Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS3


Rekomendowane odpowiedzi

rs3 dla żony, rs6 jako rodzinny i myślę, że marzenia o Panamerze bym odpuścił :>

cena w polsce oscyluje wokół 200k zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs3 dla żony, rs6 jako rodzinny i myślę, że marzenia o Panamerze bym odpuścił :>

cena w polsce oscyluje wokół 200k zł ?

:polew:

masz zrdowe podejscie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs3 dla żony, rs6 jako rodzinny i myślę, że marzenia o Panamerze bym odpuścił :>

cena w polsce oscyluje wokół 200k zł ?

Ja jeszcze bym dodał dla siebie RS5 :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista jest :slina: Audi zrobilo wielki blad ladujac wszedzie te wolnossaki :disgust: Nie wiem czemu nie rozwijali tak dobrych konstrukcji jak 2.2T czy 2.7BiT :disgust:

W Bmkach zawsze byly mocne wolnossaki R6 a w Audi doladowane V-ki i R5 i tak powinno to zawsze wygladac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motorze jest porównanie RS3 vs BMW 1 M. Audi wygrało. Ale na torze było zdecydowanie wolniejsze od BMW ze względu na wcześnie pojawiającą się podsterowność :-( Jako ciekawostkę podali, że seryjnie auto ma szersze opony z przodu ( 235 przód 225 tył) Do testu dostali samochód z oponami 255 z przodu pewnie żeby ukryć tą podsterowność i mimo to była kiszka. Nie wiem jak wy ale ja uważam, że audi musi coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi wygrało. Ale na torze było zdecydowanie wolniejsze od BMW

dla mnie żadne zaskoczenie, od x-lat tak się dzieje śledząc testy z różnych państw, BMW jest cieżko pobić na torze, nie mówiąc o 911 oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motorze jest porównanie RS3 vs BMW 1 M. Audi wygrało. Ale na torze było zdecydowanie wolniejsze od BMW ze względu na wcześnie pojawiającą się podsterowność :-( Jako ciekawostkę podali, że seryjnie auto ma szersze opony z przodu ( 235 przód 225 tył) Do testu dostali samochód z oponami 255 z przodu pewnie żeby ukryć tą podsterowność i mimo to była kiszka. Nie wiem jak wy ale ja uważam, że audi musi coś z tym zrobić.

zadne zaskoczenie przeciez RS3 to haldex wiec raczej nie moze byc naczej.Jedye co Audi moze zrobic i co w sumie powinno juz dawno zrobic to do wszystkich swoich S i RS wsadzac torsena.Haldex w tym aucie to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez RS3 jest glowne przednionepedowe tak jak S3 , dopiero jak uslizguja sie przednie kola dolacza sie tyl.O tyle rozbic takie rozwiazanie w tak mocnym aucie.Znaczy da sie tym jezdzic ale raczej na wprost bo funu z tego zadnego nie bedzie mimo 400KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi wcale tak juz nie jest.Teraz w Haldexie nic się nie dołacza.Nie ma sytuacji w której na tylną oś nie jest przekazywany napęd.Jest to stały napęd na 4 koła a sprzęgło rozdziela jedynie jaka część momentu jest przekazywana na przednią i tylną część napędu.Także poczytaj bo to co piszesz już nie jest aktualne i w RS3 z pewnością jest najświezsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi r8 tez ma haldexa dla twojej informacji

a mimo to naped jest staly a nie dolaczany

haldex obecnej gen. to nie to samo co haldex w starych tt i s3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w ktorej generacji S3 w obecnej budzie czy starszy model.Bo to w obecnej poza sniegiem to raczej tez nie zachwyca i prowadzi sie jak FWD wiec jesli RS3 przejelo po nim naped to do torsena tam jeszcze bardzo daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veyron też ma Haldex'a.

Jedną z zalet Haldex'a jest np brak strat w napędzie przy większych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem S3 w sportbacku bo przez chwile zastanawialem sie nad kupnem , i owszem w zmiemie daje to rade na ale na suchym i mokrym jedzie jak oska :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...