje nosem i dokladnie tak samo bedzie sie zachowywac to RS3 bo mechanicznie to klon TTRS.za***iste to w tym aucie jest na pewno silnik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszle M3 bedzie pewnie juz turbo sadzac po tendencji BMW

rzekłbym nawet bi-t :)

"pod maskę nowego modelu trafić ma 3-litrowy, podwójnie turbodoładowany motor oparty na konstrukcji 6-cylindrowej. Nowa jednostka rozwijać ma około 450 koni mechanicznych." Planowane na 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzekłbym nawet bi-t :)

"pod maskę nowego modelu trafić ma 3-litrowy, podwójnie turbodoładowany motor oparty na konstrukcji 6-cylindrowej. Nowa jednostka rozwijać ma około 450 koni mechanicznych." Planowane na 2014.

To wtedy również audi pójdzie tym tropem. Trochę żenujące.

Z jakiego źródła to info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...